Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

Mano dukra buvo praeitais metais nykstuke lopsyje tai jei labai aukletojos nepatiko seis metais suzinojau kodel mat ismoko kalbeti tai pasake l
kad aukletojos ja ir dar viena berniuka tualete uzdarydavo uz nepaklusnuma. seis metai viena tu aukletoju pasieme 3 metu darzelinukus.
Mes seis metais lankome eglute tai mums aukletojos nerealios papuole viena ju mergaitei net rankute paglosto kad ji uzmigtu. Tai seis metais maniske i pasiulyma neiti i darzeli ji sako kad negali nes jos aukletojos lauks o ir draugu pasiilgo.
Manau kad nuo aukletoju daug kas priklauso jei papuls prastos aukletojos tai ir geriausias darziuko vardas napades.
Atsakyti
QUOTE(elze1 @ 2010 12 21, 21:48)
pati girdejusi kai aukletoja sako mamai, kad vaikas sloguoja. o ana draskosi, kad jos sveikas vaikas ir nors tu ka. ka tada daryti aukletojai? ar turi teise neleisti vaiko?

Na mano pana pastoviai su sloga, ir adenoidus isoperavom ir pas alergologa kas pusmeti einam irnesakyk.gif Tai sesele paprase pazymos, kad sloga alergine, kad jei kas prikibs galetu parodyti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eris @ 2010 12 28, 20:11)
Na mano pana pastoviai su sloga, ir adenoidus isoperavom ir pas alergologa kas pusmeti einam  irnesakyk.gif Tai sesele paprase pazymos, kad sloga alergine, kad jei kas prikibs galetu parodyti.  ax.gif


na zinoma buna isimciu smile.gif bet apie atveji, kuri paminejau, esu tikra tam vaikui nera alergijos.
Atsakyti
QUOTE(elze1 @ 2010 12 21, 21:48)
Papildyta:
bet galetu ta bauda ir skirti tevams. pati girdejusi kai aukletoja sako mamai, kad vaikas sloguoja. o ana draskosi, kad jos sveikas vaikas ir nors tu ka. ka tada daryti aukletojai? ar turi teise neleisti vaiko?

Pritariu, kad bausti reiktu ne tik darželius, bet ir tėvelius. Jei tėvai nesupranta logikos, nemasto, tai reikia imtis ir drastiškų priemonių. Dabar jau truputį daugiau tvarkos. Darželiuose iškabinėti raštai, kad sergančių grieštai nepriima.
Atsakyti
Sveikos...Bukite geros pakomentuokite ka reikia vaikui palikti spinteleje pirma diena...
Atsakyti
QUOTE(Guotė @ 2011 01 03, 20:29)
Sveikos...Bukite geros pakomentuokite ka reikia vaikui palikti spinteleje pirma diena...

Triusikai, pėdkelnės (jei galimos avarijos, palieku 2 poras pėdkelnių, dabar jau nebe), maikutė, bliuskutė, kojinės ir t.t. kad esant reikalui galėtų pilnai aprengt nuogą vaiką biggrin.gif Tapkės (arba odinės basutės) - po grupę vaikščiot.
Nosinių pakelis, šukos (gal tik mergaitėm mastau.gif ), seilinukas (ne visur prašo).
Na ir savaime suprantama lieka spintelėje rūbai, kuriuos ryte nusimauna - striukė, batai, kojinės, megztinis, kelnės, kepurė, pirštinės, šalikas biggrin.gif

Esant reikalui auklėtojos po to įteikia kanceliarinių priemonių sąrašą, bei tualetinių reikmenų sąrašą. Čia jau nuo darželio politikos priklauso sąrašo ilgumas cool.gif

Niu ir mamkai spintelėj nepalikt visos tvirtybės, kantrybės, ramybės ir gero nusiteikimo, o dalį pasiimt su savim namo... prireiks, kol vaikas darželyje bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Prula @ 2011 01 03, 20:42)


Niu ir mamkai spintelėj nepalikt visos tvirtybės, kantrybės, ramybės ir gero nusiteikimo, o dalį pasiimt su savim namo... prireiks, kol vaikas darželyje bus 4u.gif

HA HA HA, lyg mintis skaitytum...
Dekui, na lyg ir viskas sudeta...o sarasiukas ka nupirkti net neabejoju , kad bus....
Atsakyti
Merginos, jau ir neprisimenu kaip ten su gyd. pazyma ax.gif . Mes norime eiti nuo 17 dienos i darza, uzrasiau vaika 13 dienai, ar per 1 diena mes praeisim, duos mums pazyma? nereikia ten su siuntimais eiti kazkur (vaikas nuo gimimo pas kitu daktaru nestovi)
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2011 01 04, 22:34)
Merginos, jau ir neprisimenu kaip ten su gyd. pazyma ax.gif . Mes norime  eiti nuo 17 dienos  i darza, uzrasiau vaika 13 dienai, ar per 1 diena mes praeisim, duos mums pazyma? nereikia ten su siuntimais eiti kazkur (vaikas nuo gimimo  pas kitu daktaru nestovi)


kiek pamenu tai reikejo daryti tyrimus del kirmeliu ir spalinukiu, atrodo viskas g.gif
Atsakyti
Sveikos, priesh kelias dienas buvau uzsukus i darzeli, nes noriu savo panele isleist tai pasiteiravau del laisvu vietu ir man pasake, kad nera, o siandien nuejau i svietimo puslapi ir matau, kad parasyta , kad tam darzeli yra laisvu vietu. Tai nesuprantu ka bedaryt. cia gal reikia suprast, kad be kysio nepriima??
Atsakyti
http://www.austejosb...sveikatos-tema/

Puikus straipsnis labai aktualia tema, pastoviai gvildenama darželių temose, ir aišku čia . Apie sloguojančius vaikus , bet jau iš kitos pusės. Paskaitykit, Austėjos blogas to vertas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(elze1 @ 2011 01 04, 22:44)
kiek pamenu tai reikejo daryti tyrimus del kirmeliu ir spalinukiu, atrodo viskas  g.gif

va..del kirmeliuku ir nepagalvojau g.gif . Paskambinau ir paprasiau uzrasyti anksciau, eisim 10 d.
Atsakyti