Įkraunama...
Įkraunama...

Naminiai pyragai - 4

Sveikos merginos, gal turit kuri "Vilnelės" (plokštainio, kur su kažkokiu pertepimu ir razinomis)receptuką? Labai jau skanus buvo, o dabar nebematau pirkti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 02 19, 15:47)
Siandien kepiau

Obuoliu pyragas "TRASKIS"

Sitas geras thumbup.gif Tik kita karta desiu maziau sviesto,tikriausiai per puse mazinsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2012 02 20, 18:15)
Sitas geras  thumbup.gif Tik kita karta desiu maziau sviesto,tikriausiai per puse mazinsiu  ax.gif

Tik nenumažink per daug - aš kažkada bandžiau su mažai sviesto kepti, tai taip ir liko nesusijungusi byranti masė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2012 02 20, 16:15)
Sitas geras  thumbup.gif Tik kita karta desiu maziau sviesto,tikriausiai per puse mazinsiu  ax.gif


su tuo sviestu, tikrai idomiai g.gif
pries metus kepiau, pagal mama toki yraga, tai toks sviesto skonis ir jautesi, feee nepatiko ir nekepiau daugiau jo biggrin.gif

o abar drauge kepe ir rekomendavo, sako tikrai labai snus, sakau, ne man jis nepatinka, esu kepus, siesto skonis, o ji sako, jis traskus bigsmile.gif g.gif dave recepta, nu pagl sita tikrai traskus ir jokio sviesto skonio bigsmile.gif thumbup.gif

gal priklauso koki sviesta dedi g.gif as sudejau 200 gr. sviesto (Zemaitijos pieno)

tikrai, kepsiu dar. nes paprasta vienas du i pyragas sumakaluotas biggrin.gif

tiesa, obuolius as tarkavau per buroine tarka, tingejau pjaustyti SMULKIAI blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lavega @ 2012 02 16, 23:11)


Graikiškų riešutų pyragas

200 ml grietinėlės


Kokio riebumo grietinėlė?
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 02 21, 12:16)
su tuo sviestu, tikrai idomiai  g.gif
pries metus kepiau, pagal mama toki yraga, tai toks sviesto skonis ir jautesi, feee nepatiko ir nekepiau daugiau jo  biggrin.gif

Dedu tik 100g sviesto ir tai daugiau ant dugno ir pasilieku viršutinam sluoksniui.Gaunasi traškus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nima*** @ 2012 02 21, 01:15)
Tik nenumažink per daug - aš kažkada bandžiau su mažai sviesto kepti, tai taip ir liko nesusijungusi byranti masė  doh.gif


skanumėlis šis pyragas thumbup.gif tik aš sviesto visad dedu iš akies biggrin.gif nu priklauso nuo formos, patarkuoju ant viršaus kad visur jo būtų ir tiek thumbup.gif niekad nebuvo bėdų su sviesto skonio jautimu g.gif pas mane kiekiai didesni sio pyrago po 300gr, cukraus 150g ir apie 10-12obuolių 4u.gif
ačiū už priminimą šio pyrago thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos...
Atnešu vieną iš mėgstamiausių savo pyragų...

Receptas:
150g sviesto
2/3 stiklinės cukraus
4 kiaušiniai
vanilinio cukraus pagal skonį
nutarkuota 1 cirtinos žievelės geltonoji dalis
2/3 stiklinės kefyro (galima jo ir nedėti)
šaukštelis sodos nugesintos actu, ar kepimo milteliai
Miltų iki kol tešla taps tirštos grietinės tirštumo

Viską sumaišyti ir sukrėsti į kepimo formą ir kepti... Pirmiausia nustatyti 200 laipsnių, vėliau sumažinti iki150, nes pyrago paviršius labai greitai paruduoja, o vidus dar būna žalias... Ar iškepęs tikrinu mediniu pagaliuku... smile.gif

Kol pyragas kepa pasiruošiame sirupą- vienos cirtinos sultis sumaišome su maždaug du kart didesniu kiekiu (nei yra sulčių) cukrumi ir pakaitiname kol cukrus gražiai ištirps... Jei sirupas jums perrūštus, pridėkit dar cukraus, kol tiks jūsų skoniui.. smile.gif

Pyragui iškepus sirupą po šaukštą itrinti į pyragą (tiesiog pili ant pyrago ir suki ratu, masažuoji taip sakant biggrin.gif ). Netingėkit ,,įmasažuoti" daugiau sirupo, nes jis pats skanumas... smile.gif Jei nesunaudoju viso sirupo, užpilu vandeniu ir turiu limonado... smile.gif

Mano pyragas... smile.gif Kepiau 28cm skersmens formoje..

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Inčius @ 2011 12 16, 13:38)
Laba, skanumynu gamintojos   4u.gif   labai noreciau, kad kas nors mesteltu koki receptuka pyrago su pudingu ir varske, gal ka bandet ir labai patiko  ax.gif  girdejau, kad su pudingu ne visada iseina jis toks kaprizingas  gal kas ka patartu labai dekinga buciau,  o paskui ir pasirodyciau  4u.gif  jei ne cia pataikiau tai nepykit 4u.gif

Varškes pyragas:
Tešla:pakelis sviesto,šaukštas grietines,1,5 stiklines miltu,šaukštelis kepimo milteliu.
Idaras:400-500g.varškes,stikline cukraus,2 kiaušiniai,3 šaukštai grietines,vanilinio pudingo pakelis.

Sviesta išlydyti,i kiek atvesusi sviesta imaišyti miltus,kepimo miltelius,grietine ir suminkyti tešla.Padalinti i dvi dalis,viena dali suvynioti i maistine plevele ir padeti i šaldymo kemera.Iš likusios tešlos iškocioti plona lakšta ir itiesti i apvalia kepimo skarda.
Varške pertrinti per sieteli ir sumaisyti su cukrum,plaktais kiaušiniais,grietine ir vaniliniu pudingu.Mase paskleistiant tešlos lakšto.Iš kameros išimta tešla sutrupinkite ir gautus trupinius tolygiai paskirstyti ant varškes sluoksnio.Kepti 180 laipsniu ikaitintoje orkaiteje apie 45-50 min.Galima pabarstyti cukraus pudra.
Labai skanus pyragas, pabandyk, nesigailesi mirksiukas.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mupi: 26 vasario 2012 - 16:04
labai įdomu pasidarė, kai obulys dedamas pyragan, lupat žievę ar ne? aš visada lupu
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2012 02 26, 18:39)
labai įdomu pasidarė, kai obulys dedamas pyragan, lupat žievę ar ne? aš visada lupu

as lupu mirksiukas.gif
Siandien kepiau keksa pagal si recepta http://www.zaidimuai...672763363512050 burnoje tirpsta thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2012 02 26, 19:09)
as lupu  mirksiukas.gif
Siandien kepiau keksa pagal si recepta http://www.zaidimuai...672763363512050 burnoje tirpsta  thumb_yello.gif

As taip pat ji daznai kepu, kaip sakoma mums jis einamiausias mirksiukas.gif
Atsakyti