Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

QUOTE(Avijacija @ 2011 12 12, 09:29)
nu žiūrinėjau tų beze receptukus. bet kad ten ne vienas. gal galima būtų pakonkretint kuri ten ta šlapia beze? būčiau dėkinga  4u.gif


šlapia beze ta, kur pavadinime nurodyta "Šlapia beze".. aiškiau nei aišku, atrodo. Viskas pirmoj temoj be komentarų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2011 12 12, 13:06)
man į parduotuvinius šitie panašūs.. bet kaip sakoma dėl skonio nesiginčijama:
http://www.forellesr...niski-keksiukai
vietoj aliejaus esu sviestą dėjus arba margariną irgi neblogai galima aišku mažą kiekį išbandyt smile.gif



Aciu, bandysiu, nes komentaruose labai jau isgirti tie keksiukai wink.gif
Atsakyti
Ar galite numesti linka, kur ieškoti tų beze receptų 4u.gif Niekaip nerandu. Ačiū
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 12 11, 15:43)
Justina P  4u.gif  prieš puošiant kremu, keksiuko nereikia dar kažkuo patepti.
Paprastai keksiukus kažkuo patepa (o tai gali būti tas pats sviestinis kremas, džemas ar dar kas), kai dengia keksiukus cukraus masyte. Tikriausiai matėt, tokie kaip nulieti atrodo, pagalvėlėlmsi suskirstyti. Tai dar prieš patepant, jų iškilusias viršūnėles šiek tiek nupjauna, aplygina, kad masytė gražiai priglustų ir lygiai atrodytų.

ačiū už aiškų ir konkretų atsakymą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Justina_P @ 2011 12 06, 01:06)
Mano savaitgalio kepinys  ax.gif
mg]

Beatos keksiukai, tik pas mane su vyšniomis, o ne džiovintais vaisiais  smile.gif  Puošti dar nemoku, bet manau kad po rudeninės sesijos pasinersiu į puošybos mokslus  smile.gif

Gabenau aukštesniame bliūde  smile.gif


oj kaip skaaaniai atrodo!!! gal galima receptuka??? o vysnios ziuriu nenusede i apacia??
man tokie keksiukai paaaatys skaniausi... bet nezinau kodel,kartais uogos nuseda i apacia doh.gif nors ir volioju miltuose.. gal yra dar koks budas, kad uogos nenusestu i apacia?

siuos as labai megstu keksiukus, jie su melynemis, minkstas ir sultingas, o virsus toks traskus... man asmeniskai jie kolkas tope, bet kai reikia puosti keksiukus renkuosi zebriukus, nes tuomet ir virsus ir vidus yra grazus... ax.gif
o sie keksiukai negali but puosiami, nes pagal originalu receptuka, virsus turi islikti traskus, puse keksiuko skonio priklauso kaip virsus gausis,o kremukas ji suminkstintu smile.gif

user posted image

Atsakyti
Receptas čia:
http://www.beatosvir...atos-keksiukai/

tik sviestą pakeičiau aliejum(1/3 stiklinės), taip man skaniau, šlapiau smile.gif
o aš vyšnių į tešlą nemaišiau, tiesiog jau kai sudėjau į formą tešlą, įdėjau po porą vyšnių smile.gif nes kai pirmą kartą vyšnias įmaišiau tai jos ant dugno sukrito ir suskilo man keksai smile.gif
tiesa, vyšnias dar cukruj apvoliojau, nes prastas kažkokias nusipirkau, stipriai rūgščios ir chemija dvelkiančios unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(flixe @ 2011 12 12, 16:21)
Ar galite numesti linka, kur ieškoti tų beze receptų  4u.gif  Niekaip nerandu. Ačiū

Ieskoti reiketu cia http://www.supermama...howtopic=378104
daug visokio gerio rasite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(terle @ 2011 12 05, 12:06)
kaip gaila kad si parduotuve tik vilniuj ir kaune  unsure.gif


Mergaites, as neseniai pirkau keksiukam popieriukus TIGER parduotuveje ir tikrai ju nerekomenduoju, nes jie man nudaze keksiukus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tvyte @ 2011 12 12, 22:29)
Mergaites, as neseniai pirkau keksiukam popieriukus TIGER parduotuveje ir tikrai ju nerekomenduoju, nes jie man nudaze keksiukus  schmoll.gif

siaubas. Ačiū kad pasakėt. NEs jau norėjau lėkti ten...
Atsakyti
Hmmm.. As jau antra porcija kepu su TIGER popiereliais, niekas nieko nenudaze man... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintariuxt: 12 gruodžio 2011 - 21:58
laba, kepiau siandien citrininius keksiukus su aguonom (nepamenu kurios cia receptas) niu labai patiko, super skanus gavosi, tik vienas minuselis - man visi popieriukai permirko riebalais (ten dedasi 170 ml aliejaus), noriu dovanu juos kepti, tai kaip galiu tokius permirkusius nesti, nu negaliu ir tiek. sakykit del ko taip galejo nutikti?
Atsakyti
ant kiek vnt keksų čia tiek aliejaus?
Atsakyti