Įkraunama...
Įkraunama...

Krokodiliena su petruškomis

QUOTE(mamyteRasyte @ 2006 02 14, 12:22)
man tai čia šeimos tragedija, o jūs - linksma istorija, prajuokinai.
Gal pačios norėtumėt tokios romantikos? Aš tai mažų mažiausiai eičiau tualetan pažliumbt po tokio vakaro, o gal net skyrybom paduočiau tokį nesusipratėlį vyrą...
Skaičiau ir jutau diiideliausią užuojautą.


Nu man tai šeimos tragedija toks požiūris, kaip štai mano pacituotas... hihihi.gif O vakaras - kas čia tokio, nuostoliai minimalūs, kelios širdelės nuo nagų ir du sudegę plaukai, gi kiti tai liko, septyni ar kiek. Užtai diedas romantikos užsimanė ir susiprato. Tikslas pasiektas biggrin.gif
Aišku, mamytėsRasytės vyras tai būtų šitoj vietoj susipratęs ir striptizą pašokęs hihihi.gif Arba ne, stovėtų už tualeto durų ir guostų ją, raudančią baisu balsu, ir paskui draugeliams guostųsi bobomis, nežinančiomis, ko nori bigsmile.gif
Atsakyti
Agotukai, kitą kartą gesintuvą šalia pasidėk bigsmile.gif Nebūtų reikėję bėgioti lotuliukas.gif Ir pati pagalvok kokia romantika wub.gif Tik tu , jis ir gesintuvas wub.gif
Atsakyti
Super pasakojimas!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2006 02 14, 15:33)
Agotukai, kitą kartą gesintuvą šalia pasidėk bigsmile.gif Nebūtų reikėję bėgioti lotuliukas.gif Ir pati pagalvok kokia romantika wub.gif Tik tu , jis ir gesintuvas wub.gif

Nea... Geriau aš, JIS ir koks gražus gaisrininkas wub.gif
Atsakyti
Su didžiausia užuojauta dėl taurių, plaukų, pledo ir t.t. vistiek šis pasakojimas labai smagiai nuteikė ir dar kartą įrodė, kad tikra romantika reikalauja aukų biggrin.gif
Atsakyti
Super thumbup.gif neapseiliota ,gyvenimiska istorija.. bigsmile.gif
Atsakyti
Aha, labai gyvenimiška ir šauni good.gif
Atsakyti
Tikrai šauniai papasakota thumbup.gif Aš manau, kad į viską reikia žiūrėti paprasčiau, juk svarbiausia - tikslas yra pasiektas, vyras suprato, kad trūksta romantikos ir pats jos užsimanė biggrin.gif Į gyvenimą reikia visada žiūrėti paprasčiau ir neprarasti jumoro jausmo, o pas Agotuką aš taip supratau, jo tikrai nestinga thumbup.gif Išlik tokia visada, Agotuk biggrin.gif Tai ir yra gyvenimo variklis smile.gif
Atsakyti
Už jumoro jausmą ir sveiką požiūrį į gyvenimą Agotukui 10 balų! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2006 02 14, 13:54)
Jei negali išspręsti problemos, reikia keisti požiūrį į tą problemą  mirksiukas.gif

Puikūs žodžiai.
Ir istorija tikrai patiko, geras jumoro jausmas - vienas iš didžiausių privalumų gyvenime mirksiukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif pasakojimas, prisijuokiau nerealiai
Atsakyti
Kadangi balsavimo tema jau uždaryta, tai rašau čia...
Nugi dėkavoju visoms baisiausiai blush2.gif Man svarbiausia, kad nors kam nors sekundėlę savo istorija praskaidrinau niurią žiemą biggrin.gif AČIŪ aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agotukas: 23 vasario 2006 - 19:25