Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(Rastika @ 2010 10 29, 08:21)
bet va ar ten tokiu kaip briedžiu ir pan. kitu atributiku nera? g.gif

ar jūs su konditeriniu švirkštu "paišote" tuos meduolius? g.gif

aš nusipirkau maximoj rinkinuką,atrodo už 7lt ir ten įeina ir žvaigždutės ir zuikiai, eglės, mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre @ 2010 10 29, 09:45)
aš nusipirkau maximoj rinkinuką,atrodo už 7lt ir ten įeina ir žvaigždutės ir zuikiai, eglės,  mirksiukas.gif

jaučiu kokiam Vns nes mazesniuose miestuose tai nera doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre @ 2010 10 29, 09:45)
aš nusipirkau maximoj rinkinuką,atrodo už 7lt ir ten įeina ir žvaigždutės ir zuikiai, eglės,  mirksiukas.gif

Šiemet pirkot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre @ 2010 10 29, 08:45)
aš nusipirkau maximoj rinkinuką,atrodo už 7lt ir ten įeina ir žvaigždutės ir zuikiai, eglės,  mirksiukas.gif

o as uz 4 rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos mergaites, visa ryta kuiciuosi po foruma ir nerandu. pernai pries kaledas buvau radus nuostabios idejos sausainukus - eglutes uzpildytos ar tai zele ar marmeladu, ar karamele. forma kaip imbieriniu egluciu. noriu siais metais kepti nameli ir padaryti langus skaidrius, tik niekaip nerandu. gal kas zino kur?
Atsakyti
QUOTE(nilkius @ 2010 10 29, 14:13)
sveikos mergaites, visa ryta kuiciuosi po foruma ir nerandu. pernai pries kaledas buvau radus nuostabios idejos sausainukus - eglutes uzpildytos ar tai zele ar marmeladu, ar karamele. forma kaip imbieriniu egluciu. noriu siais metais kepti nameli ir padaryti langus skaidrius, tik niekaip nerandu. gal kas zino kur?



Kazkas panasaus? Sausainiu puokste
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 10 29, 11:38)
Šiemet pirkot? 4u.gif

taip taip ,ir visai neseniai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2010 10 29, 09:21)
bet va ar ten tokiu kaip briedžiu ir pan. kitu atributiku nera? g.gif

ar jūs su konditeriniu švirkštu "paišote" tuos meduolius? g.gif


Briedziu nera tose kur iki pirktos
Bet jei nedaug reikia tai galma nusipiesti formeles ant kokios skaidrios pleveles, ir po to tiesiog jas apvedziot ant teslos, Jei supratot. ax.gif

As bent piesiu su tutele susukta is sviestinio popieriaus. Ir nukirptu galiuku. Nes man su svirkstu nepatogu, o su tuo konditeriniu maisiuku irgi ne. Nes linijos labai storos. Dar galma celofaninio maisiuko kamputi nukirpt ir piest. Tik as taip nebandziau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2010 10 29, 08:21)
bet va ar ten tokiu kaip briedžiu ir pan. kitu atributiku nera? g.gif




Brieziu atskirai po 1 formele buvo RIMI, siemet nezinau ar jau yra g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laselis: 29 spalio 2010 - 15:06
QUOTE(laselis @ 2010 10 29, 16:06)
Brieziu atskirai po 1 formele buvo RIMI, siemet nezinau ar jau yra g.gif

pas mus Rimi nėra doh.gif
nežinau iš ko man čia susikombinavus kalėdines formelias g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2010 11 02, 09:17)
pas mus Rimi nėra doh.gif
nežinau iš ko man čia susikombinavus kalėdines formelias g.gif


Yra IKI formeliu, ir net kai kuriose maximose galima surasti.. IKI tai visas rinkinys 17 lt berods. Arba Arevitos irangoj, ten siuncia pastu netgi. Tad paziurekit smile.gif
Atsakyti
aš tai hallowyno formeles išsilanksčiau pati lotuliukas.gif susikarpiau gipsinį profilį centimerto pločio juostelėm ir pasidariau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 02 lapkričio 2010 - 09:43