Įkraunama...
Įkraunama...

Dog Stories naminių gyvūnėlių konkursas

... nes bus kas įsižeidžia ir paburbuliuoja ir be autorės biggrin.gif
Atsakyti
1 balsas

2 balsas

3 balsas

Kitoms dalyvems sekmes. 4u.gif
Atsakyti
Balsuoti negaliu, bet brūkštelsiu, kad šiluma sužavėjo šios

"ir niekada man meilės nebus per daug" ,
"šuniukai kuriems pasisekė " ,
"su ištikimu draugu net į pasaulio kraštą".
"Nieko negirdžiu, nieko nesakau, nieko nematau ". Fainutė, rodos lig pasakos motyvais sektų.

Sėkmės dalyvaujantiems.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 26 spalio 2010 - 07:52
"Nieko negirdžiu, nieko nesakau, nieko nematau" man viena iš gražiausių foto thumbup.gif

beje, nuotraukoje berniukai man panašūs į vienos žinomos moters sūnelius blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 10 25, 22:01)
Tai tu rodyk foto, gal bus tokių, kurios žinos. O autorė manau neįsižeis, jei suklysi smile.gif

nemanau, kad reikėtų, nes neturiu jokių įrodymu. O ir čia užsiputotų negyvai merginos. Nors jei aš klystu, tai turėtų būti tik pagyrimas autorei, dėl super pagauto profesionalaus kadro 4u.gif
Atsakyti
Manau, kad tikrai labai vykęs ir smagus konkursas... Dalyvių nemažai thumbup.gif

Incense, ir mano nuomonė 2/3 sutapo su tavąja smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Prula @ 2010 10 26, 10:13)
nemanau, kad reikėtų, nes neturiu jokių įrodymu.

Iš tikrųjų, tai nenorint kažko pasakyt, nereikia ir apskritai "namiokų" mėtyt, o tai gaunas nei šis nei tas.
Atsakyti
smile.gif+2010 10 26, 11:31-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 10 26, 11:31)
Iš tikrųjų, tai nenorint kažko pasakyt, nereikia ir apskritai "namiokų" mėtyt, o tai gaunas nei šis nei tas.

visiškai sutinku drinks_cheers.gif tipo ir sakau ir nesakau gaunasi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Prula @ 2010 10 25, 19:38)
nežinau ar paranoja, bet dėl vienos autorystės aš ir abejoju. Net internete naršiau, norėdama ją atrast. Nes tokią foto tikrai esu kažkur mačius. Galiu duot galvą nukirst, bet nepamenu kur  biggrin.gif


man kartą taip buvo. Pamačiau foto konkurse ir nors užmušk - kažkur jau ją mačiau. anršiau naršiau ir radau. Kitam konkurse biggrin.gif viešai nieko nerašiau, parašiau moderatorėms, kad išsiaiškintų. Gal tas pats žmogus skirtinguose konkursuose skirtingose vietose su ta pačia foto dalyvauja
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2010 10 26, 13:11)
Gal tas pats žmogus skirtinguose konkursuose skirtingose vietose su ta pačia foto dalyvauja

gal ir dalyvauja, patinka ar ne, bet skirtinguose portaluose to daryt taisyklės nedraudžia. Nebent eitų kalba apie vogtą foto.
Atsakyti
Šuniukai, kuriems pasisekė smile.gif
Gyvenkime draugiškai?
...norėjau auksaspalvio retriverio, bet tik tokį auksaspalvį teradau

Visiems sekmes. 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 10 26, 13:55-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 10 26, 13:55)
gal ir dalyvauja, patinka ar ne, bet skirtinguose portaluose to daryt taisyklės nedraudžia. Nebent eitų kalba apie vogtą foto.


apie tai ir kalbu, gal tiesiog kitam konkurse matyta, o ne vogta foto.
Atsakyti