Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis - 24 tema

atnešu labai skanų pyragą smile.gif


user posted image

Tešla:

1/2 stiklinės cukraus
1 stiklinė miltų
1 a.š. kepimo miltelių
1/2 stiklinės kefyro
100 g sviesto

Vidurinis sluoksnis

3-4 obuoliai
1 v.š. cukraus

Viršutinis sluoksnis

300 g jogurto (aš dėjau su mėtomis)
2 kiaušiniai
1v.š. cukraus

Eiga

Cukrų, miltus ir kepimo miltelius sumaišyti. Supilti ištirpdytą sviestą ir kefyrą. Viską išsukti iki vientisos masės. Iš šios masės suformuoti pagrindą su sienelėmis kepimo inde. Suberti plonai riekelėmis supjaustytus obuolius ir užberti cukraus. Pašauti į 200C orkaitę 15 min.
Jogurtą, kiaušinius ir cukrų gerai išsukti mikseriu. Ir šią masę užpilti ant obuolių. Dar kepti 15-20 min 200C orkaitėje.

Skonis superinis thumbup.gif apatinis sluoksnis saldokas, obuoliai duoda rūgštoką skonį, o viršutis sluoksnis lyg gerai išpurenta varškytė.

Skanaus 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(guoda-paguoda @ 2010 11 28, 21:25)
atnešu labai skanų pyragą  smile.gif


labai labai skaniai atrodo bigsmile.gif thumbup.gif is nuotraukos atrodo, kad ten varske ant virsaus thumbup.gif
kepsiu treciadieni essen.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2010 11 28, 19:51)
taip sita kepiau, norejau ateiciai isbandyt, suvalgem iskart, galiu pasakyt kad jis is tokios normos storas nesigauna, cia vienam paplociui, dejau du vidutinius kiausus


taip taip, as ir rasiau, kad didint produktu kiekius. Mano nurodyti produktai tik 1 biskvitui (na kartais pakyla taip, kad i 2 perpjaunu).
Atsakyti
Aciu Novai uz medaus torto receptuka, o Ulei uz argentinietiskus sausainius. Labai bijau eksperimentuoti su kepiniais, vis pritruksta drasos.
Sestadieni gaminau pagal Jusu receptukus.
Pavyko tobulai 4u.gif Be galo skanus tortas ir sausainiai tiesiog pasakiski 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2010 11 27, 16:56)
Karamelinis šokoladinis Beatos tortas

o kuo butu galima pakeisti Mascarpones suri? g.gif As kazkaip niekada jo nesu naudojusi, tai net nezinau kaip atrodo biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2010 11 29, 18:26)
o kuo butu galima pakeisti Mascarpones suri?  g.gif As kazkaip niekada jo nesu naudojusi, tai net nezinau kaip atrodo  biggrin.gif  lotuliukas.gif



as keiciu tiesiog liesa varske
Atsakyti
help.gif merginos, kepusios keksa, susiruosiau ir as kepti sokoladini keksa, viska dariau pagal recepta, bet ta tesla man kazkokia skysta gavosi, tokia kaip grietine. Gal galite parasyt kokia ji turetu but, nes niekur nerandu info. Idejau kept ziuresim, kas cia gausis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2010 11 29, 19:27)
help.gif merginos, kepusios keksa, susiruosiau ir as kepti sokoladini keksa, viska dariau pagal recepta, bet ta tesla man kazkokia skysta gavosi, tokia kaip grietine. Gal galite parasyt kokia ji turetu but, nes niekur nerandu info. Idejau kept ziuresim, kas cia gausis  unsure.gif

JEI APIE RUGIAGELES NEGRA KALBA EINA, TAI TOKS IR TURI BUTI 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2010 11 28, 21:12)
labai labai skaniai atrodo  bigsmile.gif  thumbup.gif is nuotraukos atrodo, kad ten varske ant virsaus  thumbup.gif
kepsiu treciadieni  essen.gif



Labai skanus ir yra blush2.gif
bet patarčiau viršutiniam sluoksniui baltymus atskirti ir labai gerai isplakti, o tada atsargiai imaisyti i jogurta+cukrus+tryniai misinį.

Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2010 11 29, 19:27)
help.gif merginos, kepusios keksa, susiruosiau ir as kepti sokoladini keksa, viska dariau pagal recepta, bet ta tesla man kazkokia skysta gavosi, tokia kaip grietine. Gal galite parasyt kokia ji turetu but, nes niekur nerandu info. Idejau kept ziuresim, kas cia gausis  unsure.gif

man dažnau keksų tešla skystoka gaunasi, kepk neaukštoj temperatūroj, jei matysi,kad viduriukas neiškepė - pridenk folija 4u.gif
nors jau turbūt suvalgei tą keksą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(guoda-paguoda @ 2010 11 28, 19:25)
atnešu labai skanų pyragą  smile.gif


išbandžiau pyragą. Tik viršutinis sluoksnis gavos kiek per skystas (gal mano jogurtas per liesas buvo? gal reikia riebaus?).
Atsakyti
QUOTE(Balta balta @ 2010 11 29, 23:57)
išbandžiau pyragą. Tik viršutinis sluoksnis gavos kiek per skystas (gal mano jogurtas per liesas buvo? gal reikia riebaus?).
[


Kazkodel virsutinio sliuoksniuko nesimato, ar jis susigere , nes ten obuoliai kaip ir per viduri matos
Atsakyti