Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė „DEMAR"

QUOTE(ToBeOrange @ 2010 11 26, 09:15)
mačiau Gariūnuose. ten 100 lt doh.gif

pas kita prekeivi po 70lt.
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2010 11 26, 19:06)
pas kita prekeivi  po 70lt.


Kaip tik pirkom sūnui Bimbo parduotuvėje Akropolyje Demar žieminukus.
Štai tokius:
http://www.demar.com...9/3/snow-ride-c

Lengvi, be lipukų (nenorėjau lipukų, nes jie žiemą atsiklijuoja), su auliuku, nebrangūs (70 Lt).

Bet, nepaisant to, kad reklamuojama jog šiltučiai ir viduje kailiukas - lauke štai -10 C ir kojytė šąla. Ploną vilnonę kojinytę apmoviau, vis tiek kojytė šaltoka po pusvalandinio pasivaikščiojimo... taigi, nepateisino lūkesčių. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Savvy: 03 gruodžio 2010 - 20:03
Man visai nepatiko - tiesiog kaliošai. Į normalią avalynę nepanaši biggrin.gif . Pirkau per internetą. Rašė kad tiks plačiai kojai, net neįkišom. Ir šiaip vaizdas. Kojytės nefiksoja absoliučiai. Atidaviau. Tiesa, mokėjau tikrai ne 70Lt, apie 40Lt. Bet buvo tai prieš 4 metus biggrin.gif O mokėti 100Lt už Demarus čia tai tikrai doh.gif . Šiemet pirkau iš vienos SM mamytės naujus Timberland su goretex ant 2 lipukų už 145Lt thumbup.gif
Atsakyti
O mes siandien Bimbo pard (Kauno akropoly) irgi nusipirkom DEMAR batukus(mokejom 79,-net pigiau tikrai negu cia sm),dar nebuvom lauke,bet rytoj jau bandysim ax.gif tikiuosi nesals kojyte g.gif .atrodo gana silti ,o siaip lengvi,na man jie neatrodo labai gremezdiski,juk ir skirti po pusnis,arba siltai rogese sedeti,o taip pat ir po slapia sniega.Jeigu jau su sitais bus salta verysad.gif tai pirksim veilokiukus. bigsmile.gif O stai i svecius ar kur trumpam galima ir dailesnius,ne tokius siltus,pigesnius kokius tureti.
musu tokie:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pumyte83 @ 2010 12 21, 00:10)
O mes siandien Bimbo pard (Kauno akropoly) irgi nusipirkom DEMAR batukus(mokejom 79,-net pigiau tikrai negu cia sm),dar nebuvom lauke,bet rytoj jau bandysim ax.gif tikiuosi nesals kojyte g.gif .atrodo gana silti ,o siaip lengvi,na man jie neatrodo labai gremezdiski,juk ir skirti po pusnis,arba siltai rogese sedeti,o taip pat ir po slapia sniega.Jeigu jau su sitais bus salta verysad.gif tai pirksim veilokiukus. bigsmile.gif O stai i svecius ar kur trumpam galima ir dailesnius,ne tokius siltus,pigesnius kokius tureti.
musu tokie:
user posted image


Mes nusipirkom butent toki modeliuka abiems, isvaizda aisku man ju mastau.gif Bet tikiuosi bent silti bus (kitu atevju tikslo kaip ir nera tokiu pirkti)
Atsakyti
Siandien nustebau kaip tokie batai su guminiu virsum gali slapti doh.gif bet istraukiau dukros kojyte,o ji dregna ir vidus sudrekes unsure.gif
Atsakyti
pasiemem ir mes demar batus is puseseres pasibandyt, nes su ecco kojos sala baisiai, na ka irgi nebuvo siltos, o lauke koki 15min prabuvom doh.gif tai dziaugiuos, kad nepaskubejau pirkt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(olande @ 2010 12 21, 15:32)
Siandien nustebau kaip tokie batai su guminiu virsum gali slapti  doh.gif bet istraukiau dukros kojyte,o ji dregna ir vidus sudrekes  unsure.gif


Tai gal suprakaitavo kojytė? wink.gif

Mano sūnus vakar su visa koja iki kelių baloj "paskendo" - kojytė sausa liko. Sakyčiau, pats tas šitie batukai šlapiai žiemai, nes kai šalta buvo, tai visuomet dar audavau nestoras vilnones kojinytes.
Atsakyti
QUOTE(Savvy @ 2011 02 07, 18:50)
Tai gal suprakaitavo kojytė? wink.gif

Mano sūnus vakar su visa koja iki kelių baloj "paskendo" - kojytė sausa liko. Sakyčiau, pats tas šitie batukai šlapiai žiemai, nes kai šalta buvo, tai visuomet dar audavau nestoras vilnones kojinytes.



Pritariu 4u.gif Mes visa ziema su sitais batukai ir koja nesalo, tiesa dar plona kojine dejom 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mums buvo nepamainomi batai ziema thumbup.gif nesiojom su vilnone kojine ir tai kartais budavo kojos vesios, tai neisvaiduoju, kaip butu su kitais batais.
Atsakyti
QUOTE(oksan @ 2010 10 09, 18:35)
Sveikos mamytes  4u.gif

Neradau tokios temos, tad norėčiau pasidomėti :

Gal kas pirkote savo vaikučiams ar sau avalynė DEMAR  http://www.demar.lt/vksk.htm

Labai domina atsiliepimai  ax.gif

Šiandien Vilniaus Akropoli užėjom i Bimbo Italija parduotuve ieškodami savo dukrai žieminiu batuku ir mums pasiūle DEMAR žieminiu aulinuku su natūralia vilna viduje  bigsmile.gif pardavėja aiškina kad labai šilti, tinka iki - 35 , viduje  austa vilna todėl koja nesušals  g.gif  ir be to kaina labai patrauklia tik 79 Lt  thumbup.gif

user posted image

Tai gundausi nusipirkti ,ką manote ?

Nes dabar pasižiurejau SM pora mamyčių parduoda tokius pačius DEMAR tik kaina ju  bigsmile.gif  doh.gif

Tai manau neblogi jie  blush2.gif


Sveiki, ieskau tokiu batuku 22-23 dydi, jeigu pirkote gal jau jums per mazi? smile.gif
Atsakyti
mes ir turejom situos batukus ziema, kojyte visada budavo sausa ir silta smile.gif, labai patiko kad nosyte nenusimusinejo, nesutrukinejo virsus, kaip kitiems batukams buna ax.gif , tikrai esu patenkinta, ziuresim ar sia ziema dar tilps kojyte smile.gif, o musu batukai tokie kaip pries tai zinuteje foto smile.gif, tik kad musu dydis 24-25 smile.gif
Atsakyti