Įkraunama...
Įkraunama...

Dog Stories naminių gyvūnėlių konkursas

QUOTE(Čili @ 2010 10 22, 12:45)
o čia kokia faina wub.gif


aha, ir katinas koks toks minkštas atrodo wub.gif

a man tai šitos sukelia šypseną, bet ne dėl to, kad patinka, o kad pavadinimai beryšio...
čia panašumas tarp vaiko ir šuns kame? ir jei tarp mergaitės ir šuniuko tik penkis skirtumus galima rast... biggrin.gif
user posted image

user posted image


user posted image

Atsakyti
tokia "gerietiška"
user posted image
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2010 10 21, 17:51)
Ar šita tikrai be pavadinimo, ar čia tik aš kažkokiu mistiniu būdu jo nematau? g.gif

http://www.supermama...p...&phid=21269


Nematau ir aš
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2010 10 22, 13:45)
o čia kokia faina wub.gif
user posted image

man tai ne schmoll.gif man tikrai sunku žiūrėti į foto, kur tokie maži vaikai pakankamai stipriai paėmę į rankas gyvūną. Apskritai, kuo tolyn, tuo labyn įsitikinu, kad gyvūnams daug geriau augti ten, kur nėra vaikų arba jie gerokai paaugę... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2010 10 22, 14:34)
Apskritai, kuo tolyn, tuo labyn įsitikinu, kad gyvūnams daug geriau augti ten, kur nėra vaikų arba jie gerokai paaugę... rolleyes.gif

Ir as taip galvoju pastaruoju metu ax.gif O sitas konkursas (nuotraukos) padejo dar labiau apsispresti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2010 10 22, 12:19)
Man asmeniškai tokios foto labiausiai nepatinka..  Čia šuo prausiasi, čia jau vaikui burnytę laižo.. Nu kažkaip nelabai man smile.gif

drinks_cheers.gif Tokios nuotraukos kažkaip nesukelia susižavėjimo...
Kai valgoma iš tos pačios lėkštės, šuo/katė ar kitas gyvūnas lenda į burną arba guli šeimininko lovoje... Brrr... Močiutė medikė man žiauriai griežtai įskiepijo, kad tai nesuderinami dalykai. Šuo/katė ir t.t. turi turėti savo leistinas normas, nesvarbu, kad kai kurios sako, kad duoda vaistų nuo kirmėlyčių ir maudo spec. šampūnais, vistiek gyvūnas yra gyvūnas, jis vaikšto žeme/grindimis... Manau, daugiau komentarų ir nereikia... rolleyes.gif

QUOTE(grange @ 2010 10 22, 14:03)
čia panašumas tarp vaiko ir šuns kame? ir jei tarp mergaitės ir šuniuko tik penkis skirtumus galima rast...  biggrin.gif
user posted image

Man ši mergytė kažkuo panaši... Turiu omeny pati nuotaika nuotraukos, rudos akys, abu regis tokie padaužiukai maži (mergaitė, nes keliukai apdraskyti, nenuorama tokia atrodo). Kažkuo panašūs vistik bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2010 10 22, 17:55)
drinks_cheers.gif Tokios nuotraukos kažkaip nesukelia susižavėjimo...
Kai valgoma iš tos pačios lėkštės, šuo/katė ar kitas gyvūnas lenda į burną arba guli šeimininko lovoje... Brrr... Močiutė medikė man žiauriai griežtai įskiepijo, kad tai nesuderinami dalykai. Šuo/katė ir t.t. turi turėti savo leistinas normas, nesvarbu, kad kai kurios sako, kad duoda vaistų nuo kirmėlyčių ir maudo spec. šampūnais, vistiek gyvūnas yra gyvūnas, jis vaikšto žeme/grindimis... Manau, daugiau komentarų ir nereikia... rolleyes.gif

pirmoji mirtis - nuo sterilumo tongue.gif
Atsakyti
Nei pedantizmu, nei sterilumu nepasižymiu, bet "mėgstu švarą, mėgstu tvarką" biggrin.gif
Atsakyti
Nors man šita nuotrauka http://www.supermama...p...&phid=21278 neatitinka konkurse pageidaujamų nuotraukų apibūdinimų"siųskite linksmiausias, netikėčiausias, juokingiausias nuotraukas..." , bet mergaitės grožis - pasaka. Jei atitiktų juos, tikrai duočiau balsą, o dabar dvejoju...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stebukle: 22 spalio 2010 - 18:12
QUOTE(Stebukle @ 2010 10 22, 18:57)
Nors man šita nuotrauka http://www.supermama...p...&phid=21278 neatitinka konkurse pageidaujamų nuotraukų apibūdinimų"siųskite linksmiausias, netikėčiausias, juokingiausias nuotraukas..." , bet mergaitės grožis - pasaka. Jei atitiktų juos, tikrai duočiau balsą, o dabar dvejoju...

Tai kad ne ji vienintelė neatitinka. Apstu tokių. Tik kitos dar ir kokybe smarkiai atsilieka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2010 10 22, 19:21)
Tai kad ne ji vienintelė neatitinka.

O kodėl moderatoriai tvirtina tas, kurios jiems patiems atrodo "neatitinkančios"? Tiksliau - ar jūs manot, kad Rustė patvirtino konkurso reikalavimų neatitinkačias foto? bigsmile.gif Labai įdomu ką moderatoriai vieni apie kitų veiksmus galvoja. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 22 spalio 2010 - 18:27
QUOTE(HappyAngel @ 2010 10 22, 19:21)
Tai kad ne ji vienintelė neatitinka. Apstu tokių. Tik kitos dar ir kokybe smarkiai atsilieka smile.gif

Jau senai nebežiūriu į kokybė šitam forume, nes visi nori lygių teisių.. Kiekvienai technikai savos galimybės. Mergaitė nerealiai gražių bruožų, nuotrauka kokybiška, bet juk tema pro šoną praėjo.. o už mergaitės grožį juk nebalsuosi.. juk kas parašyta skaityt tai moku..
Atsakyti