Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

Kiek žinau, vyksta jau seniai. Gal laikas tėveliams labiau pasidomėti, o ne laukti, kuo viskas pasibaigs. Manau auklėtojos mielai suteiktų informaciją, o tvarka visada atsiranda su viešumu.
Atsakyti
QUOTE(labo @ 2010 12 13, 09:33)
mergaitės, gal yra kuri vaikutį veda į l/d ALKSNIUKAS? kaip ten su privažiavimu mašina šiuo metu? nesu buvusi - ryt važiuojam kalbėt dėl vietos, tai galvoju paklaust... maps rodo, kad neprasta vieta - arti centrinės gatvės...

Geras privažiavimas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rakštis @ 2010 12 14, 20:59)
Kiek žinau, vyksta jau seniai. Gal laikas tėveliams labiau pasidomėti, o ne laukti, kuo viskas pasibaigs. Manau auklėtojos mielai suteiktų informaciją, o tvarka visada atsiranda su viešumu.

drinks_cheers.gif

gaila man tokios situacijos..... darželis labai fainas, auklėtojos labai irgi thumbup.gif , bet valdžia su savo politika tai kažkoks nesusipratimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2010 12 15, 11:11)
drinks_cheers.gif

gaila man tokios situacijos..... darželis labai fainas, auklėtojos labai irgi  thumbup.gif , bet valdžia su savo politika tai kažkoks nesusipratimas  doh.gif

Tai kad tai pagrindinei valdžiai, "galvai" jau i pensiją laikas, juk žmogus visai nebeturi iniciatyvumo, gerai taip, kaip yra, stengiasi ne dėl vaikų, nors deklaruoja ką kita.
Bet... ko gero kažkam yra paranku. doh.gif
Atsakyti
MAMYTES help.gif help.gif help.gif
Bukit geros parasykit darzeliu-lopseliu pavadinimus miesto centre ( mes Sportininkuose). Norim pradet eit i darzeli 2012 rudeni, ir neisivaizduojam kur doh.gif Skambinau i SVIRPLIUKA, vietu tik 2014 yraa doh.gif
aciiuuuu labai aciuks.gif
Atsakyti
sveiko, mamytes

gal turite ziniu apie lopseli darzeli VYTURELIs???
Atsakyti
QUOTE(ginta1 @ 2010 11 09, 12:04)
As skaitau apie vaikuciu slogas ir juokas ima, kaip jus apie tai rasot ir baisu. Pirmas dalykas jus vaikeli matot kiek laiko(parsivede is darzelio?) 2-3val. paskui jis eina gult, taip? Antras dalykas darzely vaikas zaidzia, jo veikla aktyvi, todel sloga ir bega, nes valosi, arba jau virusas yra, tik dar imunine sistema kovoja su tuom. O namuose vaikelis gi arba sedi pas jus apsikabines, arba zaidzia ramiai kambary. Plius aplinka dar daug ka reiskia, kad grupeje labai silta, arbna vesu, daug visokiu faktoriu yra, kuriuos turit issiaiskint, o paskui galvot apie tokius blogus dalykus, kad jis ten verkia ir todel nosis bega.


O man is jusu pasisakymo juokas ima lotuliukas.gif namie ramiai sedi ir zaidzia, ar i mamos sijona isikibes tupi nejudedamas..... kazin kurios vaikas toks yra? nebent vaikas uzdarytas vienas kambaryje ir neturi kito pasirinkimo tik sedet ir zaist blink.gif tai va kai atveda kaikurios savo apsismurgliavusius pazaliavusiais smurgliais vaikus, tai sveiki, saugomi ir mylimi uzkreciami..... gaila man tu vaikiuku, uriuos sergancius tysia i darziukus, o motinos isivaizduoja, kad cia nieko tokio ir viskas praeis savaime - juk cia TIK SLOGA.... deja, nuo tokiu motinu kencia ne tik ju vaikiukai, bet ir kiti, sveikieji. manau mylintys ir rupestingi tevai visad ras iseiti kaip vaikeli pirma isgydyti, o po to i darziuka vesti, o ne per pirstus i liga ziureti ir dar kitus apspjaudyti peciaudint puliais ir susargdinti. geda uz tokias mamas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zivilaite @ 2010 12 21, 13:45)
cia TIK SLOGA.... deja, nuo tokiu motinu kencia ne tik ju vaikiukai, bet ir kiti, sveikieji. manau mylintys ir rupestingi tevai visad ras iseiti kaip vaikeli pirma isgydyti, o po to i darziuka vesti, o ne per pirstus i liga ziureti ir dar kitus apspjaudyti peciaudint puliais ir susargdinti. geda uz tokias mamas  doh.gif

Na musu darzelije buvo pasakyta, kad dabar jei ras sloguojanti, ar kosciojanti vaika grupeje, darzeliui bus skiriama bauda nuo 50 iki 500 lt.
Atsakyti
mėnesį gydžiau vaikus namie. ir po ligos dar savaitę buvo "išsisirgimui". nuvedžiau į daržą, o ten šlapiai baisiai kosintys vaikai, slogos irgi kažin kokios spalvos. tai va. laukiam vėl atkritimo.

labai norėčiau, kad tas straipsnis ve, nebūtų tik šiaip rašliava unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zivilaite @ 2010 12 21, 14:45)
O man is jusu pasisakymo juokas ima  lotuliukas.gif namie ramiai sedi ir zaidzia, ar i mamos sijona isikibes tupi nejudedamas..... kazin kurios vaikas toks yra? nebent vaikas uzdarytas vienas kambaryje ir neturi kito pasirinkimo tik sedet ir zaist  blink.gif tai va kai atveda kaikurios savo apsismurgliavusius pazaliavusiais smurgliais vaikus, tai sveiki, saugomi ir mylimi uzkreciami..... gaila man tu vaikiuku, uriuos sergancius tysia i darziukus, o motinos isivaizduoja, kad cia nieko tokio ir viskas praeis savaime - juk cia TIK SLOGA.... deja, nuo tokiu motinu kencia ne tik ju vaikiukai, bet ir kiti, sveikieji. manau mylintys ir rupestingi tevai visad ras iseiti kaip vaikeli pirma isgydyti, o po to i darziuka vesti, o ne per pirstus i liga ziureti ir dar kitus apspjaudyti peciaudint puliais ir susargdinti. geda uz tokias mamas  doh.gif


na man isvis tos mamos pasakymas nelabai protingai nuskambejo. nesvarbu ar vaikas laksto darzelyje ar zaidzia ir siaip nesvarbu ka daro, sveikam vaikui neturi begt snargliai ir viskas schmoll.gif ir dar buciau labai laiminga jei namie mano vaikas tik sedetu mane apsikabines ar ramiai zaistu biggrin.gif nerealu, kad tokio amziaus vaikutis taip elgtusi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(eris @ 2010 12 21, 17:29)
Na musu darzelije buvo pasakyta, kad dabar jei ras sloguojanti, ar kosciojanti vaika grupeje, darzeliui bus skiriama bauda nuo 50 iki 500 lt.


bet galetu ta bauda ir skirti tevams. pati girdejusi kai aukletoja sako mamai, kad vaikas sloguoja. o ana draskosi, kad jos sveikas vaikas ir nors tu ka. ka tada daryti aukletojai? ar turi teise neleisti vaiko?
Atsakyti
O aš pastebėjau, kad grupėje pastoviai serga tie patys vaikai.
Vieni būdami kartu su tais kosinčiais ir apsisnargliavusiais atkrenta, kiti ne.

QUOTE(eris @ 2010 12 21, 16:29)
Na musu darzelije buvo pasakyta, kad dabar jei ras sloguojanti, ar kosciojanti vaika grupeje, darzeliui bus skiriama bauda nuo 50 iki 500 lt.

Ne darželiui, o konkrečiai auklėtojai.

Atsakyti
QUOTE(eris @ 2010 12 21, 19:19)

cia
Atsakyti