Įkraunama...
Įkraunama...

Naminiai pyragai - 4

QUOTE(MeskeLepeske @ 2010 12 23, 09:46)
SOS merginos!!! Gal kuri zinot Beos trupininio pyrago recepto su uogiene recepta -  toks geras budavo - neberandu recepto nors uzmusk g.gif  Gal kuri turit ar nuorodele galetumet imest? Labai jau nesinori svenciu isvakarese eksperimentuot ir kazka najo nebandyto kept. Aciu uz pagalba  4u.gif

Prasome,jeigu apie sita pyraga galvojote 4u.gif Trupininis pyragas
ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2010 12 23, 11:18)
Prasome,jeigu apie sita pyraga galvojote  4u.gif Trupininis pyragas
ax.gif  mirksiukas.gif



Aciu kisule! 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif clap.gif

Linksmu Tau ir visoms SM merginoms Svenciu! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MeskeLepeske @ 2010 12 23, 15:25)
Aciu kisule!  4u.gif  4u.gif  4u.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  clap.gif

Linksmu Tau ir visoms  SM merginoms Svenciu!  smile.gif

Ačiū ir Tau taip pat 4u.gif mirksiukas.gif newyear.gif
Atsakyti
Merginos, gal jus kartais zinote koki obuoliu pyrago recepta, kuris butu taip sakant slapias. Atrodo tokiuose pyraguose viena is sudedamuju daliu buna kefyras ar grietine. Tiksliai nezinau blush2.gif Atsibodo jau tie biskvitiniai obuoliu pyragai. Noreciau ko nors naujo
Atsakyti
QUOTE(ramunyte02 @ 2011 01 24, 15:42)
Merginos, gal jus kartais zinote koki obuoliu pyrago recepta, kuris butu taip sakant slapias. Atrodo tokiuose pyraguose viena is sudedamuju daliu buna kefyras ar grietine. Tiksliai nezinau  blush2.gif  Atsibodo jau tie biskvitiniai obuoliu pyragai. Noreciau ko nors naujo


As darau slapia obuoliu pyraga, bet ten grietines ir kefyro tikrai nededu. Cia tas variantas, kur dedasi tik manu kruopos, miltai, cukrus ir obuoliai su sviestu. Jei toks domina, galiu parasyti. Jis toks saldutis, kazkiek karamelizuotas. Mano seimyna si pyraga labai megsta, nes biskvitiniai jau tikrai nusibode smile.gif
Atsakyti
Zinau ir as ta pyraga, kuris is miltu, cukraus, manu kruopu ir sviesto. Kepiau jau ji. Turbut nesigavo, nes niekam nepatiko blush2.gif Todel as vis dar laukiu slapio obuoliu pyrago recepto mirksiukas.gif
Atsakyti
Pabandyk sita, man labai skanus
Obuolių ir imbiero pyragas

4 asmenims
3 kiaušiniai
200 gr cukraus
200 gr kambario temperatūroje suminkštėjusio sviesto
300 gr miltų
400 gr nuluptų obuolių
100 gr imbiero
50 gr razinų
2 nubraukti arb. šaukšteliai kepimo miltelių
Druskos
Brendžio
Nuplaukite ir brendžiu apšlastykite razinas.
Kiaušinius išsukite su cukrumi.
Sudėkite ir išsukite sviestą. Pakelio neišmeskite - prieš kepant juo galėsite ištepti skardą.
Sudėkite kepimo miltelius, miltus ir druską. Tešla turi būti riebios grietinės tirštumo.
Nulupkite ir 2×2 cm gabaliukais supjaustykite obuolius.
Imbierą supjaustykite mažais gabalukais (0,2×0,2 cm).
Viską sumaišykite ir sudėkite į kepimo skardą.
Kepkite 30 minučių 180-200C orkaitėje. Dantų krapštuku patikrinkite, ar pyragas iškepęs - badant į skirtingas pyrago vietas, krapštukas turi būti sausas.

Atsakyti
O aš noriu pasidalinti naminio kekso receptu 4u.gif

Taigi,
keksas DAINA

200g sviesto arba margarino
200 g cukraus
vanilinio cukraus pagal skonį
3 kiaušiniai
200 g miltų
1 šaukštelis kepimo miltelių
razinų

Sviestą ištirpinam ir ataušinam, sudedam cukrų, vanilinį cukrų, po 1 įmušam kiaušinius ir galiausiai sudedam miltus su kepimo milteliais ir suberiam razinas. Tešla gaunasi truputį tirštesnė nei grietinė. Kepti reikia 175 laispnių orkaitėje 45 min.

Su sviestu keksas gaunasi skanesnis, margarinas labai riebina, mes mėgstam valgyti šiltą, tai su margarinu darant atrodo kad pro pirštus teka riebalai smile.gif
Kepimo miltelių dedu mažiau nei šaukštelį.
Galima pridėti dar riešutų ar ko mėgstat, taip pat įmaišyti kakavos. Jis man visada gaunasi, jei noriu kažko greito ir tikrai iškepusio, visada kepu šį.
Tiesa, kepu elektrinės orkaitės antram stalčiuj, o kai baigiasi laikas, dar palaikau 15 min išjungtoj orkaitėj, kad pribręstų.
Skanaus 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(ramunyte02 @ 2011 01 25, 10:53)
Zinau ir as ta pyraga, kuris is miltu, cukraus, manu kruopu ir sviesto. Kepiau jau ji. Turbut nesigavo, nes niekam nepatiko  blush2.gif  Todel as vis dar laukiu slapio obuoliu pyrago recepto  mirksiukas.gif


Aš žinau skanaus šlapio pyrago receptą.
Štai, prašom:

3 kiaušiniai
175g. cukraus
1st. grietinės
200g. sviesto
1 a.šaukšt. sodos (aš dedu toki truput su kaupuku)
miltų
obuolių
prieskoniai:
3 a.šaukšteliai cinamono (iš tikro net nelabai žinau kiek įdėdu, gal ir daugiau, nes labai jį mėgstu) biggrin.gif
1 kardamono ankštis,
porą gvazdikėlių,
žiupsnelis malto imbiero (prieskonių įvairovė ir jų kiekis gali kisti priklausomai nuo jūsų skonio ir spintelės turinio)

Trynius atskiriaime nuo baltymų ir išplakame su cukrumi, kol paridarys balta puri masė (cukraus kiekį galimą irgi koreguoti, jei mėgstate saldžiau dėkit 200g. jei ne galit ir 150). Sviestą ištirpinti keptuvėje (tik neužvirinti) sudėti sumaltus prieskonius, ataušinti, grietinę sumaišyti su soda. Viską sudėti į trynių masę ir išmaišyti. Tuomet eilė miltams. Neparašiau kiek tiksliai jų įdėti, nes dedu iš akies visad (ir visad pavyksta) biggrin.gif Na sumoj, turi gautis čiut už grietinę tirštesnė tešla. O jau kai viskas buna sumakaluota, tuomet reik sukrėsti iki standumo išplaktus baltymus ir atsargiai išmaišyti. Dar įkratyti nestambiai supjaustytus obuolius (5 normalaus dydžio tikrai pakaks, skaniau kai obuoliai kiek rūgštesnės veislės, bent jau man). Tada viską į aliejum tepta ir džiuvesėliais pabarstyta skardą ir pašauti į orkaite, na, kokiom 40-45min. Patikrint ar jau iškepęs galima įkišant dantų krapštuką. Aš visad taip tikrinuos. O kepti 180 temp. 30min. poto prisukti iki 170-160.
Pyragas tikrai skanus, tik gal kiek riebokas. Na, bet kas valgys ir nežinos, tam sąžinės tikrai negriauš unsure.gif
Pati jau užsimaniau, reiks išsikepti. Tad jei kam nors parūps kiek gi tų miltų, po galais, dėti. Galėsiu patikslinti pamatavus wink.gif

Ai dar, šį pyragą taip pat galima kepti be obuolių. Tada tešlą dalinti į dvi dalis, į vieną įmaišyt vanilinio cukraus, į kitą 6-8 valg. šaukšt. kakavos. Išeina skanus "marmurinis" keksas smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iš miško: 02 vasario 2011 - 03:48
QUOTE(iš miško @ 2011 02 02, 03:42)
Aš žinau skanaus šlapio pyrago receptą.
Štai, prašom:

3 kiaušiniai
175g. cukraus
1st. grietinės
200g. sviesto
1 a.šaukšt. sodos (aš dedu toki truput su kaupuku)
miltų
obuolių
prieskoniai:
3 a.šaukšteliai cinamono (iš tikro net nelabai žinau kiek įdėdu, gal ir daugiau, nes labai jį mėgstu) biggrin.gif
1 kardamono ankštis,
porą gvazdikėlių,
žiupsnelis malto imbiero (prieskonių įvairovė ir jų kiekis gali kisti priklausomai nuo jūsų skonio ir spintelės turinio)

Trynius atskiriaime nuo baltymų ir išplakame su cukrumi, kol paridarys balta puri masė (cukraus kiekį galimą irgi koreguoti, jei mėgstate saldžiau dėkit 200g. jei ne galit ir 150). Sviestą ištirpinti keptuvėje (tik neužvirinti) sudėti sumaltus prieskonius, ataušinti, grietinę sumaišyti su soda. Viską sudėti į trynių masę ir išmaišyti. Tuomet eilė miltams. Neparašiau kiek tiksliai jų įdėti, nes dedu iš akies visad (ir visad pavyksta) biggrin.gif Na sumoj, turi gautis čiut už grietinę tirštesnė tešla. O jau kai viskas buna sumakaluota, tuomet reik sukrėsti iki standumo išplaktus baltymus ir atsargiai išmaišyti. Dar įkratyti nestambiai supjaustytus obuolius (5 normalaus dydžio tikrai pakaks, skaniau kai obuoliai kiek rūgštesnės veislės, bent jau man). Tada viską į aliejum tepta ir džiuvesėliais pabarstyta skardą ir pašauti į orkaite, na, kokiom 40-45min. Patikrint ar jau iškepęs galima įkišant dantų krapštuką. Aš visad taip tikrinuos. O kepti 180 temp. 30min. poto prisukti iki 170-160.
Pyragas tikrai skanus, tik gal kiek riebokas. Na, bet kas valgys ir nežinos, tam sąžinės tikrai negriauš  unsure.gif
Pati jau užsimaniau, reiks išsikepti. Tad jei kam nors parūps kiek gi tų miltų, po galais, dėti. Galėsiu patikslinti pamatavus wink.gif

Ai dar, šį pyragą taip pat galima kepti be obuolių. Tada tešlą dalinti į dvi dalis, į vieną įmaišyt vanilinio cukraus, į kitą 6-8 valg. šaukšt. kakavos. Išeina skanus "marmurinis" keksas smile.gif



Dekoju, butinai pabandysiu. Atrodo skaniai smile.gif
Jei dar kas turite koki "slapio" pyrago recepta butinai parasykite, kuo paprastesnis tuo geriau, pazadu visus isbandyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramunyte02: 02 vasario 2011 - 09:12
QUOTE(iš miško @ 2011 02 02, 04:42)
Aš žinau skanaus šlapio pyrago receptą.
Štai, prašom:

3 kiaušiniai
175g. cukraus
1st. grietinės
200g. sviesto
1 a.šaukšt. sodos (aš dedu toki truput su kaupuku)
miltų
obuolių
prieskoniai:
3 a.šaukšteliai cinamono (iš tikro net nelabai žinau kiek įdėdu, gal ir daugiau, nes labai jį mėgstu) biggrin.gif
1 kardamono ankštis,
porą gvazdikėlių,
žiupsnelis malto imbiero (prieskonių įvairovė ir jų kiekis gali kisti priklausomai nuo jūsų skonio ir spintelės turinio)

Trynius atskiriaime nuo baltymų ir išplakame su cukrumi, kol paridarys balta puri masė (cukraus kiekį galimą irgi koreguoti, jei mėgstate saldžiau dėkit 200g. jei ne galit ir 150). Sviestą ištirpinti keptuvėje (tik neužvirinti) sudėti sumaltus prieskonius, ataušinti, grietinę sumaišyti su soda. Viską sudėti į trynių masę ir išmaišyti. Tuomet eilė miltams. Neparašiau kiek tiksliai jų įdėti, nes dedu iš akies visad (ir visad pavyksta) biggrin.gif Na sumoj, turi gautis čiut už grietinę tirštesnė tešla. O jau kai viskas buna sumakaluota, tuomet reik sukrėsti iki standumo išplaktus baltymus ir atsargiai išmaišyti. Dar įkratyti nestambiai supjaustytus obuolius (5 normalaus dydžio tikrai pakaks, skaniau kai obuoliai kiek rūgštesnės veislės, bent jau man). Tada viską į aliejum tepta ir džiuvesėliais pabarstyta skardą ir pašauti į orkaite, na, kokiom 40-45min. Patikrint ar jau iškepęs galima įkišant dantų krapštuką. Aš visad taip tikrinuos. O kepti 180 temp. 30min. poto prisukti iki 170-160.


labai aciu uz receptuka, jis thumbup.gif
tikrai slapias ir labai obuoliskas smile.gif seimyna praso pakartoti. Reiks kept, nieko nepadarysi smile.gif tik vietoj sodos dejau kepimo milteliu. Labai iskilo, palikau orkaiteje subrest ir susileido. Cia taip turi buti?
Atsakyti
QUOTE(RutaB @ 2011 02 03, 23:47)
labai aciu uz receptuka, jis  thumbup.gif
tikrai slapias ir labai obuoliskas smile.gif seimyna praso pakartoti. Reiks kept, nieko nepadarysi smile.gif tik vietoj sodos dejau kepimo milteliu. Labai iskilo, palikau orkaiteje subrest ir susileido. Cia taip turi buti?



šaunu, kad patiko. mirksiukas.gif aha man irgi poto čiut susileidžia. bet su visom keksinėm tešlom man taip nutinka, kai atvėsta. gal taip ir turi būt, nežinau. ai skonis nuo to tai nenukenčia irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iš miško: 05 vasario 2011 - 17:11