Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

as siandien pabandymui issikepiau Cipciuko meduoliu ax.gif ,labai skanu,minkstuciai smile.gif ,prieskoniu nedejau jokiu,kita kart isbandysiu su prieskoniais... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Solen: 27 spalio 2010 - 16:29
namuka dariau su cipsiuko receptu namuku temoi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2010 10 26, 09:23)
Originalu. Tikrai bandysiu. Ypač į darželio kalėdinę šventę tiktų tokie skanėstai.
http://www.bakerella...like-christmas/

Gavau kaip tik sitos autores knyga - kiek nusivyliau nes vietoj pyragu receptu rekomenduoja naudoti pyrago misini lotuliukas.gif - tikra amerikiete lotuliukas.gif
Nesileisiu i smulkmenas - iskepamas pyragas, atvesinamas, susmulkinamas i trupinius - ismaisomas su kremu - formuojama: rutuliukai, eglutes, pyrageliai - atvesinam. Smeigiam ant pagaliuko, dengiam sokoladne spalvota mase ir puosiam.
Receptas anglu kalba ir video is laidos yra cia
http://www.marthaste...pe/cupcake-pops.
Bet siaip - nuostabi ideja vaiku gimtadieniams ar siaip kokiom sventem
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editamm: 27 spalio 2010 - 22:17
QUOTE(Astyte @ 2010 10 27, 16:17)
VAT VAT TAI IS KUR TUOS DAZUS GAUT?



As dariau paprastai, kad gaučiau žalią spalvą pridėjau mėtų sirupo, kad raudoną - uogienės, o kad būtų geltona, panaudojau apelsinų sultis smile.gif 4u.gif

ir labai nuostabią radau kompoziciją Klėdoms:

http://www.seimoskep...ndex.php?id=205 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raminciukas777 @ 2010 10 28, 14:22)
As dariau paprastai, kad gaučiau žalią spalvą pridėjau mėtų sirupo, kad raudoną - uogienės, o kad būtų geltona, panaudojau apelsinų sultis smile.gif  4u.gif

ir labai nuostabią radau kompoziciją Klėdoms:

http://www.seimoskep...ndex.php?id=205  4u.gif

labai aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raminciukas777 @ 2010 10 28, 15:22)
As dariau paprastai, kad gaučiau žalią spalvą pridėjau mėtų sirupo,


Kur perkate mėtų sirupą? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruttaa @ 2010 10 28, 17:41)
Kur perkate mėtų sirupą?  mirksiukas.gif

Aš esu mačiusi IKI 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 10 07, 15:34)
As patariu, kas neturit formeliu meduoliams, tai isigyti is anksciau, pvz is Arevitos, nes paskui ziuriu buna deficitas.

jungiuosi prie jusu noriu semet meduoliu prikepti, o niekada nesu kepusi tai pirma reikia isbandyti, dbr sakyk kaip iš jos įsigyti formeliu ir kiek jos kainuoja? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Rueta @ 2010 10 24, 21:31)

wau kaip grazu mano kumos gimtadieni pries sventes, bet per sventes susitinkam tai kokia dovana is visos sirdies jai butu super wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Sechmeta @ 2010 10 25, 12:49)
Mano manymu, kad čia viskas OK smile.gif Aš jau dovanas ruošiu!!!! Kadangi tai yra rankų darbo dovanėlės, tai kad viskas laiku gautūsi, jas jau dabar darau. Ir Kalėdinį menių sudarinėju kuo anksčiau, kad galėčiau viską suplanuoti kuo ankščiau  blush2.gif

žinoma neįtema, bet gal neužterš jei pasakytum ką darai nes šiemet taip pat planuoju ranku darbo visiems daryti wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Bussinkka @ 2009 11 23, 19:52)
jų gaminimo receptus ir gerą šventinę nuotaiką newyear.gif
user posted image
Papildyta:
Va ka as radau, bet gal kas turi savo firmini receptuka sausainiu kaledoms 4u.gif
Sausainukai "Kalėdų žvaigždelės"

Gaminimo laikas:200 min.

INGREDIENTAI:
Pagrindiniai:
Cukrus:1 stiklinė (smulkaus)
Kiaušiniai:2 vnt.
Miltai:0,5 stiklinės
Sviestas:0,75 stiklinės (ištirpintas)
Kepimo milteliai:1 šaukštelis
Vanilinis cukrus:1 šaukštelis
Marmaledas:2-3 šaukštai

Nepagrindiniai:
Spalvoti "žirniukai" pyragams puošti:
PARUOŠIMO BŪDAS:

Cukrų išmaišyti svieste iki vientisos masės. Sudėti kiaušinius, vanilinį cukrų. Gerai išmaišyti. Suberti miltus ir kepimo miltelius. Tešlą įdėti į šaldytuvą ir palaikyti apie 3 valandas. Stalą pabarstyti miltais, iškočioti tešlą ir iš jos išpjaustyti žvaigždutes. Sausainukų viršų patepti plaktu kiaušinių arba tirpintu sviestu. Žvaigždutes pabarstyti "žirniukais". Kepti vidutinio karštumo orkaitėje apie  6-8 minutes. Iškepus sausainukus atvėsinti ir suklijuoti marmaledu


ar šitas vadinamas cipciuko receptas, aš noriu kad man gautūsi ploni ir rudi kai...
Papildyta:


user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rastika: 28 spalio 2010 - 17:57
QUOTE(eglejk @ 2010 10 12, 16:12)
Gal prisimenat, pernai rudeni IKI pardavinejo stai tokias sausainiu formeles

O meduoliai su šiom formelėm nesigauna labai maži? Neturim jokių formelių, o taip noriu šiemet kalėdinių meduolių... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2010 10 13, 18:15)
mačiau tas formeles, vėl iki jomis prekiauja, laukiu gal atpigs bent truputį rolleyes.gif

bigsmile.gif rimtai yra tokiu formeliu ??
kiek kainuoja blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2010 10 28, 22:30)
bigsmile.gif  rimtai yra tokiu formeliu ??
kiek kainuoja  blink.gif

Jei neklystu ~17Lt... Ieškoti IKI parduotuvėse.
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 10 28, 22:45)
Jei neklystu ~17Lt... Ieškoti IKI parduotuvėse.

bet va ar ten tokiu kaip briedžiu ir pan. kitu atributiku nera? g.gif

ar jūs su konditeriniu švirkštu "paišote" tuos meduolius? g.gif
Atsakyti