Įkraunama...
Įkraunama...

Dog Stories naminių gyvūnėlių konkursas

balsą gaus biggrin.gif thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2010 10 21, 16:01)
pagvildenkim kitą temą  lotuliukas.gif nuotraukų kaitaliojimą konkursuose  lotuliukas.gif nesu mačiusi, kad kitur taip būtų - įkeliam, išimam, įkeliam, išimam - ai apsigalvojau, ai nusibodo, ai neįvertino, kaip tikėjausi  lotuliukas.gif tai gal reiktų pasverti visus už ir prieš keliant foto, tada negaištų laiko moderatoriai doh.gif

Pagvildenkim... smile.gif Tarkime, kaip tik užsimaniau pakeisti nuotrauką, ne dėl to, kad ji man nepatinka, bet todėl, kad atsirado dar bent dvi labai panašios... Gal nenoriu būti neoriginali... g.gif
Mano manymu, čia SM išskirtinumas, kad tik čia fotokonkurso eigoje galima keisti nuotraukas. Aš moderatoriaus vietoj ko gero savęs neapsunkinčiau, juk, ir taip yra ką veikti.
Regis ir pagvildenau truputėlį biggrin.gif
Atsakyti
Ar šita tikrai be pavadinimo, ar čia tik aš kažkokiu mistiniu būdu jo nematau? g.gif

http://www.supermama...p...&phid=21269
Atsakyti
QUOTE(kristina-buziene @ 2010 10 21, 17:45)
balsą gaus  biggrin.gif  thumbup.gif 

user posted image

Labai šillta ir rami, užburia ta ramybė wub.gif
Papildyta:
QUOTE(wwwtania @ 2010 10 21, 13:52)

Jei nenori gadinti sau nuotaikos, tiesiog neskaityk komentarų, sulauk konkurso pabaigos ir žinosi, patiko Tavo nuotrauka ar ne, juk balsuoja ir "tauta", ne tik temos "komentatorės". Daugelis balsuojančių tikrai nekaba temose mirksiukas.gif
Jei nuotrauka kažko verta, sulauksi balsų ir taip, visai nesvarbu kokiu fotiku fotkinai 4u.gif Sekmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frederica: 21 spalio 2010 - 17:28
smile.gif+2010 10 21, 16:19-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 10 21, 16:19)
Koks rūpestis moderatoriais  wub.gif
O su savo foto žmogus turi teisę elgtis kaip jam "užplaukia ant seilės", kaip čia madinga sakyt - taisyklės to nedraudžia,  taigi ir "nusikaltimo sudėties" neiškokit. Nebent irgi šokoladų pavydit. user posted image


niu rūpestis nerūpestis, bet čia darbas visuomeniniais pagrindais, be atlygio. mane, asmeniškai, užknistų dirbt tai, ką jau padirbau smile.gif

niu tai reik įvest naujų taisyklių lotuliukas.gif o šokoladų pas mus namie nieks nevalgo cool.gif mes nenorim, vaikai negali.
mintis šovė... iš bandymų serijos tongue.gif reik imt kokiam konkurse ir, kai tik patvirtina, keist foto vis kita, gi taisyklės to nedraudžia lotuliukas.gif

QUOTE(baltė @ 2010 10 21, 16:50)
Pagvildenkim... smile.gif Tarkime, kaip tik užsimaniau pakeisti nuotrauką, ne dėl to, kad ji man nepatinka, bet todėl, kad atsirado dar bent dvi labai panašios... Gal nenoriu būti neoriginali...  g.gif
Mano manymu, čia SM išskirtinumas, kad tik čia fotokonkurso eigoje galima keisti nuotraukas. Aš moderatoriaus vietoj ko gero savęs neapsunkinčiau, juk, ir taip yra ką veikti.


liuks, naują temą užvedusi, tikiuos pabėgti nuo senos, nes jau pabodo tongue.gif
aha, neoriginali, bet taip ir turi būti - tas, kas pirmas kažkur dalyvauja, turi šansų ilgiau būti eteryje, teoriškai didesnė tikimybė, kad foto kažkas pastebės, o blogybė ta, kad paskui gali atsirasti panašių tongue.gif na bet toks gyvenimas - dviratis jau seniai atrastas.
žodį išskirtinumas pakeisčiau į trūkumas smile.gif kažkaip nerimtai atrodo. va būtent, kad yra ir taip ką veikti drinks_cheers.gif nors ką aš žinau, gal ir nėra lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2010 10 21, 18:37)
reik imt kokiam konkurse ir, kai tik patvirtina, keist foto vis kita, gi taisyklės to nedraudžia  lotuliukas.gif

nu tai ir keiskit, man tai kas, by tik poreikis. irnesakyk.gif Beje, užvedinėdama tokias temas jūs spaminat, kuomgi pati apkraunat moderatorius papildomu darbu. rolleyes.gif Temytė tai konkurso aptarimo, o ne globalių fotokonkurso taisyklių. Tam yra gi tema. Kad blogietės nesirūpinančios moderatorių gerove juos darbu apkrauna, tai nėr ko tikėtis - natūra tokia, bet kai prispamina besirūpinantys jų gerbūviu... Labai negražu..nu nu nu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 21 spalio 2010 - 17:55
QUOTE(Vilika @ 2010 10 21, 17:39)
arba gražiausio pasakojimo konkurse atsirastų istorija, parašyta su gramatinėm klaidom, kad net būtų sunku suprasti, ką autorė rašo...tikrai nepadėtų autorės pasiteisinimas, kad labai norėjo pasidalinti gražia istorija ir kad čia ne literatų forumas...


sm yra ir gimdymo istorijų konkursas. ten mamos dalinasi su visais tuo, kas joms brangiausia - prisiminimais iš savo gimdymų. visokių ten rašytojų pasitaiko, viena prirašo paklodes, kita kelis sakinius, vienai jaučiasi, kad žodžiai liejasi kaip iš gausybės rago, o kita parašo buitiškai ir paprastai...bet visos tos istorijos yra žavios tuo, kad kažkam tai yra brangu ir svarbu wub.gif ir man nedažnai tikrai tenka matyti, kad prie gimdymo istorijų atbėgtų kas nors ir pradėtų: tu beraštė, rašyti nemoki, pas tave sakinių konstrukcija debiliška, o tas rakursas iš kurio pasirinkai istoriją nušviesti išvis niekam tikęs. to epizodo apie stangas galėjai nepasakoti, vis tiek niekam neįdomu, o ta vieta apie plyšimus išvis tik šeimos albumui, be reikalo čia paviešinai. nu ir tame stiliuje. ten mamos kažkaip normaliai reaguoja ir į gramatine klaidas, ir kartais trūkstamą lietuvybę, ir į kartais pernelyg didelį žmogaus atvirumą (bet juk jeigu jam tas atvirumas priimtinas, jis su visais pasidalino - tai gal iš tiesų niekam ir netrukdo?). mamos tiesiog pasidžiaugia dar viena gimdymo istorija wub.gif nėra ten patyčių, nėra kažkokių seklių, nėra tuščiagarbiško noro prabrukti save kaip geresnę... todėl man labai miela nueiti ir tyliai paskaityti gimdymo istorijas. retai ten ką parašau, bet paskaityti, pasigrožėti kitų žmonių laime taip gera... wub.gif o šitie fotokonkursai išsigimė. čia negali ateiti ir grožėtis, kaip ir baugu dėti kažką SAVO, nes tikrai nesmagu paskui skaityti pamazgas, koks tavo vaikas toks anoks, kaip jis taip anaip, kaip nepataikei kažkokio apšvietimo ir dar kažką ne taip padarei... o gaila......čia tikrai nebe ta vieta, kur norėtųsi pasidalinti gražiausiomis savo akimirkomis...
Linkiu Rustei smarkiai susimąstyti, ar reikalinga šita pamazgėlių ir kelių etatinių dalyvių tema 4u.gif manau, be jos fotokonkursuose mamos dalyvautų drąsiau, nebijodamos susilaukti viešų patyčių.
Atsakyti
smile.gif+2010 10 21, 17:48-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 10 21, 17:48)
nu tai ir keiskit, man tai kas, by tik poreikis.  irnesakyk.gif Beje, užvedinėdama tokias temas jūs spaminat, kuomgi pati apkraunat moderatorius papildomu darbu.  rolleyes.gif Temytė tai konkurso aptarimo, o ne globalių fotokonkurso taisyklių. Tam yra gi tema. Kad blogietės nesirūpinančios moderatorių gerove juos darbu apkrauna, tai nėr ko tikėtis - natūra tokia, bet kai prispamina  besirūpinantys jų gerbūviu... Labai negražu..nu nu nu.


o jūs spaminat atsakydama į spamą lotuliukas.gif sakyčiau, kad šita visa tema sukurta tam, kad apkraut moderatores darbu, nes čia pastovios rietenos.
aptariu konkursą, ane smile.gif? kas čia ne į temą? o tai kalbėt apie tai, kas bananas - žolė, medis a krūmas į temą lotuliukas.gif ? niu kiekvienas krislą kito aky pastebi, o savojoj ir rąsto nemato. nu nu nu.
viskas, aš ne moderatorė, bet šiai dienai laiko gaišaties man gana rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2010 10 21, 19:24)
o jūs spaminat atsakydama į spamą  lotuliukas.gif

o aš ne gerietė ir gailestingosios seselės moderatoriams nevaizduoju tease.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2010 10 21, 19:15)
sm yra ir gimdymo istorijų konkursas.

ten laimėtojus renka ne SM dalyviai, bet moderatorių komanda...jei reiktų balsuoti už tas istorijas ir būtų jų aptarimų tema, gali būti, kad atsirastų ir kritikos....na ne visai tokios, kaip jūs aprašėt, bet tikrai nebūtų vien liaupsės ir pagyrimai...be to ten ne visos istorijos dalyvauja konkurse...galima tik įdėti ten savo istoriją, kad pasidžiaugti ir pasidalinti ja su kitais, bet neužregistruoti ją konkursui mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilika: 21 spalio 2010 - 18:52
QUOTE(Vilika @ 2010 10 21, 19:46)
ten laimėtojus renka ne SM dalyviai, bet moderatorių komanda...jei reiktų balsuoti už tas istorijas ir būtų jų aptarimų tema, gali būti, kad atsirastų ir kritikos....na ne visai tokios, kaip jūs aprašėt, bet tikrai nebūtų vien liaupsės ir pagyrimai...be to ten ne visos istorijos dalyvauja konkurse...galima tik įdėti ten savo istoriją, kad pasidžiaugti ir pasidalinti ja su kitais, bet neužregistruoti ją konkursui  mirksiukas.gif

va todėl aš ir džiaugiuosi, kad ten nėra purvynų temos. būtent todėl ten taip šilta užeiti...
Atsakyti
na, nedraudžiama bet nuotraukų kaitaliojimas kad per mažai komentavo / neįvertino / persigalvojo kvailokai atrodo. aišku šiame konkurse tiek prastų buitinių foto, kad tikrai nepakenktų biggrin.gif gerai kad gerų, kokybiškų ne ką mažiau rolleyes.gif
Atsakyti