Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

QUOTE(saulyteee @ 2011 12 15, 22:37)
šiandien tas kremas jau skanesnis bigsmile.gif  galbūt sviestą ne taip baltai išplakiau, na reiks kada vėl bandyt;) dėkui už nuorodą 4u.gif
mano paskutiniai kepti - http://ausrra.blogsp...-keksiukai.html labai minkšti ir skanūs 4u.gif
su varške dar šie irgi skanučiai - http://www.forellesr...iukai-su-varske  4u.gif


O varškė nebūna sausa viduje?
Atsakyti
Labai atsiprašau, jei buvo apie tai kalbėta, bet gal galit man žaliai kepėjai, sugadinusiai daug keksiukų verysad.gif pasakyti, kokios konsistencijos turi gautis tešla keksiukams? (elementariausiems) Ačiū labai už atsakymą.
Atsakyti
Sveikos, sugalvojau Kalėdoms iškepti keksiukų su palinkėjimais viduje. Gal esate kuri kepusi? Ką daryti, kad palinkėjimai neapliptų tešla ir ant kokio popieriaus juos rašyti? Žodžiu, būsiu dėkinga už betkokius patarimus 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 12 16, 11:40)
O varškė nebūna sausa viduje?

nea 4u.gif ten kur su uogiene - tai būna toks aiškus varškės sluoksnis, bet ji būna šlapia, o ten kur su karvutėmis - tai visai varškės nesijaučia, tik keksiukai purūs, minksti būna thumbup.gif su blenderiu tešlą patrinu dar aš 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Red&Red @ 2011 12 16, 16:45)
Labai atsiprašau, jei buvo apie tai kalbėta, bet gal galit man žaliai kepėjai, sugadinusiai daug keksiukų  verysad.gif  pasakyti, kokios konsistencijos turi gautis tešla keksiukams? (elementariausiems) Ačiū labai už atsakymą.

o kaip sugadinai? g.gif
nuo recepto priklauso....esu kepus, kai tešla gavosi labai skysta (jau irgi buvau išsisgandus) bet keksiukai išėjo net labai skanūs thumbup.gif esu ir su pakankamai kieta tešla kepus, nu kaip kokią bulvių košę reikėjo krėst į krepšelius biggrin.gif įvairūs variantai, Gal dažniausiai būna tarpinis variantas tarp blynų tešlos ir kažkieks tirštesnės g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2011 12 16, 20:47)


o kaip sugadinai? g.gif
nuo recepto priklauso....esu kepus, kai tešla gavosi labai skysta (jau irgi buvau išsisgandus) bet keksiukai išėjo net labai skanūs thumbup.gif  esu ir su pakankamai kieta tešla kepus, nu kaip kokią bulvių košę reikėjo krėst į krepšelius biggrin.gif  įvairūs variantai, Gal dažniausiai būna tarpinis variantas tarp blynų tešlos ir kažkieks tirštesnės g.gif


Kadangi kepiau su popieriniais įdėkliukais, nemažai keksiukų išbėgo dar tik įkišus į orkaitę unsure.gif Turbūt reikėtų kažko patvaresnio g.gif Niekaip nesugebu atrasti tokio recepto, kur gautųsi patys elementariausi keksiukai unsure.gif ir neįsivaizduoju, kokia tešla turėtų gautis, nes retai kokiame recepte tai parašyta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Red&Red @ 2011 12 17, 11:31)
Kadangi kepiau su popieriniais įdėkliukais, nemažai keksiukų išbėgo dar tik įkišus į orkaitę  unsure.gif Turbūt reikėtų kažko patvaresnio  g.gif Niekaip nesugebu atrasti tokio recepto, kur gautųsi patys elementariausi keksiukai  unsure.gif ir neįsivaizduoju, kokia tešla turėtų gautis, nes retai kokiame recepte tai parašyta  unsure.gif


Vien popieriukuose neiskepsi, reikia formos metalines, silikonines ar kt., tada i ja dedi popieriuka, pili tesla ir kepi. Na, o jei tik popiereliuose, tada ju reikie deti kelis sluoksnelius, bet jei skysta tesla, pasigadina kazkiek.
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2011 12 17, 12:40)
Vien popieriukuose neiskepsi, reikia formos metalines, silikonines ar kt., tada i ja dedi popieriuka, pili tesla ir kepi. Na, o jei tik popiereliuose, tada ju reikie deti kelis sluoksnelius, bet jei skysta tesla, pasigadina kazkiek.


Tai vat ir įdomu, kokia ta tešla turi gautis, kad išeitų normalūs keksiukai g.gif Gal turit kokią nuorodą tirštesnės tešlos recepto? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Red&Red @ 2011 12 17, 13:29)
Tai vat ir įdomu, kokia ta tešla turi gautis, kad išeitų normalūs keksiukai  g.gif  Gal turit kokią nuorodą tirštesnės tešlos recepto?  4u.gif

jei be formos, tai manau visai tešla nesvarbi, o viskas gali išbėgti, išsikraipyti ar dar kitka nutikti. nusipirkit formą ir su bet kokia tešla visas bus gerai;)
Atsakyti
Kaip šitos formos, mane domina standartiniams keksiukams, ar vertos dėmesio?
http://beta.lt/vilni.....okas rugsejis
Atsakyti
Sveikos,

nesu eksperte kepiniuose, bet manau iskepti skanius, grazius keksiukus nereikia dideliu sugebejimu.

Kepiau keksiukus pagal du receptus ir abu kartus keksiukai visiskai nekilo, nesuprantu kur problema. Suzinojau kad geriausi kepimo milteliai Dr. otker, viska darau pagal receptus, isbandziau 2 receptus o rezultatas ne tik kad neiskyla bet vos ne kad dar ir sukrenta biggrin.gif:D:D Gal zinot kas gali buti ne taip?
Atsakyti
QUOTE(Lashas26 @ 2011 12 19, 13:06)
Sveikos,

nesu eksperte kepiniuose, bet manau iskepti skanius, grazius keksiukus nereikia dideliu sugebejimu.

Kepiau keksiukus pagal du receptus ir abu kartus keksiukai visiskai nekilo, nesuprantu kur problema. Suzinojau kad geriausi kepimo milteliai Dr. otker, viska darau pagal receptus, isbandziau 2 receptus o rezultatas ne tik kad neiskyla bet vos ne kad dar ir sukrenta biggrin.gif:D:D Gal zinot kas gali buti ne taip?


Įdėk daugiau miltų, kai būna per skysta tešla, ji sukrenta.
Atsakyti
QUOTE(MeGu @ 2011 12 19, 13:28)
Įdėk daugiau miltų, kai būna per skysta tešla, ji sukrenta.

aciu! bandysiu trecia karta, nes skonis geras gaunasi, o isvaizda tai tik man paciai valgyt ir tai pasislepus biggrin.gif
Atsakyti