Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė „DEMAR"

Labukas 4u.gif

Pagyru sugundyti pirkome tokius Demar batukus:
user posted image

Tai galiu pasakyt - prasti. Laisvi, nors dviejuose vietose gali uzverzti, bet nuo kojos vaikui nusmunka ir viskas doh.gif

Na, mamytes "gudrauja": prie kombinezono kelniu prisiuva gumytes, kad batukus laikytu... Bet gi nevisada eini su tokiais rubais i lauka, kur gumytes gali buti prisiutos...

Beja, kas manote, kad jie su kailiu - klystate, ten yra vilna naturali, kazkaip idomiai suvelta. Ir i suaugusiu batus tokius kaikurie gamintojai deda.

Antrais metais nusipirkom odinukus su naturaliu kailiu, mokejom siek tiek daugiau nei sitie kainuoja 4u.gif Bet pasiteisino 100 proc.
Atsakyti
net keista, kad sala kojytes siuose batuose. mes praeita ziema per salcius devejome ir kojos visada buvo siltos, dar dedavau plonas kojnytes. siai ziemai vel nupirkau tokius, esu jais labai patenkinta. gal ir groziu nepasizymi,bet i kiema ar darziuka super.
Atsakyti
na ir mus kojytes ne trupucio nesale, siais metais vel tuos pacius pirksim
Atsakyti
Aisku del skonio nesiginciajama. Bet man sie batukai tragiskai atrodo. Kaip ir visu mylimi kombiai. Visi galvoja, kad labai silti sie batai ir kombiai, nes viduje avies kailis. bet tas kailis neapdirbtas, kaip prikliojotas, todel ir sildo ne taip kaip turetu sildyti gerai apdirbtas kailis. Bet aisku ir kaina ju atitinkama smile.gif
Atsakyti
Del smukimo nuo kojyciu, tai gal priklauso nuo batu modeliuko. Nes nemazai modeliuku Demar yra. Mes praejusiais metais turejome, tai labai patenkinti. Ieskome ir siais metais tokiu. Tik net nezinau ar pirkti lygiai toki pati modeliuka (turejom rudus su avineliu), jis mums nesmuko ar meginti kita (tuos su kareiviska faktura). Bimbo parduotuveje pamatavome tokius melynus, tai tikrai laisvoki pasirode, gali kristi nuo kojytes.
Kad silti tai jau tikrai. Maniskio kojytes jautrios, tik susala ir bedos su pusle. Praejusiais metais nusipirkom pirma odinius su naturaliu kailiuku, grazus stilingi. Ir kas is to, kojyte salo. Tada pasiskaitinejau, radau, kad Demar silti. Ir tikrai nusipirkom SUPER. Jau siemet, tai nebemesiu pinigu i bala. Pirksime iskart Demar.
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2011 09 08, 19:18)
Aisku del skonio nesiginciajama. Bet man sie batukai tragiskai atrodo. Kaip ir visu mylimi kombiai. Visi galvoja, kad labai silti sie batai ir kombiai, nes viduje avies kailis. bet tas kailis neapdirbtas, kaip prikliojotas, todel ir sildo ne taip kaip turetu sildyti gerai apdirbtas kailis. Bet aisku ir kaina ju atitinkama smile.gif

oi ne,ten ne kailis biggrin.gif O Vilmna,kuri yra ne priklijuota biggrin.gif o Austa, ir tikrai gerai apdirbta ir labai silta wub.gif neklaidinkit mamu wink.gif

Grozio suvokimas visu kitoks,man pvz jie simta kartu grazesni uz kokius columbia, jau nekalbu apie Ugsus,kurie nepatogus nes vaikas slepsi,velka juos,nes nera nei isformuoto kulniuko,nei raisteliu ir t.t.

as saviskiui palikau dvi poras rolleyes.gif
nu negi negrazu? g.gif
o vaikas koks laimingas biggrin.gif visa diena namie nenumauna doh.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sorry, ne taip issireiskiau. Jo , vilna, bet neitin aukstos kokybes. Kaip ir kombiu vilna. Ji tikrai neapdirbta kaip reikia. Juk gaminiai is vilnos turi tankumo lygi. Tai kuo tankesnis, tuo siltesnis ir svelnesnis. Siu batu ir kombiu vilnos tankumas man tikra tragedija. Na, bet cia tik man. Vis tiek puse miesto su tais batais ir kombiais vaiksto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2011 09 24, 20:27)
Sorry, ne taip issireiskiau. Jo , vilna, bet neitin aukstos kokybes. Kaip ir kombiu vilna. Ji tikrai neapdirbta kaip reikia. Juk gaminiai is vilnos turi tankumo lygi. Tai kuo tankesnis, tuo siltesnis ir svelnesnis. Siu batu ir kombiu vilnos tankumas man tikra tragedija. Na, bet cia tik man. Vis tiek puse miesto su tais batais ir kombiais vaiksto smile.gif

sita vilna pakankamai tanki,nes vaikui kojos nesalo schmoll.gif
siais metais dar isbandysime ir veltnius rolleyes.gif ziuresim,kaip seksis wub.gif
o puse miesto ar nepuse, man vienodai..svarbu vaikui silta ir patogu
isbandyti daugeliu jau sie batai,del to ir puse miesto vaiksto biggrin.gif

lygiai tas pats su kombiu,turejom su vilnoniu vidum vokeli, pasaka buvo..mazylis visada buvo siltut siltutelis, bet cia aisku kai gulejome,nes kai vaikas vaiksto as su vilna vidui kombio jau nepirkciau,nes per silta judanciam
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 24 rugsėjo 2011 - 20:39
QUOTE(Ksesanko @ 2011 09 24, 20:27)
Sorry, ne taip issireiskiau. Jo , vilna, bet neitin aukstos kokybes. Kaip ir kombiu vilna. Ji tikrai neapdirbta kaip reikia. Juk gaminiai is vilnos turi tankumo lygi. Tai kuo tankesnis, tuo siltesnis ir svelnesnis. Siu batu ir kombiu vilnos tankumas man tikra tragedija. Na, bet cia tik man. Vis tiek puse miesto su tais batais ir kombiais vaiksto smile.gif

o man sitie batai yra superiniai, koja sausa, silta, o ir batai tokie ziemiski, man labai grazu, pernai labai tiko prie paltuko thumbup.gif , man jau geriau pirkt tokius, o ne kazkokius ale stilingus, kur vaiko koja sala, per uztrauktukus eina dregme, bet kokie odiniai batai, praleidzia salti, o sitas variantas man yra superinis, ir siai ziemai jau issirinkom modeliuka, belieka tik nusipirkt thumbup.gif
Atsakyti
o kurie geriau ar su guma ar su raisteliais? vaiko koja 15,5cm,tai kokio dydio reiktu batu? 4u.gif
Atsakyti
snd vaiksciojau po Gariunus, vienoj vietoj prase 100 lt, kitoj 65 lt....bet labai jau itartinas kailis pasirode....
Atsakyti
QUOTE(liusinda @ 2011 09 25, 14:39)
o kurie geriau ar su guma ar su raisteliais? vaiko koja 15,5cm,tai kokio dydio reiktu batu? 4u.gif

abieji faini smile.gif
Atsakyti