Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(JusRuMa @ 2010 11 22, 02:30)
sveikos, pagaliau mano vaisinis pyragas supakuotas laukia Kalėdų. Kvapas ir išvaizda puiki thumbup.gif Ačiū visoms už patarimus 4u.gif
Dabar atėjo eilė meduoliukams. Dar nesu kepus, tad vėl klausimų sočiai doh.gif .
Jei kepčiau pagal Cipsiukio receptą, kad meduoliukai būtų minkšti, kokio storio tešlą iškočioti? Ir ar galima cukrų keisti medumi (kokia tikėtina meduoliukų spalva)?

AS KOCIOJU APIE 7MM mirksiukas.gif o cukraus keisti medumi nerizikuociau, syki kai kepiau tai pamirsau ideti cukraus, buvo detas tik medus, tai tesla puslem iskilo, spalva netolygi gavos, toki kaip zebriukas dryzius, o jau apie skoni net nekalbu, viska teko ismesti doh.gif
Atsakyti
Laba diena,

as ir jau issikepiau vaisini pyraga, suvyniojau i folija ir padejau i stalciu. Tik vyras labai itariai ziurejo, sako gi supelys, neissilaikys smile.gif Nu ziuresim kas cia gausis is jo smile.gif

Meduolius ir as kepsiu, pernai kepiau pagal bea recepta, tai ir meduoliai, ir namukai skanus gavosi, isvaizda nelabai gavosi, bet kaip pirmas blynas tai nelabai prisvilo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JusRuMa @ 2010 11 22, 02:30)
sveikos, pagaliau mano vaisinis pyragas supakuotas laukia Kalėdų. Kvapas ir išvaizda puiki thumbup.gif Ačiū visoms už patarimus 4u.gif
Dabar atėjo eilė meduoliukams. Dar nesu kepus, tad vėl klausimų sočiai doh.gif .
Jei kepčiau pagal Cipsiukio receptą, kad meduoliukai būtų minkšti, kokio storio tešlą iškočioti? Ir ar galima cukrų keisti medumi (kokia tikėtina meduoliukų spalva)?

as irgi kepsiu meduolinius sausainiukus. kadangi medaus negalime valgyti, pirkau dirbtini medu. jo yra maximoj. ten jis pagamintas is fruktozes gliukozes sirupo.
Atsakyti
Nusipirkau Moters savaitgalio virtuve
Kaledu patiekalai
Zurnaliuka toki. Daug labai ideju, ir skanumynu, ir rimtesniu patiekalu thumbup.gif
Yra valgomu dovanu ideju
Atsakyti
sveikos 4u.gif pamenu,kazkurioj temoj skaiciau,bet neberandu,kokie miltai tinka meduoliam? ax.gif
Atsakyti
QUOTE({ne}ishprotejus @ 2010 11 22, 14:41)
sveikos 4u.gif  pamenu,kazkurioj temoj skaiciau,bet neberandu,kokie miltai tinka meduoliam? ax.gif


Tinka bet kokie..

O man reiks zurnaliuko kalediniu ideju dovanoms...
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atbegau pasigirti... Vis dvejodavau del Kaledinio namuko, vis nesiryzdavau. Kepdavau meduoliukus, eglutes, o vat namukas man budavo "sunkioji matematika". Bet vat ka radau (cia ne LT) https://www.silikoma...;f_codlingua=EN
user posted image
Dabar drasiai namukus kepsiu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tolsta laivas: 22 lapkričio 2010 - 17:16
Mamos gelbekit !!!!

Gal kuri zinot proporcijas tarp normaliu mieliu ir sausu?

Susiruosiau kept kuciukus, prisipirkau ingridientu (tarp ju ir sausu mieliu) parskubejau namo ir jau galvoju kad kepsiu, kad kepsiu..... o ziuriu i recepta ten 30 gramu mieliu...
ir labai suabejojau ar 30g normaliu mieliu yra tas pats kas 30g sausu mieliu?

Gelbekit help.gif
Atsakyti
QUOTE({Viktorija} @ 2010 11 22, 17:21)
Mamos gelbekit !!!!

Gal kuri zinot proporcijas tarp normaliu mieliu ir sausu?

Susiruosiau kept kuciukus, prisipirkau ingridientu (tarp ju ir sausu mieliu) parskubejau namo ir jau galvoju kad kepsiu, kad kepsiu..... o ziuriu i recepta ten 30 gramu mieliu...
ir labai suabejojau ar 30g normaliu mieliu yra tas pats kas 30g sausu mieliu?

Gelbekit help.gif

Ant mieliu pakiuko turi buti parasyta, kokiam kiekiui miltu skirta. Nes ju stiprumas irgi skirtingas. Ir pakiukai ir po 7 ir po 11 gr. yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE({Viktorija} @ 2010 11 22, 17:21)
Mamos gelbekit !!!!

Gal kuri zinot proporcijas tarp normaliu mieliu ir sausu?

Susiruosiau kept kuciukus, prisipirkau ingridientu (tarp ju ir sausu mieliu) parskubejau namo ir jau galvoju kad kepsiu, kad kepsiu..... o ziuriu i recepta ten 30 gramu mieliu...
ir labai suabejojau ar 30g normaliu mieliu yra tas pats kas 30g sausu mieliu?

Gelbekit help.gif

Gelbėjam biggrin.gif
7g sausų - 21g normalių

O aš šiais metais vėl kepiau Kalėdinį vaisių,tik dėjom žemės riešutų,gabaliuką,nuo viršaus,nuskėliau biggrin.gif riešuto,tai skonis wub.gif wub.gif
Pernai kepiau meduoliukus iš dvieju receptų,ir vieni šiaip sau buvo ax.gif o kiti nerealūs,ir nepamenu kurie skanūs verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tolsta laivas @ 2010 11 22, 16:15)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Atbegau pasigirti... Vis dvejodavau del Kaledinio namuko, vis nesiryzdavau. Kepdavau meduoliukus, eglutes, o vat namukas man budavo "sunkioji matematika". Bet vat ka radau (cia ne LT)

o man atrodo, kad daug paprasciau paciai is telos tuos trafaretus issipjaustyt blush2.gif bet cia mano nuomone blush2.gif
Atsakyti
o gal kas esate bande tokius meduoliukus? http://kokonas.wordp...inkos-ii-dalis/ labai jau idomiai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti