Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės

Siandien supratau kaip dingsta laiskai is pasto ir visai to nenorint doh.gif
Norejau atsiversti laiskeli su darbeliais, tai man ji pazymejo kaip nepageidaujama dialoga, tai gerai kad dasilo paspausti "anuliuoti", viska grazino atgal smile.gif . Taigi, tikriausiai nereiketu galvoti, kad kazkas juos trina piktybiskai.Pati vos netapau ta "nenaudele". Bet viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2010 10 24, 15:55)
Sveikutes,as savo pirmokams isleisdama atostogauti iteikiau tokius laiskelius teveliams.Atsiusiu i pasta.
Dar idesiu savo pamoku tvarkarasti,kuris kabo ant klases duru.Skaitantieji jau pilnai gaudosi jame ir parodo neskaitantiems.Ten ir pamokos ir bureliai ir logopede.

Ačiukas , lauksiu bigsmile.gif

Sveikos,

Mamadieniai ir man priklauso, bet, kadangi valdžia nereikalauja eiti per mokinių atostogas, tai ir prašyt mamadienio sąžinė neleidžia ax.gif Jei būtų griežtai viskas, tai tikrai reikalaučiau ax.gif O šiaip, skųstis negaliu, su administracija susitariam, žiūri į viską žmoniškai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 10 24, 09:57)
Nu jo, popierizmas tai tragiškas ir dar niekam nereikalingas (pvz. klasės valandėlės protokolai  doh.gif ), bet dėl pažymėjimų tai mums dirikas sakė, kad gausim gale programos  ax.gif , kiek tiesos nežinau, bet nemanau, kad meluotų  g.gif ... O dėl patyčių, tai kol kas nestebiu ryškaus mažėjimo dėl pačios programos - ir be jos su kitom laidom tai buvo aktualu ir vyko darbas  mirksiukas.gif


Mes ir dalyvaujam Olweus programoj, bet as pirma karta girdziu apie pazymejimus. Mums sake, kad pati mokykla gaus pazymejima, kurioje bus nurodoma, kad mokykla yra dalyvavusi OPP programoj. Kad butu didele nauda - turi isijungti visas kolektyvas, o pas mus technikinis personalas isijungia sunkiai...
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 10 24, 18:00)
Gal kuri vedėte ar turit išsisaugojusi suagaus eismo dienos ar bent jau šventės scenarijų? Man lapkričio mėnesį reikės organizuoti saugaus eismo dieną trečiokams, tai jau pradedu sukti galvą, ką nuveikti  g.gif . Jeigu kokią mintį pakištumėte, būčiau labai dėkinga  notworthy.gif



Papildyta:
QUOTE(smilga1972 @ 2010 10 24, 18:00)
Gal kuri vedėte ar turit išsisaugojusi suagaus eismo dienos ar bent jau šventės scenarijų? Man lapkričio mėnesį reikės organizuoti saugaus eismo dieną trečiokams, tai jau pradedu sukti galvą, ką nuveikti  g.gif . Jeigu kokią mintį pakištumėte, būčiau labai dėkinga  notworthy.gif

Turiu įvairių kryžiažodžių thumbup.gif . Mes pernai kiekvienai klasei paruošėm juos: pirmokam lengvesnius, antrokam sunkesnius ir t.t. Jei reikia atsiųsiu.
Atsakyti
QUOTE(eda77 @ 2010 10 25, 15:16)
Mes ir dalyvaujam Olweus programoj, bet as pirma karta girdziu apie pazymejimus. Mums sake, kad pati mokykla gaus pazymejima, kurioje bus nurodoma, kad mokykla yra dalyvavusi OPP programoj. Kad butu didele nauda - turi isijungti visas kolektyvas, o pas mus technikinis personalas isijungia sunkiai...


Pas mus tas pats. Sargai ir valytojos faktiškai nedalyvauja. Mane tai labiausiai užkerta susirinkimai kas dvi savaitės ir dar griežtai po 90 min. Toks laiko švaistymas, kad ne tas žodis.
Noriu dar paklausti tų, kurios naudojatės mokinukai.lt portalu. Kuo gi skiriasi , kai prisijungi mokytojo vardu ir mokinio. Kolkas aš dar neradau jokio skirtumo. Mums mokykla nupirko programą, bandau bandau ir nerandu skirtumo. Gal kas naudojot, ką gi galima iš jos išpešti?Gal kas dar turit kryžiažodžių pradinukams apie sveikatą. Man panašiai kaip ir smilgai1972 reiks vesti renginį visai mokyklai apie sveiką vaiką. Radau keletą filmukų apie taisyklingą dantų valymą, panaudosim mokinukai.lt programos mitybos piramidę, gersim vaistažolių arbatas, o kas gi dar galėtų būti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 25 spalio 2010 - 18:28
QUOTE(Mergelė @ 2010 10 25, 18:14)
Pas mus tas pats. Sargai ir valytojos faktiškai nedalyvauja. Mane tai labiausiai užkerta susirinkimai kas dvi savaitės ir dar griežtai po 90 min. Toks laiko švaistymas, kad ne tas žodis.
Noriu dar paklausti tų, kurios naudojatės mokinukai.lt portalu. Kuo gi skiriasi , kai prisijungi mokytojo vardu ir mokinio. Kolkas aš dar neradau jokio skirtumo. Mums mokykla nupirko programą, bandau bandau ir nerandu skirtumo. Gal kas naudojot, ką gi galima iš jos išpešti?
Gal kas dar turit kryžiažodžių pradinukams apie sveikatą. Man panašiai kaip ir smilgai1972 reiks vesti renginį visai mokyklai apie sveiką vaiką. Radau keletą filmukų apie taisyklingą dantų valymą, panaudosim mokinukai.lt programos mitybos piramidę, gersim vaistažolių arbatas, o kas gi dar galėtų būti?

Taigi prisiminiau, kad esu kažkada seniai vedusi popietę "Augu sveikas", tai pamenu įėjimas buvo - slaptažodis, kas nors iš sveiko maisto. Tai įeidami vaiaki sakė - morka, burokas, varškė ir pan. lotuliukas.gif Paskui kiekviena klasė kažką buvo paruošę - kas apie sporto naudą, kas apie maistą ir pan. Gėrėm irgi arbatas, ragavom sveikuoliškų patiekalų. Dar kiekvienas norintis galėjo pasisverti, pasimatuoti ūgį. Rinkome aukščiausią ir mažiausią pradinuką smile.gif
Seniai vedžiau, tai nežinau ar turiu kompiuterinį variantą. Paieškosiu, bet abejoju unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2010 10 25, 18:20)
Taigi prisiminiau, kad esu kažkada seniai vedusi popietę "Augu sveikas", tai pamenu įėjimas buvo  - slaptažodis, kas nors iš sveiko maisto. Tai įeidami vaiaki sakė - morka, burokas, varškė ir pan. lotuliukas.gif  Paskui kiekviena klasė kažką buvo paruošę - kas apie sporto naudą, kas apie maistą ir pan. Gėrėm irgi arbatas, ragavom sveikuoliškų patiekalų. Dar kiekvienas norintis galėjo pasisverti, pasimatuoti ūgį. Rinkome aukščiausią ir mažiausią pradinuką  smile.gif
Seniai vedžiau, tai nežinau ar turiu kompiuterinį variantą. Paieškosiu, bet abejoju  unsure.gif


Va jau yra mintis. bigsmile.gif Reiks rinkimus irgi daryti. Dar galvoju, gal svert kuprines.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2010 10 25, 18:27)
Va jau yra mintis.  bigsmile.gif Reiks rinkimus irgi daryti. Dar galvoju, gal svert kuprines.

Pas mus praeitą savaitę socialinė su med. darbuotoja darė tokią akciją - svėrė kuprines. Patiko vaikams thumbup.gif Turi sverti iki 10 procentų vaiko svorio mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės. Mes irgi atostogausim namie , nes mokykloj šalta, tik teks posėdy sudalyvaut ir dar viename seminare, o kitą savaitę turbūt jau teks visą dirbti smile.gif Mamadienių neimu, pasiimu vasarą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2010 10 25, 18:33)
Sveikutės. Mes irgi atostogausim namie , nes mokykloj šalta, tik teks posėdy sudalyvaut ir dar viename seminare, o kitą savaitę turbūt jau teks visą dirbti  smile.gif Mamadienių neimu, pasiimu vasarą  biggrin.gif

Dvi savaites atostojausit? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2010 10 25, 16:37)
Papildyta:

Turiu įvairių kryžiažodžių thumbup.gif . Mes pernai kiekvienai klasei paruošėm juos: pirmokam lengvesnius, antrokam sunkesnius ir t.t. Jei reikia atsiųsiu.

Labai reikėtų blush2.gif . Patiko mintis su slaptažodžiais. Galima pritaikyti ir man su saugiu eismu g.gif . O dėl OLWEUS pažymėjimų rytoj dar kolegių pasiklausiu - gal aš ko nesupratau g.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 10 24, 18:00)
Gal kuri vedėte ar turit išsisaugojusi suagaus eismo dienos ar bent jau šventės scenarijų? Man lapkričio mėnesį reikės organizuoti saugaus eismo dieną trečiokams, tai jau pradedu sukti galvą, ką nuveikti  g.gif . Jeigu kokią mintį pakištumėte, būčiau labai dėkinga  notworthy.gif



Mes kažkada kvietėmės policininkus į šventę. Jie klausinėjo, patarimų davė, atsakinėjo į vaikų klausimas. Tai įspūdis buvo...
Atsakyti