Įkraunama...
Įkraunama...

Dog Stories naminių gyvūnėlių konkursas

QUOTE(l'eau @ 2010 10 21, 16:26)
šita tokia.. g.gif
user posted image

drinks_cheers.gif
gėda man būtų doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Vilika @ 2010 10 21, 17:39)
Na taip, forumas yra mamų, o ne fotografų, bet jei yra fotokonkursas, tai natūralu, kad nuotraukoms yra keliami kažkokie reikalavimai...kaip ir bet kuriuose kituose konkursuose...juk jei SM būtų receptų konkursas, o aš įdėčiau paprasčiausios kiaušinienės receptą ir pasiteisinčiau, kad daugiau nieko sudėtingesnio pagaminti nemoku, bet labai norėjau sudalyvauti, nemanau, kad kad tas receptas būtų gerai įvertintas...nesvarbu, kad čia tik mamų o ne kulinarų forumas...arba gražiausio pasakojimo konkurse atsirastų istorija, parašyta su gramatinėm klaidom, kad net būtų sunku suprasti, ką autorė rašo...tikrai nepadėtų autorės pasiteisinimas, kad labai norėjo pasidalinti gražia istorija ir kad čia ne literatų forumas...
Taip yra ir su nuotraukų konkursu....kas iš to, kad buvo graži akimirka, jei nuotrauką vos galima įžiūrėti....tikrai nebūtina veidrodinio fotoaprato, ar daug žinių apie fotografiją, kad dalyvauti konkurse...čia wwwtania šiek tiek perdedat....konkursuose būna daug gražių ir pakankamai kokybiškų foto darytų su paprastomis muilinėmis...o visai be balų dažniausiai lieka visai neįdomios foto, nepriklausomai nuo jų kokybės...retai kada gera foto lieka su nuliu balsų....

drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2010 10 22, 10:19)
gėda man būtų doh.gif

o man visai patiko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2010 10 22, 08:33)
tai kad kažin...kiek žinau įstatymai draudžia net viešoje erdvėje purvais drabstytis. ir ne tik apie akis raudonas šitoj temoj "diskutuojat", o daug daugiau sau leidžiat.

va todėl man ir gaila, nes manau labai daug mamų būtent dėl to ir nedalyvauja konkurse, neparodo galbūt labai gražių nuotraukų, nes bijo sulaukti apkalbų šitoje temoje  ax.gif tą aš ir norėjau pasakyti. kad jei nebūtų šitos temos, manau fotokonkurse būtų dvigubai daugiau ir nieką ne prastesnių nuotraukų  ax.gif
o kodėl negali būti konkursas su dalyvių balsavimu, bet BE APTARIMO temos  bigsmile.gif čia forumo taisyklėse taip nurodoma?  bigsmile.gif
kita vertus spėju, kad šita tema - palanki terpė kažkam pasidaryti reklamą  tongue.gif tai aišku, kad ji tada baisiai reikalinga...  lotuliukas.gif

Ir KIEK tu žinai? Konstituciją bent atsivertus buvai?
25 straipsnis "Žmogus turi teisę turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti."
26 straipsnis "Minties, tikėjimo ir sąžinės laisvė yra nevaržoma."

Ir apie kokius "purvus" čia rašai? Jei aš sakau, kad man negražu "raudonos" akys nuotraukoj, kad tai yra aplaidumas to, kuris rodo tokią nuotrauką viešai, tai koks čia "purvas"? Tai kritika.
Niekada nepataikavau silpnumui ir pasyvumui. Galima sėdėt ir verkt, kokios mes nelaimingos, kaip mūsų nieks nemyli, kaip mūsų nieks neįvertina, o juk oi oi kokias wub.gif mielas nuotraukytes rodom, juk jos tokios mums svarbios ir bla bla.... o jau kad neįvertino ir parašė kažkam kaip negražu, tai jau ir mes nedalyvausim ir dar atėjusios aprėksim visas niekadėjas komentatores, kad jos mums kelią link prizų užkerta.
O galima tiesiog daryt ir stengtis tai daryt kuo geriau iš kiekvienos kandžios replikos bandant ištraukt tą tiesos grūdą, kuris galbūt padės man eit į priekį ir tobulėt.
Aš asmeniškai džiaugiuosi, kad ši aptarimų tema egzistuoja.

Apie nuotraukas. Yra nuotraukos, kurios įdomios, mielos, žavios, gražios tik žmonėms, kurie pažįsta tą, kuris toj nuotraukoj. Viešąjai publikai reikia daugiau.
O šitas forumas nėra grupelės mamų, kurios nuo pilvų nešiojimo kartu susibičiuliavusios, nuosavybė. Todėl nereikia zyst, kad neįvertina nieks, reik stengtis padaryt gerai. O tai įdeda belekokią ale wub.gif ir po to verkiasi, kad niekas nepastebėjo, neįvertino ar neduokdie įvertino, bet ne taip, kaip norėjosi....
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 10 22, 06:01)
O galvojat moderatoriai nuotraukų neaptaria?


tai aišku, kad aptaria, tai moderatoriai tie patys žmonės, tik gavę kitą statusą lotuliukas.gif
tik tiek sakau, kad ne jūs vien balsuojat be dalyvių.kaip kad tuose gimdymo konkursuose pvz.



QUOTE(Rucelie @ 2010 10 22, 08:33)
tai kad kažin...kiek žinau įstatymai draudžia net viešoje erdvėje purvais drabstytis. ir ne tik apie akis raudonas šitoj temoj "diskutuojat", o daug daugiau sau leidžiat.

iūriu lašelis labai gerai viską atsakė apie purvus...
jei aš rašyčiau, kad va tos foto vaikas koks toks ir anoks, kokie rūbai, ar kaip atrodo baisiai namai, tai gal ir galėtum pasakyt kad per daug, bet dabar, jei aš balsuoju, tai aš ir renkuos kas gražu akiai (ir kaip daugelis,dažniausiai tokio komentaro autorių, vis galvoja, kad turima omeny pas objektas - t..y vaikas, ne, ne tas, o bendras foto vaizdas). ne visada, aišku balsuoju už TIK prof foto,bet tos,kur visom prasmėm malionios žiūrėt.
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 10 22, 11:15)
Ir KIEK tu žinai? Konstituciją bent atsivertus buvai?

žinau tiek, kad Bosai jau bylinėjasi su tokia, kur baisiai laisvai savo nuomonę reiškė. tikiuosi jie laimės cool.gif nu atsiprašau, tokie komentarai kur aptariamos vaiko ir šuns "pozos" ir atkišti "įnagiai", ar kaip ten išsireikšta, ir kokias mintis tai sukelia - man tai čia būtų įžeidimas, jei tai būtų mano foto... niekas nekalba apie pastabėles dėl akių raudonumo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rucelie: 22 spalio 2010 - 10:49
QUOTE(Rucelie @ 2010 10 22, 10:42)
žinau tiek, kad Bosai jau bylinėjasi su tokia, kur baisiai laisvai savo nuomonę reiškė. tikiuosi jie laimės  cool.gif nu atsiprašau, tokie komentarai kur aptariamos vaiko ir šuns "pozos" ir atkišti "įnagiai", ar kaip ten išsireikšta, ir kokias mintis tai sukelia - man tai čia būtų įžeidimas, jei tai būtų mano foto... niekas nekalba apie pastabėles dėl akių raudonumo.

Oj nu tik neįsijausk... Nepainiok nuomonės išreiškimą su šmeižtu, o pastaruoju čia niekas neužsiima, kaip tau besinorėtų.... Apie pačius vaikus niekas nieko ir nerašo, rašo apie prastą nuotraukos kokybę, negerą atlikimą, ar išties nelabai smagią akiai pozą, kas tavo nurodytoj kaip pvz nuotraukoj akis bado. Negražu. Ir jokiom kalbom, grasinimais ar dar kuo nepriversi žmonių matyt grožį ten, kur jo nėra.

Man būtų įžeidimas, jei sužinočiau, kad mano mama va tokią mano nuotrauką pademonstravo viešai. IMHO aišku...
Papildyta:
QUOTE(Vicious Vici @ 2010 10 22, 09:19)
gėda man būtų doh.gif

Gėda dėl ko? g.gif Kokybė šiaip sau, bet daugiau nieko negero neįžvelgiu unsure.gif Nelabai kabina, nes vaizdas lyg norėtų pravimdyt katinuką, bet čia jau kiekvieno asmeninės interpretacijos, kitas gal ką nors kitką mato.
Papildyta:
Labai gražios:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
Linksmai smile.gif Patys gražiausi man šunys smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 10 22, 12:21)
Gėda dėl ko? g.gif Kokybė šiaip sau, bet daugiau nieko negero neįžvelgiu unsure.gif Nelabai kabina, nes vaizdas lyg norėtų pravimdyt katinuką, bet čia jau kiekvieno asmeninės interpretacijos, kitas gal ką nors kitką mato.

Man rodosi, čia kačiukas žiovauja, o berniukas tuo metu kiša jam pirštą tarp dantukų.

Taip manau, nes man kartą pusbrolis buvo taip pirštą sugrūdęs (mažiukė dar buvau) doh.gif Aš taip buvau "nubausta" už nemandagumą (žiovauti neužsidengus burnos ranka), o jis irgi buvo "nubaustas" už tokį niekšišką poelgį - smagiai jam į pirštą krimstelėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 10 22, 12:21)
Gėda dėl ko? g.gif Kokybė šiaip sau, bet daugiau nieko negero neįžvelgiu unsure.gif Nelabai kabina, nes vaizdas lyg norėtų pravimdyt katinuką, bet čia jau kiekvieno asmeninės interpretacijos, kitas gal ką nors kitką mato.

tai būtent, asmeninės interpratacijos... ir ką aš galiu padaryti, kad ne kartą esu skaičiusi šiame pačiame forume kaip 'mamkos', nes mamytėmis negaliu tokių žmonių vadinti giriasi užėję į Šunų temas kaip jų vaikai kaišo pirštus šunims kur nori, pvz. į akis, ausis, joja ant tų gyvūnų, pešioja juos, o gyvūnai neva geruoliai, kenčia ir nekanda vaikui doh.gif verysad.gif tik vėliau, kai gyvūnas prieina tą savo gerumo ribą ir įkanda vaikui, tai kaltas lieka gyvūnas, o ne jos pačios 'gerosios mamytės' ir vėliau pasigiria forume kaip gyvūną užmigdė doh.gif verysad.gif
Baisu...
Todėl tokios ir panašios foto labai dviprasmiškai atrodo, lyg čia irgi būtų panašus variantas. Nes aplinka tai buitinė, ne sesijinė foto, kur fotografas galbūt valandą laiko gaudė panašią pozą, o gyvūnas tikrai nebuvo skriaudžiamas...
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2010 10 22, 11:37)
tai būtent, asmeninės interpratacijos... ir ką aš galiu padaryti, kad ne kartą esu skaičiusi šiame pačiame forume kaip 'mamkos', nes mamytėmis negaliu tokių žmonių vadinti giriasi užėję į Šunų temas kaip jų vaikai kaišo pirštus šunims kur nori, pvz. į akis, ausis, joja ant tų gyvūnų, pešioja juos, o gyvūnai neva geruoliai, kenčia ir nekanda vaikui doh.gif  verysad.gif tik vėliau, kai gyvūnas prieina tą savo gerumo ribą ir įkanda vaikui, tai kaltas lieka gyvūnas, o ne jos pačios 'gerosios mamytės' ir vėliau pasigiria forume kaip gyvūną užmigdė doh.gif  verysad.gif
Baisu...
Todėl tokios ir panašios foto labai dviprasmiškai atrodo, lyg čia irgi būtų panašus variantas. Nes aplinka tai buitinė, ne sesijinė foto, kur fotografas galbūt valandą laiko gaudė panašią pozą, o gyvūnas tikrai nebuvo skriaudžiamas...

Na, ta foto tikrai ne iš tokių serijos, kur gyvūnas tąsomis kaip nori ar pan. Katinukas atsipalaidavęs ir net migt pasiruošęs, vaikas jo nelaiko. Manau, kad čia ne tavo aprašytas atvejis. Nėra jokios įtampos, atvirkščiai labai rami nuotrauka smile.gif
Atsakyti
gal vaikas, pasinaudojęs proga, kai katinas žiovauja, imituoja tariamą kandimą jam į pirštą ir tiek smile.gif

Man asmeniškai tokios foto labiausiai nepatinka.. Čia šuo prausiasi, čia jau vaikui burnytę laižo.. Nu kažkaip nelabai man smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čili: 22 spalio 2010 - 12:22
o čia kokia faina wub.gif


user posted image
Atsakyti
user posted image

Šita akį patraukė man... Šuo kaip šuo biggrin.gif Bet mergaitės akys kokios gražios. wub.gif
Atsakyti