Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

vilmandr, pergyventi ilgai nesiruošiu ir tau nepatariu smile.gif
turim sau įteigti, kad viskas yra gerai ir mes nieko nebijom.
nekenčiu genetikų biggrin.gif nuo vakar.
Atsakyti
QUOTE(lotus9 @ 2010 10 13, 14:03)
vilmandr, pergyventi ilgai nesiruošiu ir tau nepatariu  smile.gif
turim sau įteigti, kad viskas yra gerai ir mes nieko nebijom.
nekenčiu genetikų  biggrin.gif nuo vakar.


Tikrai manau, kad mums viskas bus gerai wink.gif Dar truputį palauksim ir vaiksčiosim sau laimingos wub.gif
Papildyta:
QUOTE(vilmandr @ 2010 10 13, 14:07)
Tikrai manau, kad mums viskas bus gerai  wink.gif Dar truputį palauksim ir vaiksčiosim sau laimingos  wub.gif


O kokią riziką tau parodė PRISCA1, jei ne paslaptis ?
Atsakyti
QUOTE(lotus9 @ 2010 10 13, 15:29)
jei nuoširdžiai, dabar jau gailiuosi, kad pasidariau pirmą tyrimą, nes dabar galėsiu nusiraminti tik nuėjusi iki galo. 

O kodel daretes tyrimus? Jeigu zinia apie galima kudikio apsigimima nekeistu jusu sprendimo gimdyti ar ne, tuomet tyrimu tikrai nevertejo apskritai darytis.



Negaliu skaityti tokiu komentaru kaip <nekenciu genetiku>. Neikit, nesitirkit ir laukit ramiai gimdymo. Juk niekas varu nevaro pas tuos genetikus...
Atsakyti
jei manęs klausi tai skaičiukai tokie: 1:374; 1:126; 1:144. telefonu gydytoja nelabai ir ką tepaaiškino, kiek pati internete informacijos radau tiek. tiesa ir man 33 m, laukiuosi pirmo vaikiuko.


Jurgasim, Jūs irgi galite kai kurių komentarų neskaityti. kad nesinervuotumėt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotus9: 13 spalio 2010 - 15:18
QUOTE(lotus9 @ 2010 10 13, 14:17)
jei manęs klausi tai skaičiukai tokie: 1:374; 1:126; 1:144. telefonu gydytoja nelabai ir ką tepaaiškino, kiek pati internete informacijos radau tiek. tiesa ir man 33 m, laukiuosi pirmo vaikiuko.


Tavęs klausiau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(JurgaSim @ 2010 10 13, 14:17)
O kodel daretes tyrimus? Jeigu zinia apie galima kudikio apsigimima  nekeistu jusu sprendimo gimdyti ar ne, tuomet tyrimu tikrai nevertejo apskritai darytis. 


Savaime suprantama, jei tyrimai patvirtintų kurį nors sindromą, kad ir kaip būtų liūdna, sprendimą priimčiau.
Mano atveju gavosi, kad rezultatai nėra labai tragiški, sprando raukšlė gera, DS 1: 232. Mielu noru daryčiausi vandenų tyrimą, jei nebūtų rizikos persileidimui...O dabar gaunasi, kad persileidimo rizika vos ne didesnė nei mano gauta rizika sindromui ...Tai nei į tą pusę, nei į kitą. Reikia rizikuoti ir darytis matyt ...
Papildyta:
QUOTE(lotus9 @ 2010 10 13, 14:17)
jei manęs klausi tai skaičiukai tokie: 1:374; 1:126; 1:144. telefonu gydytoja nelabai ir ką tepaaiškino, kiek pati internete informacijos radau tiek. tiesa ir man 33 m, laukiuosi pirmo vaikiuko.
Jurgasim, Jūs irgi galite kai kurių komentarų neskaityti. kad nesinervuotumėt.


Aš irgi laukiuosi pirmo, ir iš karto su pirmu teks pereikti visus genetikos etapus sad.gif
Tai pagal amžių jūs irgi dar nepapuolat į rizikos grupę ?
Atsakyti
QUOTE(lotus9 @ 2010 10 13, 16:17)
Jurgasim, Jūs irgi galite kai kurių komentarų neskaityti. kad nesinervuotumėt.

Deja, neturiu sugebėjimų nematyti parašyto teksto smile.gif

O jūs taip ir neatsakėte, dėl kokių priežasčių nusprendėte darytis genetinius tyrimus. Ir kodėl manote, jog dėl tyrimų rezultatų galima imti ir pradėti nekęsti genetikų? Juk jie tik interpretuoja, tai ką rodo JŪSŲ tyrimų rezultatai.
Papildyta:
QUOTE(vilmandr @ 2010 10 13, 16:25)

Savaime suprantama, jei tyrimai patvirtintų kurį nors sindromą, kad ir kaip būtų liūdna, sprendimą priimčiau.
Mano atveju gavosi, kad rezultatai nėra labai tragiški, sprando raukšlė gera, DS 1: 232. Mielu noru daryčiausi vandenų tyrimą, jei nebūtų rizikos persileidimui...O dabar gaunasi, kad persileidimo rizika vos ne didesnė nei mano gauta rizika sindromui ...Tai nei į tą pusę, nei į kitą. Reikia rizikuoti ir darytis matyt ...


Man vaisiaus vandenų tyrimą darė, kai nėštumui tebuvo 13 sav., kai persileidimo tikimybė daug didesnė nei darant, kai vaisius 16 sav, tačiau, kad ir kaip norėjau ir stengiausi, persileidimas neįvyko. Todėl manau, neverta to bijoti. Jei neklystu, prieš darant šį tyrimą, reikia savaitę laiko pagerti magni.
Atsakyti

O jūs taip ir neatsakėte, dėl kokių priežasčių nusprendėte darytis genetinius tyrimus. Ir kodėl manote, jog dėl tyrimų rezultatų galima imti ir pradėti nekęsti genetikų? Juk jie tik interpretuoja, tai ką rodo JŪSŲ tyrimų rezultatai.



ir nesiruošiu atsakinėti piktoms moteriškėms. "nekenčiu genetikų" šiuo atveju galėjo nuskambėti kaip "nekenčiu reklamos". keista, pati esat jau mama, bet išgąsdintos besilaukiančios psichologija jums kažkodėl neįkandama.


Vilmandr, į rizikos grupę nepatenku. tiksliau nepatekau smile.gif


Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2010 10 13, 14:31)
Man vaisiaus vandenų tyrimą darė, kai nėštumui tebuvo 13 sav., kai persileidimo tikimybė daug didesnė nei darant, kai vaisius 16 sav, tačiau, kad ir kaip norėjau ir stengiausi, persileidimas neįvyko. Todėl manau, neverta to bijoti. Jei neklystu, prieš darant šį tyrimą, reikia savaitę laiko pagerti magni.


Tikiuos, kad viskas bus gerai, dėl magnio man nieko nesakė kažkaip unsure.gif
Bet vistiek iš kažkur jie gauna tą statistiką, kad persileidžia 1:100 unsure.gif

Papildyta:
Gražaus ir ramaus vakaro visoms, aš jau ruošiuosi namo bėgti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmandr @ 2010 10 13, 13:59)
O Prisca2 darėtės ?

ne, schmoll.gif nenorejau gaisti laiko

QUOTE(JurgaSim @ 2010 10 13, 14:31)

Man vaisiaus vandenų tyrimą darė, kai nėštumui tebuvo 13 sav., kai persileidimo tikimybė daug didesnė nei darant, kai vaisius 16 sav, tačiau, kad ir kaip norėjau ir stengiausi, persileidimas neįvyko. Todėl manau, neverta to bijoti. Jei neklystu, prieš darant šį tyrimą, reikia savaitę laiko pagerti magni.

del magnio tai idomiai, nes pries tyrima genetikes paklausiau ar pagerti tai pasake kad jokios itakos jis neturi g.gif
Atsakyti
QUOTE(lotus9 @ 2010 10 13, 16:33)
ir nesiruošiu atsakinėti piktoms moteriškėms. "nekenčiu genetikų" šiuo atveju galėjo nuskambėti kaip "nekenčiu reklamos". keista, pati esat jau mama, bet išgąsdintos besilaukiančios psichologija jums kažkodėl neįkandama.


Mano situacija buvo žymiai grėsmingesnė nei jūsiškė, bet man net minties nebuvo pykti ant kažko. Priešingai, džiaugiausi savo sprendimu laiku pasitikrinti, skubiai suorganizuotu patekimu pas genetikę ir greitais tyrimų rezultatais. Juk jūs pati puikiai suprantat, jog medikai šiuo atveju įtakos rezultatams neturi jokios, todėl jūsų emocijos nukreiptos ne tuo adresu.
Ir klystat dėl mano psichologijos žinių. Tiesiog suerzino komentarai ir tiek.

Bet kuriuo atveju visoms linkiu tik geriausiu rezultatų.
Papildyta:
QUOTE(airish @ 2010 10 13, 16:39)
ne, schmoll.gif  nenorejau gaisti laiko
del magnio tai idomiai, nes pries tyrima genetikes paklausiau ar pagerti tai pasake kad jokios itakos jis neturi g.gif

Nenoriu jūsų suklaidinti, galbūt ir nereikia nieko gerti. Aš negėriau, dvi pažįstamos - gėrė.
Atsakyti
QUOTE(airish @ 2010 10 13, 17:39)
ne, schmoll.gif  nenorejau gaisti laiko
del magnio tai idomiai, nes pries tyrima genetikes paklausiau ar pagerti tai pasake kad jokios itakos jis neturi g.gif


O man pries tyrima liepe pagerti magnio ir dar po tyrimo savaite. Sake, magnio reikia, kad gimda butu minkstute cool.gif .
Atsakyti

QUOTE(zemga @ 2010 10 13, 14:44)
Nezinau, nebaisus tas vandenu tyrimas. Jis trunka gal minute-dvi.


Man tai vandenu paemimas truko daug greiciau nei kraujo paemimas is venos biggrin.gif Tik pajutau duri, ir jau ziuriu viskas blink.gif Sakyciau 5 sek 4u.gif
QUOTE(vilmandr @ 2010 10 13, 15:02)

O po tyrimo gal ilsėjaisi kelias dienas ar nieko ypatingo nedarei ir viskas savaime buvo gerai ?

pirmadieni paemiau - atradieni ejau i darbas, nors darbas ir sedimas pagrinde, bet tenka palakstyti per aukstus. Viskas buvo thumbup.gif

QUOTE(airish @ 2010 10 13, 15:26)
viskas bus gerai 4u.gif

na persileidimo tikimybe yra bet tai tikrai labai reti atvejai, mano atveju rizika buvo didesne nei iprastai, nes placenta priekineje sienoje ir reikejo per ja durti, taciau profesionaliai atlikta procedura, ir nebuvo jokiu pasekmiu, jauciausi puikiai, aisku kelias dienas reikia pasisaugoti, pagulineti, bet tikrai nera ko bijoti 4u.gif

Man irgi dure per placenta ax.gif Nemanau kad sveikas vaikas gali persileisti schmoll.gif
Atsakyti