Įkraunama...
Įkraunama...

Naminiai pyragai - 4

Ar mieliniams gaminiams kepti turi reiksmes kokios sausos mieles,ar perkat kokios papuola?
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2011 02 05, 21:06)
Ar mieliniams gaminiams kepti turi reiksmes kokios sausos mieles,ar perkat kokios papuola?


Aš asmeniškai perku bet kokias. Svarbiausia jas tinkamai suaktyvinti: ištirpinti 30 laipsnių skystyje, bet skystis turi būti ne aukštesnės temperatos ir kažkiek palaikyti. Man visada gaminys iškyla.
Atsakyti
as va turiu toki paprasta greit paruosiama ir ziauriai skanu sokoladini pyraga.

6-8 porcijoms reikes:

70g miltu
1/2 a.s.kepimo milteliu
1/2 a.s. druskos
85g nesaldinto sokolado (dedu visa plytele, blogiau nebus biggrin.gif )
85g sviesto (irgi dedu apie 100g)
225g cmulkiojo cukraus
2 dideli paplakti kiausiniai
1 a.s. vaniles esencijos

Dubeny sumaisyti miltus, kepimo miltelius ir druska. Ant mazos ugnies istirpinti sokolada su sviestu ir ismaisyti. Nuimkite nuo ugnies ir imaisykite cukru, kiausinius ir vanile. Supilkite miltu misini ir ismaisykite. misini supilkite i riebalais patepta 24cm skersmens pyrago forma ir kepkite 20-30min 175 laipsniu temperaturoje.

Jis tobulas. Tikrai
Atsakyti
Miltu tikrai tik 70 gramu? Savaitgali bandysiu kepti.
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 02 23, 15:17)
Miltu tikrai tik 70 gramu? Savaitgali bandysiu kepti.


jo. tiek ju ten tereikia. Man patinka tas, kad dazniausiai tokius produktus visad namie turi ir nieko nereikia papildomai pirkti , na nebent sokolada smile.gif
Atsakyti
Pyragas be kiaušinių
Tešla: 0,5 stikl.aliejaus, 0,5 stikl.vandens ir miltai.
Suminkyti, kol taps minkštas tešlos minkinys.
Atšaldyti kameroje apie 20-30min. ( kad l.nįšaltų, nes neišsikočios).
Įdarui kas patinka ; obuoliai su cinamonu, verškė, džiovinti vaisiai.

Tešla iškočioti plonu lakštu, iškloti skardoje ir ant viršasu dėti pasirinktą įdarą.
Kepti apie 25min.

Skanus šiltas.O kam trūksta saldumo galima užsitepti medaus. mirksiukas.gif
Pyragas nėra minkštas, nes pagrindas nekyla, gan ,,tvirtas' , bet kiek žinau, kad pyragai be kiaušinių yra netokie ,,kenksmingi" kūno grožiui. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 02 23, 15:17)
Miltu tikrai tik 70 gramu? Savaitgali bandysiu kepti.


p.s. papasakosi ar patiko smile.gif
Atsakyti
Niekaip nerandu trupininio pyrago recepto. Be uogienės..Su kondensuotu pienu, sviestu ir dar kai kuo...Nepamenu verysad.gif Gal galite padėti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aldonė: 26 kovo 2011 - 09:21
QUOTE(Aldonė @ 2011 03 26, 11:21)
Niekaip nerandu trupininio pyrago recepto. Be uogienės..Su kondensuotu pienu, sviestu ir dar kai kuo...Nepamenu verysad.gif Gal galite padėti rolleyes.gif


Pabandyk pagal sita:

http://aj-receptai.b...ondensuotu.html
Atsakyti
QUOTE(noriu zinoti @ 2011 03 26, 14:15)
Pabandyk pagal šitą:

user posted image Panašus, bet ne tas. Bet pabandysiu būtinai. Ačiū mirksiukas.gif
Parašysiu savo meduolinio pyrago receptą. Nebrangu, greita ir skanu.

1norma.

2 šaukštai uogienės(geriausiai tinka obuolių košė, bet dabar kepu iš slyvų, skanu).
2 šaukštai miltų
1 kiaušinis
1 a.š. sodos(nugesintos)
0.5 stikl.cukraus(galima ir mažiau)

Iš pradžių dėti uogas, išmaišyti kiaušinį su cukrumi. Dėti kep.miltelius arba sodą. Tada miltus.

Aš kepu iš 4 tokių normų, nes išeina pilna kekso forma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aldonė @ 2011 03 26, 18:16)
user posted image Panašus, bet ne tas. Bet pabandysiu būtinai. Ačiū mirksiukas.gif
Parašysiu savo meduolinio pyrago receptą. Nebrangu, greita ir skanu.

1norma.

2 šaukštai uogienės(geriausiai tinka obuolių košė, bet dabar kepu iš slyvų, skanu).
2 šaukštai miltų
1 kiaušinis
1 a.š. sodos(nugesintos)
0.5 stikl.cukraus(galima ir mažiau)

Iš pradžių dėti uogas, išmaišyti kiaušinį su cukrumi. Dėti kep.miltelius arba sodą. Tada miltus.

Aš kepu iš 4 tokių normų, nes išeina pilna kekso forma 4u.gif

O tai sakykit ir sodos dedat 4 a.s, ar kaip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2011 03 27, 00:29)
O tai sakykit ir sodos dedat 4 a.s, ar kaip blush2.gif

Kadangi aš dažnai dedu kep.miltelius, tai keturgubinant normą niekada tiek daug nededu.1,5 šaukštelio...Puikiausiai iškyla. Tai ir su soda taip pat, nes 4šaukšt.tikrai būtų perdaug...
Ačiū, kad pastebėjote ir paklausėte. Kažkaip apie tai nepagalvojau parašyti ax.gif
Atsakyti