Įkraunama...
Įkraunama...

Medicinos pažyma Vairuotojo pažymėjimui

Sveikos smile.gif
Gal žinot kokios Vilniuje sveikatos pažymos kainos?

Mano mokykloj sakė, kad medicininė pas juos 80 Lt, tai pasirodė kažkaip per daug. Gal poliklinikoj pigiau pažyma atsieitų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skrendu: 12 gegužės 2009 - 12:02
QUOTE(kiri111 @ 2009 05 07, 18:45)
Reikia keisti teises isduotas iki 1994m. arba jei pasibaiges ju galiojimas (cia kas turi naujasnes), arba yra reikalas vaziuoti i europos sajungos salis. Dazniau tikrintis sveikata reikia tiems, kuriu darbas susijas su vairavimu. smile.gif
Vairavimo mokyklos pazymu neisduoda, reikia kreiptis i savo poliklinika arba privacia gydymo istaiga (jei ne savo polikliklinikoje, tuomet  reiks atnesti pazyma is savo poliklinikos psichiatro, o taip pat is narkologo- gerosios vilties 3, o kainuos brangiau- teise rinktis). smile.gif
Rasau, nes zinau, pati dirbu poliklinikoje, pirmineje sveikatos tikrinimo komisijoje. smile.gif


Aciu uz atsakyma. tik as niekaip nerandu informacijos, isakymo ar dar kazkokio oficialaus dokumentu kad tikrai reikia keisti teises isduotas iki 1994m ar kt. metu.
Atsakyti
Labai viskas greitai būna sutvarkoma. Poliklinikoje. Aš užtrukau gal pusantros valandos, vien todėl, kad reikėjo į kitą miesto galą nusitrenkti gauti antspaudą. Sumokėjau 44 lt (Vasario mėnuo, Mažeikiai).
Atsakyti
Pasidariau ir aš savo poliklinikoj (Vilniuje Sanitas Familiae) smile.gif Nusiuntė pas psichiatrus, ten už pažymą sumokėjau 5 Lt, o poliklinikoj patikrino regėjimą ir padarė kardiogramą, sumokėjau 50 Lt. Tai iš viso 55 Lt.
Bet jokios Vairuotojų garbės deklaracijos užpildyti nedavė. Taigi klausimas, ar kas nors iš jūsų pildė tokią? g.gif
Atsakyti
QUOTE(skrendu @ 2009 05 15, 17:00)
Bet jokios Vairuotojų garbės deklaracijos užpildyti nedavė. Taigi klausimas, ar kas nors iš jūsų pildė tokią?  g.gif

Aį pildžiau. Ir draugė prieš mėnesiuką pildė. Nieko ten ypatingo. Nieko ji nereiškia, tik kad į sveikts kortelę ją įsega ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymą smile.gif Jei tik į kortelę įsega, tai tada tikrai nieko tokio, kad nepildžiau smile.gif
Atsakyti
Nėr už ką. Tikrai ji nieko ypatingo nereiškia, nesukite galvos mirksiukas.gif
Atsakyti
As kai paskutini karta teises laikiau tai Regitroj ten kazka susijusio su sveikata pasirasiau,cia neseniai buvo,pries pora menesiu.
Atsakyti
tai kad sveikatos pazyma gali isduot jusu seimos gyditojas, nusius kai ka pasitikrint ir viskas ir kaina berods 30 lt
Atsakyti
QUOTE(Danciux @ 2009 05 23, 11:56)
tai kad sveikatos pazyma  gali isduot jusu seimos gyditojas, nusius kai ka pasitikrint ir viskas ir kaina berods 30 lt

nuo nauju pasiketusi siek tiek tvarka
kainuoja berods 50 lt, reikia pazymu (spaudu) is visokiu priklausomybes ligu centro, psichiniu ligu centro ir pan kad nesi gydesis....ir tik poto grizti pas savo gyd.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo comep: 23 gegužės 2009 - 11:33
Man tai tik reikėjo iki psichikos centro nueit, ten per 10 min viską pažiūrėjo, dar paklausė, ar nesilankau pas psichologą, kaip reikalai su alkoholiu ir pan. Išrašė pažymą už 5 Lt. Tada ją nunešiau į savo Šeimos kliniką, ten dar patikrino akis, padarė kardiogramą ir išrašė pažymą už 50 Lt.
Atsakyti
Gerai jum...o man tai per visus daktarus reiks eit,tyrimai,visu antspaudeliu reik,plius pazyma is narkologinio (jau turiu-2lt) ir israsas is ambulatorines korteles doh.gif Kito menesio pradzioj zygiuosiu...bijau,o jei prisiknis prie ko,leksiu per pietu pertrauka,pavargus jau busiu(ypac akys),tai ir baisoka...
Atsakyti