Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

mergytes, papasakokite ka megstate, ko anksciau Lietuvoje nebuvote ragavusios, o butent atlekusios i uzsieni radot ir pamegot. taip pat papasakokit, ko pasigendate ir Lietuvisku produktu ir nerandate ju uzsienyje.
dar galit ispeikti vienoki ir kitoki produkta ir zinoma pagirti, jei ka skanaus atradot.
as va nekenciau riesutinio sviestio. tiesiog purte nuo jo, o kai pastojau, tai niam niam, kapojau net pirstus apsilaizydama laugh.gif
kitoje temoje snekejot apie varskes, tai as cia visokiu varskiu radau thumbup.gif labai pasigendu sokoladinio sviesto laugh.gif

Ačiū Odei už temos turinuką rolleyes.gif

Receptukai šiuose psl. :

5 psl. Špinatų salotos

18 psl. Tiramisu (Daineles)

34 psl. Fajita
Įdarytas baklažanas

35 psl. Makaronų apkepas
nuorodos i Lazagna receptus

36 psl. Makaronų ir graikų salotų variacijos

37 psl. Lengvas žele pyragas
Keptas kalakutas

38 psl. Balandėliai
Kalakuto suktinukai

40 psl. Silkė pataluose

41 psl. Kepta antis

42 psl. Variacijos su Tofu

45 psl. Čeburėkai

46 psl. Lengvi cepelinai
Fasolkos "Medaus tortas"
Raseliotes "Eclair tortukas"

47 psl. Krevetės
Baklava

48 psl. www.reginospalepe.com

49 psl. www.russianfoods.com
Atsakyti
dabar sedziu ir galvoju apie rukyta kumpi g.gif toki dumeliu kvepianti essen.gif sitie balvonai tokiu skanestu neturi, reikes i vokieciu parde dumti g.gif
Atsakyti
QUOTE (TauRe @ 2004 02 13, 00:12)
labai pasigendu sokoladinio sviesto laugh.gif

As ir riesutinio sviesto atsivalgiau laugh.gif Dabar tik sokolada su juo sukertu.

TauRe, yra to sokoladinio sviesto. Tam paciam skyrely prie riesutinio gali rasti nuttelos ir milkyway. Manes pardavejos visada klausia, kas cia per daiktas! laugh.gif Nebent tu pasiilgai tokio lietuvisko- sokoladinio, is vaikystes...
Atsakyti
Na kas jauciate nostalgija lietuviskiems produktams, kvieciu i Phila, i rusu parduotuves. Cia gana nemazas lietuvisku maisto prekiu pasirinkimas: Konservuotos rugstynes, grybai , uogienes, saldainiai, duona, suriai (3 ar 4rusiu), kecupas, majonezas, blynu tesla, gira, silke (visko ir neatsimenu). O ir rusikos mesytes ir desros gana neprastos. PAdariau reklama essen.gif
Atsakyti
Oho, niekada nemaniau, kad gali buti taip sunku sitam skyrelyja, kol perskaiciau, tai gal tris kartus uzspringau seilem, nes esu labai pasiilgusi varskes produktu, o ypac sureliu su sokoladu ir kumpeliu lietuvisku, oj.... sad.gif
Atsakyti
as ir kai atvaziavau negalejau priprasti prie "kitokio maisto" Ilgainiui viskas praejo...ir be to yra ne viena Lietuvisku prekiu parduotuve!!!Tai zinokit ir silkutes visokios ir duonyte juodos tikros |lietuviskos yra...ir dar visokiausiu skanestu suriu ir sureliu ir t.t. thumbup.gif
Atsakyti
Labiausiai pasiilgstu glaistytu sureliu ir siaip normalios varskes. Kazkodel varskes cia buna pirkti tik su emulgatoriais, o normalesne gamina tik pora firmu, bet ji arba labai riebi (20%), arba pasudyta sad.gif Dar labai truksta lietuviskos ajeru duonos.
Dar labai truko paprastu, nepurkstu vaisiu, darzoviu ir uogu, nes tokiu turgu, kaip Lietuvoj, kur bobutes atnesa savo uzauginta derliu, nebuna sad.gif O ekologiskai uzauginti ziauriai brangus. Gerai, kad dabar turim savo soda, reiks viska patiems augintis.
O is vietiniu patiekalu pamegau turkiskus kebabus smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Kotryna 28 @ 2004 02 13, 04:01)
Oho, niekada nemaniau, kad gali buti taip sunku sitam skyrelyja, kol perskaiciau, tai gal tris kartus uzspringau seilem, nes esu labai pasiilgusi varskes produktu, o ypac sureliu su sokoladu ir kumpeliu lietuvisku, oj.... sad.gif

zinok, as irgi negaliu shito skyrelio skaityti laugh.gif

O tuos surelius su sokoladu tai naktim sapnuoju tongue.gif

Mano mokyklos laiku geriausia drauge Sydney gyvena, jau bene 10metu (negi mes tokios senos ohmy.gif ) Tai jos brolis sake dabar kaip tik ruosia cecha atidaryti ir australams gaminti situs surelius su sokoladu thumbup.gif niam niam
Atsakyti
QUOTE (jovitaeva @ 2004 02 12, 20:08)
Na kas jauciate nostalgija lietuviskiems produktams, kvieciu i Phila, i rusu parduotuves

Jeigu tik mano pilvas leis nestuke.gif , valentino dienos proga atleksim i Phila thumbup.gif Kokie adresai tu tavo parduotuviu?
Atsakyti
Prisiminiau viena dalyka - pirmaja kelione pas busimus uoshvius (tada dar ne nemaniau, kad jie bus uosviais rolleyes.gif )

Zodziu, atvaziuojam, stalas stovi nuklotas....maistu....bet kas ten per maistas g.gif Asmeniskai man tai prie kiekvieno bliudo reikejo pavadinimo su paaiskinimu (darzoves, mesa, desertas ar pan laugh.gif ) Ar kas valget soul food? Jie taip isivaizdavo, kad as labai pasiilgus tokio maisto tongue.gif , o as jo ne burnoj nebuvau turejusi, ne nesapnavusi unsure.gif Tai buvo kosmaras - kadangi esu lietuviskai isaukleta ir nosies prie stalo neraukau, tai ryjau viska nekramtydama thumbup.gif Ir dar girti turejau doh.gif

Vyrui po vakarienes pasakiau, kad daugiau taip negaliu, ne minutes laugh.gif Todel kai vaziuojam pas uosvius, tai man vis "skrandzio problemos" ir valgau tik batona tongue.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Kotryna 28 @ 2004 02 13, 09:01)
Oho, niekada nemaniau, kad gali buti taip sunku sitam skyrelyja, kol perskaiciau, tai gal tris kartus uzspringau seilem, nes esu labai pasiilgusi varskes produktu, o ypac sureliu su sokoladu ir kumpeliu lietuvisku, oj.... sad.gif


o man mandeltårta taip noretusi....
Atsakyti
Taigi, mergaites, man cia su maistu irgi ilgai buvo pakankamai nyku, kol nesuradau rusiskos parduotuves smile.gif. O joje ir Marijampoles kondensuoto pieno, ir Rygos sprotu, ir sovietiniu meduoliu (prianiki), ir latvisku glaistytu sokoladiniu suriuku, ir padorios varskes... Zodziu, net akyse prasviesejo. Tik kainas jie labai aukstai uzsikele (pvz., glaistytas suriukas kokius 2.50 Kanados doleriu kastuoja blink.gif ), bet tai ka dabar daryt, jeigu noriu smile.gif .
Atsakyti