Įkraunama...
Įkraunama...

P.Mažylio gimdymo namai

QUOTE(rence* @ 2010 10 16, 22:55)
Kaip tau si gydytoja? 
As susiduriau su ja kai gulejau Mazylyje ax.gif


Na kol kas tik kelis kartus lankiausi, tad labai daug nieko negaliu pasakyti... Bendravo normaliai, maloniai. Apziura irgi normali, echoskopavo kruopsciai, ne paskubom, i klausimus mano visus atsake, pati patarimu dave, zodziu kol kas nusiskundimu neturiu, nors buvau ne kokiu nuomoniu apie sia gydytoja prisiskaiciusi g.gif vienintelis dalykas, kuris man nelabai patinka, kad kartais kazkur iseina ir gana ilgokai negrizta, nors laukia uz duru pacientes, is tu keliu kartu tik viena karta prieme laiku... Bet gal cia ir kiti gydytojai taip, grizusi atsipraso, kad darbas, o kas ir kaip tai nezinau...
O jusu koks susidurimas buvo??? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indra* @ 2010 10 17, 10:09)
sveikos esamos ir busimos mamytes 4u.gif
pries 2,5 metu gimdziau dukryte "Mazylyje", likau viskuo patenkinta, ateinanti menesiuka ruosiuomes ten susitikti su suneliu  wub.gif
si karta nebeejau i jokius kursus, tai noriu paklausti, ar niekas nepasikeite, ar gimdyve, jos vyras, o veliau ir naujagimis gauna visa reikiama apranga?
niekaip negaliu prisiminti, ar praeita karta veziausi gumines tapkes ar gavau ten? noriu kuo minimaliau daiktu prisikrauti. aciu uz atsakyma 4u.gif

Sveikute 4u.gif
Mamyte parenge ir vaikuti aprenge,mazajam reike tureti tik pampersa ir vilnones kojinytes wub.gif . Tetukuj duoda bet reike moketi. Tapkes taip pat turek savo.
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2010 10 14, 09:51)
Sveikutes, manau jau laikas ir man pradet sia temute skaityt smile.gif pirmiausiai noriu suzinot, kuri gydytoja yra labiausiai giriama ir mylima Mazylyje?

Visi gydytojai KMGN geri ax.gif
Atsakyti
Tai gydytojai ir gimdymus piiminėja ir CP daro konsultacijų metu , teko ir man laukti.
Atsakyti
sveikos 4u.gif
kiek girdejus apie Mazyli tai vienoms patiko kitoms ne,bet kiek mano pazystamu gimde tai nieko gero,paciai neteko but mirksiukas.gif
Papildyta:
visiems niekada nebus gerai ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(maskanyte @ 2010 10 18, 00:03)
Visi gydytojai KMGN geri  ax.gif

O kaip Tumelionienė arba Sutkus?
Atsakyti
QUOTE(sukute @ 2010 10 17, 23:18)
Na kol kas tik kelis kartus lankiausi, tad labai daug nieko negaliu pasakyti... Bendravo normaliai, maloniai. Apziura irgi normali, echoskopavo kruopsciai, ne paskubom, i klausimus mano visus atsake, pati patarimu dave, zodziu kol kas nusiskundimu neturiu, nors buvau ne kokiu nuomoniu apie sia gydytoja prisiskaiciusi g.gif
O jusu koks susidurimas buvo??? smile.gif


Ji buvo mano palatos gydytoja, kai gulejau Mazylyje -ginekologiniam skyriuje.
Is pradziu atrode rustoka, net kiek arogantiska bet paskui bendravo normaliai, savo darba atliko profesionaliai, o kadangi gulejau netrumpai tai galiausiai ji man visai patiko ax.gif
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 10 18, 21:50)
O kaip Tumelionienė arba Sutkus?


Gimdyti pataikiau kaip tik pas Tumelioniene, man ji labai patiko, super zmogus, labai rupestinga, viska paaiskindavo, ir galva palaike stumimo metu ir po gimdymo buvo atejusi dar pasiziureti kaip laikausi. Man ji pasirode sauni 4u.gif
Atsakyti
sveikos, neradau nei vieno atsiliepimo apie gyd. kazemakaityte, gal kuri ka galite apie ja pasakyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 10 18, 22:50)
O kaip Tumelionienė arba Sutkus?

Man cezari dare Tumelioniene, o Sutkus jai asistavo. pas Tumelioniene lankiausi visa nestuma. superine gydytoja, visada demesinga, atsakydavo issamiai i visus pateiktus klausimus. o pas Sutku buvau papuolusi echoskopuotis, tai irgi labai patiko, linksmas, kalbus, daug pasakojo ir rode i ekrana. net per gimdyma-cezari prisimine-sako ,,va tai as pirmasis ekrane su tuo mazyliu susipazinau" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VSsirduze @ 2010 10 19, 11:43)
sveikos, neradau nei vieno atsiliepimo apie gyd. kazemakaityte, gal kuri ka galite apie ja pasakyti? ax.gif


Jeigu as neklystu, tai sios gydytojos anksciau buvo pavarde Siauciuliene... Yra nedaug apie ja pasisakymu, naujausias gal 2009 m vasario men. Pabandykit paieskot, gal ka daugiau rasit mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai manau rinksiuos arba Tumelioniene, arba Sutku.

Ka manot apie gimdyma pas vyruka? rolleyes.gif

Man labai svarbu, kad mano fantazijas ir is ju kylancias baimes nuslopintu blush2.gif
Papildyta:
O kokio amziaus sie gydytojai?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 10 19, 13:31)
Tai manau rinksiuos arba Tumelioniene, arba Sutku.

Ka manot apie gimdyma pas vyruka?  rolleyes.gif

Man labai svarbu, kad mano fantazijas ir is ju kylancias baimes nuslopintu  blush2.gif
Papildyta:
O kokio amziaus sie gydytojai?


Sutkus yra superinis daktaras, visos ji giria:) Man pas ji gimdyti neteko, bet labai apsidziaugciau, jei si karta pataikyciau pas ji wub.gif Sutkui sakyciau apie 40 meteliu, neblogas toks visai biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(VSsirduze @ 2010 10 19, 11:43)
sveikos, neradau nei vieno atsiliepimo apie gyd. kazemakaityte, gal kuri ka galite apie ja pasakyti? ax.gif



As jos tikrai nerekomenduociau, ji man tokia isteriska, na bent is vieno pokalbio su paciente, kuri teko girdeti doh.gif , nes dviese buvom kabinete. Pirma papuoliau gimdyti pas Vingeliene, tai irgi ne duok Die, bet ta nors ne isterike, o su antru lialium jei dar pas sita Kazemekaityte papulsiu, tai ragas man visai tada, abi susiisterintume biggrin.gif
Atsakyti