Įkraunama...
Įkraunama...

Dog Stories naminių gyvūnėlių konkursas

Tai, o kas čia blogo, jei pasakytum neapvagindamas apie kurią kalba? g.gif Kam išvis kažką sakyt, jei vis tiek nieko nepasakai? Aš va šito nesuprantu. Nenori kažko pasakyt ir nesakai, o ne tai, kad kažką numyki, kitus suintriguoji, o paskui "ai aš čia nieko, neklauskit". Tai nereik mykt ir nieks nesusidomės. Čia patyli, o parašai moderatorei ir jokių intrigų (kaip ir Isilos atveju). O tai toks elegantiškas skaitančių pavedžiojimas už nosies gaunas. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 26 spalio 2010 - 14:15
smile.gif+2010 10 26, 14:11-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 10 26, 14:11)
Tai, o kas čia blogo, jei pasakytum neapvagindamas apie kurią kalba?  g.gif Kam išvis kažką sakyt, jei vis tiek nieko nepasakai? Aš va šito nesuprantu. Nenori kažko pasakyt ir nesakai, o ne tai, kad kažką numyki, kitus suintriguoji, o paskui "ai aš čia nieko, neklauskit". Tai nereik mykt ir nieks nesusidomės. Čia patyli, o parašai moderatorei ir jokių intrigų (kaip ir Isilos atveju). O tai toks elegantiškas skaitančių pavedžiojimas už nosies gaunas.  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
pražiopsojau šitą konkursą doh.gif
Atsakyti
na ką, einam balsuoti thumbup.gif
Papildyta:
jau 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
1 žinutė (kurioje garsiai išreiškiau savo nuomonę, kuri kaip ne kaip jau ir prieš tai kitų buvo užsiminta), o jūs dėl to kvaksit tris dienas lotuliukas.gif gal baigiam? mirksiukas.gif
Atsakyti
Na žinoma, jūs čia nieko dėta. Ten nėra nuomonės, yra tik neaiškaus pobūdžio "namiokas" apie nežinia ką. Trys dienos - tik įvadas. irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 27 spalio 2010 - 12:09
 ! 
šalinama iš fotokonkurso nuotrauka


QUOTE(priklausomybe @ 2010 10 26, 18:18)
Prabalsuokit , kam negaila smile.gif. Čia MB pusbrolio vaikučiai smile.gif
Atsakyti
na va. gaila
Atsakyti
Nuotraukos autorei turėtų baisiai pikta būt ant pusbrolio žmonos. Taip per nežinojimą pažįstami ir giminaičiai gali bet kieno nuotrauką prašyt kad pabalsuotų. Pamatys pažįstamą vaiką, norės gero padaryt ir padarys meškos paslaugą verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keit: 27 spalio 2010 - 18:44
QUOTE(Keit @ 2010 10 27, 19:43)
Nuotraukos autorei turėtų baisiai pikta būt ant pusbrolio žmonos. Taip per nežinojimą pažįstami ir giminaičiai gali bet kieno nuotrauką prašyt kad pabalsuotų. Pamatys pažįstamą vaiką, norės gero padaryt ir padarys meškos paslaugą  verysad.gif

tai ji dar ir ne su savo vaikais dalyvauja konkurse...
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2010 10 27, 20:08)
tai ji dar ir ne su savo vaikais dalyvauja konkurse...


blink.gif
Na, tuomet pašalinimas suprantamas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Balsavau uz mirksiukas.gif
thumbup.gif wub.gif
http://www.supermama...p...&phid=21068
wub.gif thumbup.gif
http://www.supermama...p...&phid=21163
wub.gif thumbup.gif
http://www.supermama...p...&phid=21160
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VI-VA-VI: 28 spalio 2010 - 14:53
QUOTE(Yvette @ 2010 10 27, 19:22)
na va. gaila

tai kad ne irnesakyk.gif
Atsakyti