Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės

laba, as vis paskaitineju kokiu te idomybiu, beje ir pati siunciua .. bet vis negaunu to slaptazodzio pasisemt minciu .. o ir pati jau nuo senai uzsiregistravus , ta prasme ne naujokele ... blush2.gif idomu ar daug kas negave? ko te dar reik padaryt? nu laukiu vis.. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(Mergelė @ 2010 10 25, 19:14)
Noriu dar paklausti tų, kurios naudojatės mokinukai.lt portalu. Kuo gi skiriasi , kai prisijungi mokytojo vardu ir mokinio. Kolkas aš dar neradau jokio skirtumo. Mums mokykla nupirko programą, bandau bandau ir nerandu skirtumo. Gal kas naudojot, ką gi galima iš jos išpešti?

Man irgi dar daug neaiškumų yra ax.gif gal kažkuri galėtų pakomentuoti išsamiau? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rollick @ 2010 10 25, 21:15)
laba, as  vis paskaitineju kokiu te idomybiu, beje ir pati siunciua .. bet vis negaunu to slaptazodzio pasisemt minciu .. o ir pati jau nuo senai uzsiregistravus , ta prasme ne naujokele ...  blush2.gif idomu ar daug kas negave? ko te dar reik padaryt? nu laukiu vis..  4u.gif

na suteikite kolegei slaptazodi. As neapsiimu kad nebuciau apkaltinta
Atsakyti
QUOTE(rollick @ 2010 10 25, 21:15)
laba, as  vis paskaitineju kokiu te idomybiu, beje ir pati siunciua .. bet vis negaunu to slaptazodzio pasisemt minciu .. o ir pati jau nuo senai uzsiregistravus , ta prasme ne naujokele ...  blush2.gif idomu ar daug kas negave? ko te dar reik padaryt? nu laukiu vis..  4u.gif


Aš ir... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rollick @ 2010 10 25, 21:15)
laba, as  vis paskaitineju kokiu te idomybiu, beje ir pati siunciua .. bet vis negaunu to slaptazodzio pasisemt minciu .. o ir pati jau nuo senai uzsiregistravus , ta prasme ne naujokele ...  blush2.gif idomu ar daug kas negave? ko te dar reik padaryt? nu laukiu vis..  4u.gif


gal parasyk arden az ir paprasyk, gal ji atsius 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(smilga1972 @ 2010 10 24, 19:00)
Gal kuri vedėte ar turit išsisaugojusi suagaus eismo dienos ar bent jau šventės scenarijų? Man lapkričio mėnesį reikės organizuoti saugaus eismo dieną trečiokams, tai jau pradedu sukti galvą, ką nuveikti  g.gif . Jeigu kokią mintį pakištumėte, būčiau labai dėkinga  notworthy.gif


ar ziurejai atsvaitas.lt ir eismoklase.lt, gal ten rasi kokiu nors ideju...
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2010 10 25, 19:39)
Dvi savaites atostojausit?  bigsmile.gif

aga, dvi biggrin.gif
Pas mus šviesoforo varžybos būna pavasarį, tai dalyvauja smile.gif ir policininkai
Atsakyti
Nusiunčiau į paštą trafaretus, kuriuos panaudojus galima pasidaryti pakabinamus darbelius klasei papuošti 4u.gif
Atsakyti
Labas, merginos. Skaitinėju jūsų laiškelius apie tai ką išsiuntėt, ką gavot. Ir man seilė varva, ir aš noriu verysad.gif Šiais metais dirbu su jungtine klase, visai niekas nelenda į galvą, būtų naudinga pasinaudoti jūsų patirtimi. Gal yra kokie spec. reikalavimai, kad gauti slaptažodį? Prisijungiu, kai tik turiu nors kiek laiko, kelis darbus išsiunčiau, kas dar? schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(domassss @ 2010 10 25, 20:11)
Mes kažkada kvietėmės policininkus į šventę. Jie klausinėjo, patarimų davė, atsakinėjo į vaikų klausimas. Tai įspūdis buvo...


Mes pirmoje klasėje kvietėmės policininkus su šuniuku Amsium. Vaikams patiko mirksiukas.gif
QUOTE(leliuko_mama @ 2010 10 25, 21:13)
ar ziurejai atsvaitas.lt ir eismoklase.lt, gal ten rasi kokiu nors ideju...

Ačiū, būtinai žvilgtelsiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 26 spalio 2010 - 06:19
QUOTE(Betukas @ 2010 10 25, 19:30)
Pas mus praeitą savaitę socialinė su med. darbuotoja darė tokią akciją - svėrė kuprines. Patiko vaikams  thumbup.gif  Turi sverti iki 10 procentų vaiko svorio  mirksiukas.gif

Mano vaikui patiko tas sverimas thumbup.gif . Vieno vaiko kuprine svere palyginus su kitais daugiausia, tai jis ten, pasirodo, ir pagali nesiojos ir dar kazno nereikalingo... Vaikas taip smagiai namuose pasakojo biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2010 10 25, 19:14)
Pas mus tas pats. Sargai ir valytojos faktiškai nedalyvauja. Mane tai labiausiai užkerta susirinkimai kas dvi savaitės ir dar griežtai po 90 min. Toks laiko švaistymas, kad ne tas žodis.
Noriu dar paklausti tų, kurios naudojatės mokinukai.lt portalu. Kuo gi skiriasi , kai prisijungi mokytojo vardu ir mokinio. Kolkas aš dar neradau jokio skirtumo. Mums mokykla nupirko programą, bandau bandau ir nerandu skirtumo. Gal kas naudojot, ką gi galima iš jos išpešti?Gal kas dar turit kryžiažodžių pradinukams apie sveikatą. Man panašiai kaip ir smilgai1972 reiks vesti renginį visai mokyklai apie sveiką vaiką. Radau keletą filmukų apie taisyklingą dantų valymą, panaudosim mokinukai.lt programos mitybos piramidę, gersim vaistažolių arbatas, o kas gi dar galėtų būti?

Nusiųsiu į paštą keletą.
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 10 25, 19:47)
Labai reikėtų  blush2.gif . Patiko mintis su slaptažodžiais. Galima pritaikyti ir man su saugiu eismu  g.gif . O dėl OLWEUS pažymėjimų rytoj dar kolegių pasiklausiu - gal aš ko nesupratau  g.gif

Gal kas panaudodite saugaus eismo kryžiažodžius pradinėm klasėm. Yra pašte.
Atsakyti