Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija neštumo metu

As irgi prisidedu prie sveikinimu 4u.gif
labai gerai, kad pasidalinat info kaip ir kas, kitos mamytes zinos 4u.gif

na ka ir panasu, kad belieka palinketi jums ramiu nakteliu ir skanaus pienelio wub.gif
Atsakyti
Sekmės jums ir toliau nešioti. 4u.gif Baisu,kai nėštumo metu tokios bėdos .
Atsakyti
Sveikutes, mano daktare pasake, kad balandzio 22 d. mano vaikutis jau bus pilnai išnešiotas, o ten jau kada "panorėsiu" galesiu gimdyt. Šiaip visi tyrimai puikus, pasake sveikesnes nestuke.gif nemate. smile.gif tad jau nuotaika visai kita smile.gif tikuosi,visi nuotykiai jau praeity... galesiu gimdyt naturaliai bet kurioje ligonineje.
Tikuosi mano istorija šiek tiek nuramins kitas nestuke.gif
O aš laikiu ir tikuosi kad viskas bus gerai. 4u.gif SEKMĖS VISOMS.
Atsakyti
Dziaugiuosi, kad viskas klojasi gerai. 4u.gif
Man teko apendicito operacija antrame trimestre. Tai dare atvira, ne laparoskopine - neva butent viduriniame trimestre slegis, kuri sukelia pripuciant oro i pilva laparoskopijos metu, gali buti zalingas. Viskas baigesi labai sekmingai, turejau uzvakar gimdyti, bet dar niekas nevyksta g.gif
Atsakyti
Sveikutes, Velyku ryta balandzio 24 d. pagimdziau dukryte, trims savaitems anksciau. Mazute, bet sveika. Po dveju dienu paleido namo. Dabar valgome, miegame ir augame.
Atsakyti
Labai smagu kad viskas taip gerai baigesi:) Man taip pat gresia laparoskopija po 12 savaites, tad labai neramu. Gal Vilniuje operavotes? pas kokia gydytoja ir kur?
Atsakyti
QUOTE(Plesnevskaja @ 2011 05 19, 13:14)
Labai smagu kad viskas taip gerai baigesi:) Man taip pat gresia laparoskopija po 12 savaites, tad labai neramu. Gal Vilniuje operavotes? pas kokia gydytoja ir kur?


Antakalnio ligonineje gydytojas Pažiera
Atsakyti
Sveikos, buvau jau nescia apie 2-3 savaites(to nezinojau) ir man buvo padare laparoskopija.. Ar tada galejo pakenkti vaisiui? unsure.gif
Atsakyti
11 nestumo savaite operavo apendicita laparoskopijos budu su pilna narkoze. Viskas ivyko labai staigiai, tad neturejau laiko kada nerimauti. Dabar mums 25 savaites, esam sveiki ir augam sparciai toliau smile.gif
Svarbiausia, kad nekiltu jokiu komplikaciju po operacijos, ir negalvoti, kad gali kas blogo nutikti vaikeliui 4u.gif
Tiek siais laikais, tiek anksciau nestukes visada operuodavo esant reikalui ir daugumai ju viskas baigiasi gerai, o operacija visada yra daugiau ar maziau rizikinga sveikatos atzvilgiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziede:) @ 2012 02 26, 10:12)
Sveikos, buvau jau nescia apie 2-3 savaites(to nezinojau) ir man buvo padare laparoskopija.. Ar tada galejo pakenkti vaisiui? unsure.gif


o ka jums dare laparaskopijos metu?
siaip nzn, bet buvo didiele tikymybe prarasti vaisiu jai ta daryt iki 12 sav. man taip sake gydytojai. bet jums tikriausiai gerai viskas praejo. Manau jog viskas bus gerai, je vaisiu pirma para po operacijos neatmete, tai matyt viskas gerai. Svarbiausia tuo tiketi. o kiek jum dabar yra savaiciu, kaip savijauta? ka daktarai sako? man buvo operuota butens salia vaisiaus , tai todel didele rizika buvo, nes liete gimda ir kiausyde, ir vaisiu buvo prispaustas didziuliu dariniu, bet viskas gerai mums buvo. ir dabar auginu sveika jau 10 men tirincia nuostabia mergyte smile.gif linkiu ir jum toliau kad viskas klostitusi gerai. praneskyt mum, kaip jums sekasi ir seksim ateity smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olia84: 26 vasario 2012 - 17:50
sveikos mamytes!
Esu 7 sav nestumo. Spalio 12 buvo daryta laparaskopija tyrimo tikslais, galvojo apendicitas. Savijauta gera, lelius laikosi.,tiek su manim iskentejo jau!
Norejau paklaust,kokios pasekmes gresic vystimui? Gydymas antibiotikais, apib savaite kankino temp-ra.
Atsakyti
Labutis, niekas čia nesilanko, tačiau manau yra nesilaukiančių mamyčių kurims yra aplikta laparoskopija. Man planuoja ja atlikti kai bus 15 savaičių, birželio 7d. labai pergyvenu dėl leliuko.
Atsakyti