Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės

QUOTE(simba3 @ 2010 11 09, 22:23)
Gimimo data ir su kokia klase dirbi. 4u.gif

Einu kurt nauju namuciu 4u.gif

sausio 25, dirbu su 3-4 kl. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(smilga99 @ 2010 11 09, 22:27)
mes kartais įsivertinam "paslėptu " nykščiu. vaikams labai patinka

Kadangi dirbu su jungtinėm klasėm, turim pasidarę šviesoforo spalvų lenteles. Jomis ir įsivertina (žalia spalva - viską supratau, užduotis įveikiau, geltona - supratau, bet nesu tvirta(s), raudona - nieko nesupratau ir nežinojau kaip atlikti užduotis) maždaug taip, ir kai dirbu su viena klase, tai kita dirba savarankiškai, jei žalia lentelė - viskas aišku, geltona - reikia mokytojos pagalbos, bet galiu palaukti, raudona - reikalinga skubi mokytojos pagalba, negaliu toliau dirbti. Taip nekyla klasėj šurmulys. Man pasiteisino thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(smilga99 @ 2010 11 09, 22:19)
Esu naujokė( ketvirtokė). nelabai žinau, kur ir ką rašyti. doh.gif adventui turiu gražų eilėraštuką, kurį kūrėm su vaikais. jei kam reikia galiu atsiųsti.

Siųsk į paštą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(viga @ 2010 11 09, 20:36)
sausio 25, dirbu su 3-4 kl. smile.gif
Papildyta:

Kadangi dirbu su jungtinėm klasėm, turim pasidarę šviesoforo spalvų lenteles. Jomis ir įsivertina (žalia spalva - viską supratau, užduotis įveikiau, geltona - supratau, bet nesu tvirta(s), raudona - nieko nesupratau ir nežinojau kaip atlikti užduotis) maždaug taip, ir kai dirbu su viena klase, tai kita dirba savarankiškai, jei žalia lentelė - viskas aišku, geltona - reikia mokytojos pagalbos, bet galiu palaukti, raudona - reikalinga skubi mokytojos pagalba, negaliu toliau dirbti. Taip nekyla klasėj šurmulys. Man pasiteisino  thumbup.gif
Papildyta:

Siųsk į paštą rolleyes.gif

kokiu adresu?
Atsakyti
CIA NAUJA TEMA

http://www.supermama...howtopic=664184
Atsakyti
QUOTE(smilga99 @ 2010 11 09, 22:42)
kokiu adresu?


Pirmam puslapy parašyta 4u.gif
Atsakyti
mergaites gal kas turite Pasitikrinamieji darbai 4kl. As turiu 3kl. imeskite i pasta jei turite galimybe ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nonele @ 2010 11 09, 18:16)
Esu naujokė, todėl nelabai gaudausi, gal ko ir nevietoj prirašau, tai jau man atleiskit. Turiu klausimėlį, kada pasikeičia žinučių skaičius, gal tada kai asmenines rašai? Pas mane vis 0, o gal ką ne taip darau  biggrin.gif  doh.gif

Būk pasveikinta drinks_cheers.gif . Pasisakymų niekas nesumuoja. Prie žinučių parodyta, jog tu gavai asmeninę žinutę į savo supermamos paštą mirksiukas.gif
Atsakyti
spalio 6d. , dirbu su 2-a klase
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2010 11 09, 22:01)
mergaites gal kas turite Pasitikrinamieji darbai 4kl. As turiu 3kl. imeskite i pasta jei turite galimybe ax.gif

Pažiūrėsiu rytoj darbe.
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2010 11 10, 00:01)
Pažiūrėsiu rytoj darbe.

Aciu is anksto 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labas 4u.gif
ateina ryt pavaduotoja į lietuvių, tema ą, ę nosinė pupoj 1 kl. gal kas kokią įdomią mintį turit?
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 11 09, 22:16)
Turiu ŽAS dainą ir Čiungą čianga karaoke mirksiukas.gif  Įkelsiu į paštą, gal ir kitoms pravers 4u.gif


aciu 4u.gif
omes gaminsimes advento kalendoriu. siandien su vaikais pasitarem. tik reikia pasirinkti kokia forma tai bus. i vidu idesim koki skanumyna ir tada nuo gruodzio 1 kasdien trauksim po 1 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2010 11 10, 12:08)
labas  4u.gif
ateina ryt pavaduotoja į lietuvių, tema ą, ę nosinė pupoj 1 kl. gal kas kokią įdomią mintį turit?

Kaip sekesi?? 4u.gif
Atsakyti