Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškos internetinės apsipirkinėjimo svetainės

Gal kas parekomenduosit geresni virtuvines/buitines technikos pardaveja internetu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(warlock @ 2010 12 04, 12:43)
Gal kas parekomenduosit geresni virtuvines/buitines technikos pardaveja internetu?  smile.gif
Buvo siūlyta daug variantu. Priklausomai ką skaitote geresniu. Man gerumas, kai galima nusipirkti daiktą pigiau nei kitur, kitiems kitaip.
Atsakyti
QUOTE(msn29 @ 2010 12 04, 13:23)
Buvo siūlyta daug variantu. Priklausomai ką skaitote geresniu. Man gerumas, kai galima nusipirkti daiktą pigiau nei kitur, kitiems kitaip.


man gerumas pagal ta pati smile.gif
Atsakyti
QUOTE(msn29 @ 2010 12 02, 12:16)
Aš visada ieškau smulkesniu pardavėju, kur ir kainos mažesnės ir aptarnavimas asmeniškesnis. Iš pliusu čia:

- yra naujovių, kuriu kitur Lietuvoje ne labai ir rasi, nebent iš užsienio užsakyti;

- prekes buvo gaminami pardavimui Anglijoje, todėl dažnai aukštesnės kokybės. Pvz. šviestuvas iš nerūdijančio plieno čia galima pirkti pigiau nei analogiškas dideliuose tinkluose iš jodo metalo, padengto laku; ekologiškas radiatorius, kur vietoj tepalo panaudotas aliuminius pigiau nei kitur tepalinis ir t.t.

- daigeliui prekių turi atsarginiu dalių, ko nelabai pasižymi stambesni pardavėjai. Garantija 3 mėnesiai, bet taip nebrangiai taiso ir ne tik savo prekės.


kitaip tariant, elektronikas.eu pardavinėja kinijoj pagamintas bezdeluškas, kurių neišpirko anglijos didžiuosiuose prekybos tinkluose - tikrai puikus pasirinkimas lotuliukas.gif trijų mėnesių garantija taip pat skamba įtikinamai. O atsarginių dalių yra todėl, kad dažnai prireikia smile.gif
renkantis e-parduotuvę manau svarbu ne tik kokios kainos, bet ir kokie produktai siūlomi, plius pačios parduotuvės patikimumas ir suteikiama garantija - kad paskui po metų prireikus garantijos neliktumėte ant ledo su tos e-parduotuvės garantija, kai tuo tarpu pati parduotuvė jau seniausiai užsidarius/atsidarius kitu pavadinimu. Todėl renkuosi tik didesnes e-parduotuves, kaip pigu.lt, azon.lt, naminukas.lt ir pan. - kur už puslapio stovi realus didelis prekybininkas, o ne pora asmenų, pasiruošusių bet kada susikrauti daiktus ir dingti su mano jiems pervestais pinigais.
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2010 12 05, 10:40)
kitaip tariant, elektronikas.eu pardavinėja kinijoj pagamintas bezdeluškas, kurių neišpirko anglijos didžiuosiuose prekybos tinkluose - tikrai puikus pasirinkimas  lotuliukas.gif trijų mėnesių garantija taip pat skamba įtikinamai. O atsarginių dalių yra todėl, kad dažnai prireikia smile.gif
renkantis e-parduotuvę manau svarbu ne tik kokios kainos, bet ir kokie produktai siūlomi, plius pačios parduotuvės patikimumas ir suteikiama garantija - kad paskui po metų prireikus garantijos neliktumėte ant ledo su tos e-parduotuvės garantija, kai tuo tarpu pati parduotuvė jau seniausiai užsidarius/atsidarius kitu pavadinimu. Todėl renkuosi tik didesnes e-parduotuves, kaip pigu.lt, azon.lt, naminukas.lt ir pan. - kur už puslapio stovi realus didelis prekybininkas, o ne pora asmenų, pasiruošusių bet kada susikrauti daiktus ir dingti su mano jiems pervestais pinigais.
Kažkam (nerodysim pirštais) visur vaidenasi kiniškas šešėlis. Net Anglijoje liko tik kiniškas šlamštas, nes ponas kettis likusios prekes jau spėjo išpirkti drinks_cheers.gif .

O man gaila kad Lietuvoje tiek mažai smulkių verslu, kur viskas žymiai pigiau. To klausimu patinka Lenkija, kur žymiai daugiau smulkių verslu. O dėl to ir krizes nebuvo, ir kainos žymiai geresnes, dažnai kartais. Galu gale mūsų milžinai perka iš smulkių verslų Lenkijoje, o ne atvirkščiai.

Kaip tik stambieji verslai dažniausiai ir apgauna, suranda daugybė priežasčių nesuteikti parduota garantija, bankrutuoja ar pan. O pinigus tai už ja ima. Smulkieji dėl to ir suteikia mažesnė garantija, kad visada vykdo, net ir pakeitęs veiklos forma. Tai iš mano patirties.
Atsakyti
QUOTE(msn29 @ 2010 12 05, 18:53)
Smulkieji dėl to ir suteikia mažesnė garantija, kad visada vykdo, net ir pakeitęs veiklos forma. Tai iš mano patirties.

o čia tai geras bigsmile.gif linksmai nuskambėjo biggrin.gif

į temąL
esu pirkus www.perfumit.lt, viskas sklandžiai ten.
www.pigu.lt užstabdę buvo su pristatymu
www.zaislaivaikams.lt prajuokino, nes padarę tokias "nuolaidas", kad kitose el.pardėse tos pačios prekės be nuolaidos tiek kainuoja biggrin.gif
Atsakyti
Esu pirkus is pigu, viskas čiki, prekes pristatė greitai, be jokių trukdžių.
Patiko www.emarkt.lt kur įsigijau kvepalus ir kremą, greitas pristatymas, nemažas pasirinkimas kvepalau ir šiek tiek kosmetikos.
Atsakyti
Pirkau is varle.lt - patiko viskas (gera kaina, greitas pristatymas) 4u.gif

pigu.lt ir azon.lt - tragiska doh.gif
Atsakyti
pirkau is pigu.lt daug kartu, niekada nekilo jokiu problemu nei su uzsakymu nei su pristatymu nei su paciomis prekemis. Karta teko laukti prekes ilgiau (na apie tai buvo parasyta prie prekes)..... o belaukiant ji nupigo internete 30 litu...... parasiau i pigu.lt ir gavau dovanu 30 pigu litu, kuriuos isleidau kitam pirkiniui..... labai sauniai dirba.

ir vasara kaip patogu..... dukra atostogavo kaime ir jos gumines tapkes suplyso, dar maudytis vaziuoja nardymo akiniu neturi, uzsakiau is pigu.lt, nurodziau adresa seneliu, kita diena iki pietu jau turejo ir crocsus naujus ir nardymo akinius thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas pirkot is beribu.lt? ar patikima? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(negiedre @ 2010 12 08, 17:54)
Gal kas pirkot is beribu.lt? ar patikima? 4u.gif


Nepasitikeciau jau vien del to, kad nusikopijave populiarios internetines parduotuves pavadinima neriba.lt Tai jeigu kas tiksliai neatsimena pavadinimo, pagalvos, kad cia ta geroji. Taigi apgavikai turbut g.gif
Atsakyti
QUOTE(negiedre @ 2010 12 08, 17:54)
Gal kas pirkot is beribu.lt? ar patikima? 4u.gif



man vakar abejoniu sukele ta parduotuve, reklama uzmaciau ir nuejau tai vartydama pagalvojau, kad nepirkciau be rekomendaciju pirkusiuju g.gif

bet ta 50 proc nuolaida tai vilioja ir abejoniu daug kelia...... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saga: 09 gruodžio 2010 - 08:05