Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškos internetinės apsipirkinėjimo svetainės

Pirkau ne vieną buitinę techniką iš internetinių parduotuvių, kurios turi ofisus- nuvažiavai- sutarei- ir lauki prekės- tikrai pigiau nei didžiosiose parduotuvėse:)
Atsakyti
Radau dar tokia e-parduotuve Vogue-shop . Ar yra pirkusiu is cia? Noreciau pora prekyciu uzsisakyt, bet nezinau ar patikima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(olgute84 @ 2010 11 23, 13:27)
Sveikos,
radau labai gera internetine parduotuve www.starshop.lt siulau ir jum ten uzsiregistruot, nes kainos tikrai geros - praeita savaite siule pavyzdziui, Styxx kosmetiką - tai palyginau su kainom kitur -- tikrai vos ne per puse. sia sav siulo pavadelius flexi, paziurekit.



Man tikrai patiko realios nuolaidos www.membershop.lt Tik ten reikia pakvietimų. Jei susigundysit, galiu atsiųsti. smile.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,

Kadangi skubiai prisireikė botų man ir mano sūneliui, tai pradėjau ieškoti internete ir radau tokia www.manobotai.lt parduotuvę. Tik kažkaip man ji pasirodė negirdėta todėl nelabai drąsu pirkti. Tai norėčiau paklausti, gal iš Jūsų kuri nors esate pirkusios čia? Nes jau išsirinkau modelius sau ir vaikui, o ir kainos geros pasirodė. Tik baisoka pirkti nieko nežinant apie pardavėją. Lauksiu Jūsų atsakymų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(audroniva @ 2010 11 29, 13:59)
Sveikos mamytės,

Kadangi skubiai prisireikė botų man ir mano sūneliui, tai pradėjau ieškoti internete ir radau tokia www.manobotai.lt parduotuvę. Tik kažkaip man ji pasirodė negirdėta todėl nelabai drąsu pirkti. Tai norėčiau paklausti, gal  iš Jūsų kuri nors esate pirkusios čia? Nes jau išsirinkau modelius sau ir vaikui, o ir kainos geros pasirodė. Tik baisoka pirkti nieko nežinant apie pardavėją. Lauksiu Jūsų atsakymų  mirksiukas.gif


pabandyk susirasti daugiau info internete, gal yra kokiu atsiliepimu. Pati ten nieko nesu pirkusi.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ervina: 30 lapkričio 2010 - 09:33
Labutis. Ilgai ieskojau elektrines mesmales. Susirasiau visu el.pard. kainas ( tos mesmales kuria issirinkau), na ir ieskojau tos prekes per google. Net 100 lt.pigiau nusipirkau www.shop24.lt. Zinoma pries tai dar pasidomejau kas tai per parduotuve nes tokios visai nezinojau. Tai va, dabar dziaugiuosi, kad turiu gera daikta uz gera kaina.
Atsakyti
QUOTE(Oksana76 @ 2010 11 24, 10:37)
Radau dar tokia e-parduotuve Vogue-shop . Ar yra pirkusiu is cia? Noreciau pora prekyciu uzsisakyt, bet nezinau ar patikima  mirksiukas.gif

Na va, laukiau atsakymo ir nieko nesulaukiau doh.gif , o is Vogue-shop vistiek susigundziau uzsisakyti prekes. Viskas liuks, po uzsakymo uz 2 dienu turejau jas namie mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksana76: 02 gruodžio 2010 - 09:28
Gal kas esate pirke is pigu.lt? Ar viskas sklandziai ten su ta prekyba? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Guvile @ 2010 11 21, 18:21)
Mane domina www.elektronikas.eu Kainos geros, įdomu ar kokybė prietaisių gera, kaip su garantijom. Gal esate pirkę?
Aš visada ieškau smulkesniu pardavėju, kur ir kainos mažesnės ir aptarnavimas asmeniškesnis. Iš pliusu čia:

- yra naujovių, kuriu kitur Lietuvoje ne labai ir rasi, nebent iš užsienio užsakyti;

- prekes buvo gaminami pardavimui Anglijoje, todėl dažnai aukštesnės kokybės. Pvz. šviestuvas iš nerūdijančio plieno čia galima pirkti pigiau nei analogiškas dideliuose tinkluose iš jodo metalo, padengto laku; ekologiškas radiatorius, kur vietoj tepalo panaudotas aliuminius pigiau nei kitur tepalinis ir t.t.

- daigeliui prekių turi atsarginiu dalių, ko nelabai pasižymi stambesni pardavėjai. Garantija 3 mėnesiai, bet taip nebrangiai taiso ir ne tik savo prekės.

Iš minusu:

- prie kainos reikia dar 1 - 5 litus primesti kištukų pakeitimui arba perėjimui.

- paskutiniu metu vis daugiau populiarių prekių parduotuvės urmu išperka iš karto po atvežimo, todėl vis daugiau prekių tik pagal užsakymą.
Atsakyti
QUOTE(zemec @ 2010 12 02, 09:58)
Gal kas esate pirke is pigu.lt? Ar viskas sklandziai ten su ta prekyba? g.gif

Esame pirke daugybe daiktu is pigu.lt prekes tikrai sklandziai pristato patogiu laiku,nenusivylem nei karto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zemec @ 2010 12 02, 09:58)
Gal kas esate pirke is pigu.lt? Ar viskas sklandziai ten su ta prekyba?

Šiek tiek atsiliepimų rasit čia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zemec @ 2010 12 02, 10:58)
Gal kas esate pirke is pigu.lt? Ar viskas sklandziai ten su ta prekyba? g.gif

As likau labai patenkinta, labai operatyviai dirba. Prekes pristate po dvieju dienu smile.gif
Atsakyti