Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės

QUOTE(nengute @ 2010 10 23, 18:22)
Mamadienis - laisva darbo diena tėvams per mėnesį, jei šeimoje yra du ir daugiau vaikų iki 12 metų. Per mėnesį viena diena priklauso nuo pilnų darbo valandų. Jei mokytojas dirba ne visas 5 darbo dienas, tuomet tokios laisvos dienos kažin ar gaus. Tokios dienos niekas nesiūlo (darbdaviui siūlyti nepriklauso, nes ją duoti nėra privaloma). Duodama remiantis darbuotojo prašymu, prie kurio pridedamos vaikų gimimo liudijimų kopijos.
Apie tai galite plačiau pasiskaityti http://www.socmin.lt...x.php?852987815

Aciu uz atsakyma. Reikes pabandyti pasinaudoti mirksiukas.gif Idomu kaip valdzia i tai reaguos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 10 23, 17:38)
Pabandyk pavartyti knygą  L.Bobrovos ir P.Ivanovo „Pradinukų kūno kultūra “ arba kūno kultūra IV klasei tikrai kils idėjų  mirksiukas.gif

o kur man ja db gaut g.gif doh.gif viena jau parasiau thumbup.gif as gi dar tik mokausi dar nesu mokytoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingredb @ 2010 10 23, 16:09)
o dabar mes susikureme darbo taryba .tai zinokit tikrai efektinga.valdzia spaudziam is visu pusiu.

Gal galima plačiau - kas tai yra blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 10 23, 07:31)
Jums gerai, kad duoda, kas priklauso  ax.gif

Va ir man taip buvo pasakyta, užčiaupė burną ir nutilau, o tuo metu sūnus dar ir invalidumą turėjo, tai vistiek nepadėjo  doh.gif



QUOTE(janiku @ 2010 10 23, 09:11)
4u.gif nieko nuostabaus, aš pas gydytojus negaliu. Dvi savaites su ausu uždegimu vaikštau ir onkologiniam neleidžai. Pasakė atostogu metu, o jei sergi eik lauk, į tavo vietą šimtai laukia.



QUOTE(smilga1972 @ 2010 10 23, 11:46)
O aš praeitą žiemą ėjau į darbą su sulaužyta ranka (gerai, kad kairė), nes šefas buvo labai nepatenkitas, kad reikes kažko ieškoti vadavimui ir apskritai mina buvo tokia, kad pati pasisiūliau dirbti, nors širdyje verkiau  doh.gif


Nu nežinau. Kažkoks marazmas. Jei taip nusileidžiat, tai ir lipa ant galvos. Kas priklauso pagal įstatymą, tai tas ir priklauso. Man buvo daug neaiškumų dėl atostogų, bet aš pateikiau įstatymiškai ir viskas. Juk už mūsų stovi valstybė. Sergant, tai niekad neinu į mokyklą ir nerizikuoju savo sveikata. Jei man priklauso nedarbingumas ir man jį skiria gydytojai, tuo labiau, kad moku sodrai, tai ko turiu iš savęs staytti auką. Paprasčiausiai paskaičius kaip valdžia elgiasi su jumis, tai ne žmonės, o kažkie gestapai. Juk už vadavimą moka tik už faktiškai pravestas pamokas, tai ir darbo užmoestis tam žmogui mažesnis.
Mums į mokyklą nereiks. Vieną dieeną eisim į posėdį ir viskas. Mums valdžia pasakė, kad nežais žmonių sveikata ir nelieps sėdėti šaltose klasėse, darbus mokytojai atidirbs namuose.
Pas gydytojus išleidžia be jokių problemų. Susirandi kas vaduoja, imi nemokamą ir pirmyn. Aš tai kažkaip stengiuos registrupotis [o darbo valandų ir per mokinių atostogas. Nes su sveikata problemų irgi turiu nemažai. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2010 10 23, 20:28)
Nu nežinau. Kažkoks marazmas. Jei taip nusileidžiat, tai ir lipa ant galvos. Kas priklauso pagal įstatymą, tai tas ir priklauso. Man buvo daug neaiškumų dėl atostogų, bet aš pateikiau įstatymiškai ir viskas. Juk už mūsų stovi valstybė. Sergant, tai niekad neinu į mokyklą ir nerizikuoju savo sveikata. Jei man priklauso nedarbingumas ir man jį skiria gydytojai, tuo labiau, kad moku sodrai, tai ko turiu iš savęs staytti auką. Paprasčiausiai paskaičius kaip valdžia elgiasi su jumis, tai ne žmonės, o kažkie gestapai. Juk už vadavimą moka tik už faktiškai pravestas pamokas, tai ir darbo užmoestis tam žmogui mažesnis.
Mums į mokyklą nereiks. Vieną dieeną eisim į posėdį ir viskas. Mums valdžia pasakė, kad nežais žmonių sveikata ir nelieps sėdėti šaltose klasėse, darbus mokytojai atidirbs namuose.
Pas gydytojus išleidžia be jokių problemų. Susirandi kas vaduoja, imi nemokamą ir pirmyn. Aš tai kažkaip stengiuos registrupotis [o darbo valandų ir per mokinių atostogas. Nes su sveikata problemų irgi turiu nemažai. verysad.gif

Tai kad aš ne tokia drąsi blush2.gif , valdžią geriau 5 km aplenkiu tongue.gif. Nors jau šiek tiek garsiau reiškiuosi, bet dar vis pritupiu - na tokia jau mano natūra, esu bailė, o valdžia tą jaučia ko gero blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 10 23, 19:56)
Gal galima plačiau - kas tai yra  blush2.gif ?


darbo taryba tai tas pats kas profsajunga tik, kad nereikia moketi mokescio.pirmiausia buvo kandidatu iskelimas,po to rinkimai ir grupes sudarymas.dabar taryba atstovauja musu interesus, jei kas mums nepatinka eina deretis su valdzia.taip pat iskovojome ir didesniu kruvius kai kurioms, atostogu 1 diena kam reikejo ir tt.pradejo dirbti tik siais metais, bet ir tai pasiekeme nemazai.
Atsakyti
kuo toliau skaitau, tuo labiau suprantu kokiu baisiu buna vadovu g.gif na pas mus irgi nera patnekinti kai imi nedarbinguma, bet as pati sau esu nusistaciusi, kad man gyvai paminklo nestatys ir savo sveikata nerizikuoju. jei sergu tai sergu, juk istatymu ir darbo drausmes nepazeidineju

smilga, pas mus irgi jau antri metai vyksa Olweusas.Gal ideja ir grazi, bet tas popierizmas ir privalomi susirinkimai visiems jau islindo per gerkle. O pazymejimu tai kolkas jokiu negavom ir negirdejau kad dalintu. Tik metu pabaigoje gavome valdzios padekos rastus uz vykdyta projekta
Atsakyti
QUOTE(linastri @ 2010 10 24, 09:07)

smilga, pas mus irgi jau antri metai vyksa Olweusas.Gal ideja ir grazi, bet tas popierizmas ir privalomi susirinkimai visiems jau islindo per gerkle. O pazymejimu tai kolkas jokiu negavom ir negirdejau kad dalintu. Tik metu pabaigoje gavome valdzios padekos rastus uz vykdyta projekta

Nu jo, popierizmas tai tragiškas ir dar niekam nereikalingas (pvz. klasės valandėlės protokolai doh.gif ), bet dėl pažymėjimų tai mums dirikas sakė, kad gausim gale programos ax.gif , kiek tiesos nežinau, bet nemanau, kad meluotų g.gif ... O dėl patyčių, tai kol kas nestebiu ryškaus mažėjimo dėl pačios programos - ir be jos su kitom laidom tai buvo aktualu ir vyko darbas mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Aš naujokė. Ar galima pas jus ?
Skaičiau senoje temoje, kažkas klausė, kas dirba su interaktyvia lenta, tai ir man pasirodė įdomu, kaip kam sekasi...Aš dirbu su SMART BOARD. Dirbu su 4 - okais.
Labai jūs čia visko prikaupėte, tikros darbštuolės. Norėčiau ir aš pasidalinti, ir pasinaudoti sukaupta patirtimi. 4u.gif
Papildyta:
Išsiunčiau į paštą porą siuntinukų. Pirmą kartą tai atlieku, ar gavote?

Iki.
Atsakyti
sveikutes, pagaliau prisiruosiau nusiust darbeli ir as smile.gif

siunciu pps kuri naudojau pernai kai vedziau atvira pamoka 2 klaseje. sunkiau su paplepejimu, nes jau gal rasiau - mano da 2 maziukai ir prie viso to da mokslai... labai laukiu stebuklingojo slaptazodzio 4u.gif geros atostogu pradzios smile.gif
p.s. su interaktyvia lenta -dar neisarti dirvonai schmoll.gif kai nezinai kaip dirbt, tai ir klausimu nera lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergaites , paziurejau kad labai daug is knygutes "Skaitymo testai " reikia skanuoti tai nusprendziau kopijuoti tik tai kas yra naudinga prie testu, o ots visos teorijos kolkas ne ax.gif jeigu kam labai reikes ir pradzios knygutes tai parasysite ir kai turesiu laiko butinai atsiusiu i pasta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2010 10 12, 21:07)
Mergaitės, patarkit, kaip suprantamiau pateikti pirmokų tėvamsmedžiagą, ką turi mokėti pirmokai. Gl kas turite kokią santraukėlę? Galvoju pagrindinių dalykų bent, lietuvių ir matematikos pateikti  unsure.gif



Sveikutes,as savo pirmokams isleisdama atostogauti iteikiau tokius laiskelius teveliams.Atsiusiu i pasta.
Dar idesiu savo pamoku tvarkarasti,kuris kabo ant klases duru.Skaitantieji jau pilnai gaudosi jame ir parodo neskaitantiems.Ten ir pamokos ir bureliai ir logopede.
Atsakyti