Įkraunama...
Įkraunama...

Medicinos pažyma Vairuotojo pažymėjimui

QUOTE(patrakusi @ 2009 08 07, 15:37)
Turiu astigmatizmą nuo vaikystės ir akys mano tokios nuo vaikystės... doh.gif Žinoma dabar geriau nesidaro kai vaikštau be akinukų...Tiesiog paspartina žiauriai blogėjimą darbas prie kompo... doh.gif


Jei astigmatizmas tai tuo labiau reikia nesiot akinius.Mano dukros turi sita dalyka nuo vaikystes,tai vat-mazoji nesiojo akinukus saziningai,dabar visiskai sveikos akutes,o dicke supasavo paauglystej-tai liko ir zvairumas,ir astigmatizmas,o jau visai nedaug buvo like,dar pora meteliu butu panesiojus ir viskas butu gerai su akutem,gaila...Beje,pas mane kaires akies astigmatizmas irgi yra,po antro gimdymo atsirado,bjaurus dalykas,sunku regejima sukoreguoti... schmoll.gif
Pasaugok save,akys reikalingas daiktas,tikrai... 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(comep @ 2009 05 23, 12:32)
nuo nauju pasiketusi siek tiek tvarka
kainuoja berods 50 lt, reikia pazymu (spaudu) is visokiu priklausomybes ligu centro, psichiniu ligu centro ir pan kad nesi gydesis....ir tik poto grizti pas savo gyd.


10 minučių ir pažyma rankose. ax.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif

As su tokiu pat klausimu: kur daretes sveikatos pazyma, kiek uztruko, kiek kainavo?
Atsakyti
šioje temoje :
http://www.supermama...?...67555&st=84
rasi informacijos apie sveikatos pažymas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Freedom @ 2009 08 10, 21:49)
šioje temoje :
http://www.supermama...?...67555&st=84
rasi informacijos apie sveikatos pažymas smile.gif


Labai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2009 08 07, 16:49)
10 minučių ir pažyma rankose. ax.gif


O kur cia taip greitai tas pazymas dalina? bigsmile.gif
Atsakyti
Nepykit, kad iškeliu seną temą, bet labai įdomu, kas ir kur daretės pažymą?
Užsiregistravau savoj poliklinikoj tai tik po men prieisiu, o dar pakol visus tyrimus padarys doh.gif
gal kas daretės greičiau? kokia kaina? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sineja @ 2009 09 17, 12:07)
Nepykit, kad iškeliu seną temą, bet labai įdomu, kas ir kur daretės pažymą?
Užsiregistravau savoj poliklinikoj tai tik po men prieisiu, o dar pakol visus tyrimus padarys  doh.gif
gal kas daretės greičiau? kokia kaina?  ax.gif

o tai tavo vairavimo mokykloj nerengia? pvz siaip pas mane mokykloj rengia, nueini, ir staigiai ten paziuri ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(renaciukea @ 2009 09 17, 12:47)
o tai tavo vairavimo mokykloj nerengia? pvz siaip pas mane mokykloj rengia, nueini, ir staigiai ten paziuri ir viskas  mirksiukas.gif


Nu jo, rengia 60 ar 80 lt jei gerai pamenu, sakau gal kur pigiau, juk krize blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sineja @ 2009 09 17, 12:52)
Nu jo, rengia 60 ar 80 lt jei gerai pamenu, sakau gal kur pigiau, juk krize  blush2.gif

hmm, pas mane tai 40 lt kainavo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(renaciukea @ 2009 09 17, 12:53)
hmm, pas mane tai 40 lt kainavo  ax.gif



va va, jei pas mus tiek pat butu tai as galvos nesukciau g.gif
Atsakyti
siandien ir as pasidariau savo durnoj poliklinikoj... unsure.gif
eiles kosmiskos, dmoniu daug, kai kurie lenda be eiles, siuntineja gydytojai be reikalo... sumokejau 44lt, eilini karta isitikinau, kad nemegstu savo polinkilikos ir nuejau namo... ax.gif
Atsakyti