Įkraunama...
Įkraunama...

Dog Stories naminių gyvūnėlių konkursas

Degute, o ku jūsų nuotrauka daryta?
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 11 08, 18:42)
Degute, o ku jūsų nuotrauka daryta?

Chamonix, Prancūzijos Alpėse šią vasarą ax.gif

ačiū už balsus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uliuliuska @ 2010 11 08, 16:01)
Kuo puikiausia graikiniai rešutai auga LT

Puikiai žinau, bet jie nėra lietuviškas augalas ir tikrai nėra tokie skanūs, kaip augantys pietų kraštuose. Mano manymu, daugiau egzotiškas, nei beržas.
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2010 11 08, 08:53)
[i]aš nesuprantu kaip 4-toji užėmė.

gal dėl to, kad aš už ją balsavau nail.gif
biggrin.gif

sveikinimai visoms dalyvėms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 08 lapkričio 2010 - 19:00
4u.gif Dar karteli nuosirdziai noriu padekoti uz pagyras mano nuotraukytei blush2.gif Tikrai nesitikejau tiek simpatiju... wub.gif blush2.gif

Siaip ar taip nuostabu, kad si karta tiek daug laimetoju thumbup.gif Bet siaip, tikrai manau, kad kai kurios nuotraukytes galetu but daug auksciau,man labai patiko ir mano manymu tikrai puikiai atspindi tema siu nariu nuotraukytes :
tai Keit, kristina-buziene, VI-VA-VI, Cukraus pudra, Egzo. Sios foto tikrai kele sypsena ir matos kad tai buvo tikrai linksma akimirka... Na bet deja, renkasi visos forumietes ir ne visu skoniai sutampa.

Kaip ten bebutu visas dar karteli sveikinu!!! Ir labai dziugu kad si karta galima pasveikint tiek daug forumieciu!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(FaR-OuTeR @ 2010 11 08, 16:18)
Sveikinu pirmoji vieta daryta profesionales visiškai neatitinkanti temos. Ir kur ten linksmumas, kur netikėtumas? Eilinė foto vaikas plius gyvūnai. Taigi mano pastabos eilinį kart pasitvirtina, kad laimi ne tai kas atitinka reikalavimus, o tai kas sugeba nufotografuoti profesionaliau.


miela brangi ponia (o gal ponas? šiais laikais nežinosi), jūsų tas egzistencinis klausimas KUR TEN TAS AR ANAS jau girdėtas. atitinka neatitinka, teisinga neteisinga, čia iš kurio kampo pažiūrės ir kas pažiūrės. pvz. foto, kur šuo laižo vaiko veidą vieniems linksma, kitiems šleikštulį kelianti cool.gif
jei jau taip pažodžiui skaityti, tai siųsti į konkursą prašė linksmiausias, netikėčiausias ir juokingiausias, o išrinkti ir apdovanoti siūlė tik linksmiausias lotuliukas.gif
o tos pastabos visiškai aklos, laukiau konkurso pabaigos, nes baisiai knietėjo pastebėti ir man:

QUOTE(FaR-OuTeR @ 2010 10 23, 15:17)
user posted image
Netikėta ir linksma kad pasipuošta specialiai fotosesijai nublizgintu šalmu ir paimtas į rankas katinas???


taip jau būna, kad tie, kas turi motociklus, labai juos myli, kaip ir jų visokius priedelius, todėl blizgina ir po mėšlynus netampo biggrin.gif na o jei kiekvieną pasibuvimą kaime ir pasivažinėjimą java galima pavadinti fotosesija, tada taip - čia buvo fotosesija doh.gif tik gerokai anksčiau nei kam kilo mintis surengti šį konkursą.


Papildyta:
wwwtania, liuks foto
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2010 11 09, 01:52)
miela brangi ponia (o gal ponas? šiais laikais nežinosi), jūsų tas egzistencinis klausimas KUR TEN TAS AR ANAS jau girdėtas. atitinka neatitinka, teisinga neteisinga, čia iš kurio kampo pažiūrės ir kas pažiūrės. pvz. foto, kur šuo laižo vaiko veidą vieniems linksma, kitiems šleikštulį kelianti  cool.gifjei jau taip pažodžiui skaityti, tai siųsti į konkursą prašė linksmiausias, netikėčiausias ir juokingiausias, o išrinkti ir apdovanoti siūlė tik linksmiausias  lotuliukas.gif
o tos pastabos visiškai aklos, laukiau konkurso pabaigos, nes baisiai knietėjo pastebėti ir man:
taip jau būna, kad tie, kas turi motociklus, labai juos myli, kaip ir jų visokius priedelius, todėl blizgina ir po mėšlynus netampo  biggrin.gif na o jei kiekvieną pasibuvimą kaime ir pasivažinėjimą java galima pavadinti fotosesija, tada taip - čia buvo fotosesija doh.gif tik gerokai anksčiau nei kam kilo mintis surengti šį konkursą.
Papildyta:
wwwtania, liuks foto


drinks_cheers.gif thumbup.gif labai gerai pasakyta! as taip pat manau

aciukas Lijo, tavo nuotraukyte beveik is kart atpazinau, nes 1. turi nerealiai grazias dukrytes. 2. Puikiai fotografuoji!!! Bet.. nedrisau nei balsuot, nei sakyt ka nors apie tavo foto kadangi bendravom tongue.gif biggrin.gif ir dar netyca kas atsektu lotuliukas.gif sakytu palaikau tave ...
Atsakyti
QUOTE(Degutė @ 2010 11 08, 18:48)
Chamonix, Prancūzijos Alpėse šią vasarą  ax.gif

ačiū už balsus  4u.gif


Balsavau uz jusu Foto wub.gif
QUOTE(baltė @ 2010 11 08, 18:48)
Puikiai žinau, bet jie nėra lietuviškas augalas ir tikrai nėra tokie skanūs, kaip augantys pietų kraštuose. Mano manymu, daugiau egzotiškas, nei beržas.

drinks_cheers.gif


Lijo , grazi Foto smile.gif
Atsakyti
wwwtania,Aciu 4u.gif ir jusu nuotrauka linksma thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikinu nugaletojas/us 4u.gif

Rezultatai truputi nustebino, uz mano balsuotas nuotraukas tik viena papuole i trejetuka, guodzia tai, kad bent pirmoje vietoje wub.gif


QUOTE(Degutė @ 2010 11 08, 19:48)
Chamonix, Prancūzijos Alpėse šią vasarą  ax.gif

ačiū už balsus  4u.gif

wub.gif As ir atidaviau tam kadrui balseli

wwwtania, smagus kadrelis thumbup.gif
Atsakyti
paguoskit bent paguodos prizu biggrin.gif
Atsakyti
Kaži kada daug maž tikėtis prizų? blush2.gif
Atsakyti