Įkraunama...
Įkraunama...

Naminiai pyragai - 4

QUOTE(Ragany @ 2011 10 31, 21:20)
Gal kas kepet palei si recepta, kaip gavos? ar gerai iskilo?
Ir kaip pamatuot 250g miltu , jei neturiu svarstykliu?



Ragany 4u.gif

Šiandiena kepiau šį pyraga.

Gavosi visai skaniai{tik aš vietoj kefyro dėjau naminį jogurtą}

Luobelę dariau pagal save{dėjau džiuvėsėlių+cukrus{naudojau paprastą}?kokoso drožles.

Man šis receptas sakyčiau visai patiko.

Dėl miltų aš jau nebesveriu o turiu medinį šaukštą ,keturi kaupini su puse yra 250 g.

Anksčiau buvo tokios stiklinės storo stiklo jų talpa buvo 250g.


Atsakyti
QUOTE(regna @ 2011 11 03, 02:17)
Ragany 4u.gif

    Šiandiena kepiau šį pyraga.
      Gavosi  visai skaniai{tik aš vietoj kefyro dėjau naminį jogurtą}
    Luobelę dariau pagal save{dėjau džiuvėsėlių+cukrus{naudojau paprastą}?kokoso drožles.
    Man šis receptas sakyčiau visai patiko.
    Dėl  miltų aš jau nebesveriu o turiu medinį  šaukštą ,keturi kaupini su puse yra 250 g.
    Anksčiau buvo tokios stiklinės storo stiklo jų talpa buvo 250g.

Iskilo jis? Kaip tesla gavos, skysta ar tirsta, nes man tai skystoka tokia unsure.gif
as tai nezinau tu proporciju, nei saukstu, nei stikliniu , daba , kai ikele , tai mazdaug zinosiu. o ir tokiu rusisku stikliniu yr pas mano babule, gal reiks kokia viena pasijamt unsure.gif
Atsakyti
man tai šis super skanus pyragas - šiandien išbandžiau, būtinai kartosiu kalėdom
Atsakyti
Gal prieš 20m atsivežiau šita recepta is Lenkijos. Labai paprastas ir skanus.

Pyragas iš ,,Lenkijos"

2 v.š. aliejaus
2 kiaušiniai
150g. cukraus
2 st. pieno
3 st. miltų
2 a.š. sodos (reikia pagesinti )
125g. sviesto (arba margarino)
150g. uogienės arba džemo (geriausiai tinka tirštesnės, esu kepus su įvairiom ir tirstom, ir skystom, o kartais jei šaldytuve turiu pradetu kelių rūšių tai pamaišau)
2 v.š kakavos
Galima ideti sają razinų

gaminimas
sviesta istirpinti, sudeti visus produktu ir gerai ismaisyti, supilt i kepimo forma patepta sviestu ir dziuveseliais. Kepti 180* temperaturoj, kol smeigtuku pradurus sesivels tesla(gal valanda kokia). Iskepusi pyraga apibarstyti cukraus pudra arba aplieti šokoladu.
Atsakyti
Laba, skanumynu gamintojos 4u.gif labai noreciau, kad kas nors mesteltu koki receptuka pyrago su pudingu ir varske, gal ka bandet ir labai patiko ax.gif girdejau, kad su pudingu ne visada iseina jis toks kaprizingas gal kas ka patartu labai dekinga buciau, o paskui ir pasirodyciau 4u.gif jei ne cia pataikiau tai nepykit 4u.gif
Atsakyti
Aš pradedančioji saldumynų gamintoja biggrin.gif Bet va, kur rasti receptų pyragams, tortams, kuriems būtų nebūtina orkaitė?
Atsakyti
Merginos,gal galit pasidalint skanaus imbierinio pyrago receptu?aciukas
Atsakyti
Gal žinot Sodžiaus pyrago receptą? Ar jis toks pat kaip medutis g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Labai ieškau graikiško pyrago su riešutais recepto. Jei žinot, pasidalinkite. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2011 11 03, 02:17)

    Anksčiau buvo tokios stiklinės storo stiklo jų talpa buvo 250g.

tikrai ne visos schmoll.gif
Atsakyti
Tai radau tą receptą pati, išsikepiau ir labai patiko. Įdėsiu ir jums. biggrin.gif

Graikiškų riešutų pyragas
Tešlai
160 gr sviesto
100 gr cukraus
1 kiaušinis
truputi druskos
300 gr miltų
įdarui:
20 gr sviesto
200 gr cukraus
200 ml grietinėlės
100 gr graikiškų riešutų
šaukstas medaus
Tešlai sumaišome 160 gr sviesto, 100 gr cukraus, 1 kiaušinį, truputi druskos, 300 gr miltų ir padedame į šaldytuvą valandai laiko.Tuo tarpu ruošiame idarą: ištirpinam 20 gr sviesto, supilam 200 gr cukraus, 200 ml grietinėlės, užvirti ir maišyti tol, kol masė bus gan tiršta ir pradės kibti prie dugno, bet ne ilgiau nei 15-20 min. . Tada suberiame 100 gr graikiškų riešutų ir įdedame šaukštą medaus.Apvalios skardos dugną ir krastus išklojame atšaldyta tešla, ant viršaus pilame įdarą ir kepame apie 35-40 min/200°C, kol pyrago paviršius gražiai paruduos.
Išsikepkite ir nenusivilsite!
Atsakyti
Siandien kepiau

Obuoliu pyragas "TRASKIS"
Pyragui reikes:
200 g miltu
200 g manu kruopu
150 g cukraus
200 g sviesto
5-6 didoki obuoliai, cinamonas, vanilinis cukrus

Miltus, manu kruopas ir cukru sumaisome ( as dedu 10 valg. saukstu miltu, 10 valg. saukstu manu kruopu, 6 valg. saukstus cukraus), nuluptus obuolius smulkiai supjaustyti ir sumaisyti su cinamonu ir vaniliniu cukrumi. Tada kepimo forma istepti sviestu (nepagaileti:)) ir deti pirma sluoksni miltu, manu ir cukraus misinio,sudeti paruostus obuolius ir ant virsaus likusia miltu, manu ir cukraus misinio dali, ant virsaus gausiai uztarkuoti sviesto ir kepti 200 laipsniu karstumo orkaiteje apie 40 min., kol graziai parus. SKANAUS:)


user posted image

ax.gif tik manau per daug idejau obuoliu ir per didele skarda dariau, nes tas manu, miltu virsutinis sluoksnis man liko labai plonas biggrin.gif norejau didelio pyrago lotuliukas.gif kita karta sias kaidas taisysiu, ziuresiu kaip tada gausis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 19 vasario 2012 - 16:48