Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių darželiai

Apklausa: Ar pritariate tokiam projektui (30 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Wriedna @ 2010 10 25, 18:00)
sveikos,
idomi diskusija cia vystosi, tai ir as ikisiu savo trigrasi  blush2.gif kai kurie jusu pasisakymai geriausiai atspindi lietuviska pozicija - aplink vien vagys  lotuliukas.gif na as asmeniskai gal per trumpai leidziu savo maze i darza, kad galeciau reiksti tokia nuomone, kad direktores gerai moka pudrinti smegenis arba kad pinigeliai subyra kazkam i kisene. savo vaiko darzo valdzia visiskai pasitikiu  mirksiukas.gif ir zinot, tuo didziuojuos  thumbup.gif gaila, kad ne visos galim tuo pasigirti... na, reik tiketis, kad laikai po truputi keiciasi ir kuo toliau, tuo daugiau savo pasitikejimo galesim skirti zmonems, tiesiogiai atsakingiems uz musu brangiausio turto - musu vaiku - auklejima.  4u.gif

Koki darzeli, kokiame mieste lankote?
Atsakyti
QUOTE(Wriedna @ 2010 10 25, 18:00)
sveikos,
idomi diskusija cia vystosi, tai ir as ikisiu savo trigrasi  blush2.gif kai kurie jusu pasisakymai geriausiai atspindi lietuviska pozicija - aplink vien vagys  lotuliukas.gif na as asmeniskai gal per trumpai leidziu savo maze i darza, kad galeciau reiksti tokia nuomone, kad direktores gerai moka pudrinti smegenis arba kad pinigeliai subyra kazkam i kisene. savo vaiko darzo valdzia visiskai pasitikiu  mirksiukas.gif ir zinot, tuo didziuojuos  thumbup.gif gaila, kad ne visos galim tuo pasigirti... na, reik tiketis, kad laikai po truputi keiciasi ir kuo toliau, tuo daugiau savo pasitikejimo galesim skirti zmonems, tiesiogiai atsakingiems uz musu brangiausio turto - musu vaiku - auklejima.  4u.gif


visu pirma turi igaut musu pasitikejima. Mes jiems patikim savo vaikus ir pinigus. Visi tevai noretu pasitiket valdzia, bet praktika rodo ka kita. Jei Jus savo valdzia didziuojates tai tik valio 4u.gif As galiu kalbet tik apie savo vaiko lankoma darzeli ir as ja nepasitikiu , todel vaika perasiau i kita darzeli, ten kur manau valdzia susitvarko savo darbu.
Atsakyti
sveikos, mamos,
mano maze zygiuoja i "Zibute". is tikruju man labai svarbus buvo pirmas ispudis: kai atejau uzrasyt savo visai dar mazulyte mergyte i darza, sekretore iskart nuvede pas pavaduotoja, ji man aprode darza, parode grupes, papasakojo kas ir kaip, ka vaikai veikia, pasiule pavartyti ugdymo planus ir pan. thumbup.gif tada likau maloniai nustebus. iskart po to, ta pacia diena, nuejau ir i kita darza. ir zinot, po pirmojo, mano ispudis buvo svelniai tariant prastas. be proto susireiksminusi sekretore tekstelejo balta lapa ir burbtelejo 'rasykit prasyma'. apie atsakymus i rupimus klausimus isvis patyliu, o pasakymas 'kai prades lankyt tai viska ir suzinosit' uzmuse. sakyciau gal labai uzimta buvo, bet kas skypu su kazkuo intensyviai bendravo. tai va cia tokia pirma pastaba apie darbuotoju kultura. dar kas padare labai gera ispudi - mano mazoji gana problematiskai pasilikdavo darze. ir as del to visai nesidziaugiau. darzo direktore, kai pirma karta jau palikau mazyle viena, maloniai pasiule man paskaityti literaturos apie vaiku adaptacija socialinio pedagogo kambary, ten isvis maza biblioteka cool.gif tokiu budu ir mano sirdele buvo ramesne, nes zinojau, kad esu salia mazes. be to, visos renkamos rinkliavos yra registruojamos, uz kiekviena pinigeli dedu parasa. visko, kas perkama yra kaupiami cekiai, kad bet kada galetumem patikrinti kam buvo isleisti pinigeliai (tiesa, dar neteko tikrint lotuliukas.gif ), bet tikiu, kad taip ir yra. dar seimininute sake, kad netgi visos sunestos sanitarines priemones yra registruojamos. sito irgi negaliu 100 proc. tvirtinti, nes netikrinau doh.gif pirmojo tevu susirinkimo metu visiems tevams direktore informavo, kad bet kada galime prasyti valdzios dokumentu, irodanciu daiktu pirkima ir pinigu panaudojima ir niekas del to neisizeis mirksiukas.gif ir dar keista, bet direktore visiems tevams duoda savo mobilaus numeri ir skatina skambini, jei iskiltu kokiu nors problemu. siaip manau, kad tas pasitikejimas ir susideda is mazu dalyku, elementaraus demesio ir pan. grazaus savaitgalio Jums ir Jusu seimoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wriedna: 06 lapkričio 2010 - 15:17
Mano nuomone, kad ir legalizuotu ta rinkliava, jos vistiek nebus gana, nes tada pasakys kadangi legalu tai dar mokescius atskaiciuoja ir va vistiek neuztenka biggrin.gif Tad tevu kisenei manau skirtumo nebus, kaip ten reikejo tu pinigeliu ir vis reikia dar taip ir legalizavus bus tas pats. mirksiukas.gif Tik gal skirtumas bus sunkiau gyvenantiem asmenim, nes legalizavus tada jau kaip ir visiem tektu prisidet prie tos rinkliavos, o dabar kas gali tas duoda, ir paskui gaunasi, kad vienas sunese oho kiek o kitas isvis nedave nes neturi uz ka, o juk neprivaloma.Pati atstovauju komitetui grupes, ir matau ta situacija labai aiskiai, yra teveliu kurie jau rinkliavom ir po kelis simtus sunese ir dar vis prasymu isgirsta, ir cia neskaiciuojant mokymo priemoniu, higienos reikmenu seimininkelem, o yra kas vadovaujasi ta nuostata, kad neprivaloma ir isvis tiesiog nenesa.Net reikmenis vaikam nenunesa, nes masto, kad vistiek gi visi paiso su tais paciais dazais , is to pacio sasvinio pleso lapus dailei ir pan. ir va kai jau baigias dazai , baigia slapai tada isgirstam vel , kad va reikia dar biski rinkliavos nes jau isnaudojom doh.gif o rinkliava juk ne visiem privaloma, tad ir vel karusele nuo pradziu biggrin.gif
Atsakyti
bbbituteee, visiškai pritariu tavo nuomonei drinks_cheers.gif taip ir yra. Na o gal kuri nors veda vaiką į priešmokyklinę grupę? Ar esate patenkintos vaiko paruošimu?
Mūsų darželio priešmokyklinio ugdymo pedagogės duoda pasiskatyti vaikų pasiekimų aplanką, kuriame surašyta, kurioje srityje vaikui reikia pasitemti, kas gerai sekasi. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2010 11 27, 13:25)
bbbituteee, visiškai pritariu tavo nuomonei drinks_cheers.gif  taip ir yra. Na o gal kuri nors veda vaiką į priešmokyklinę grupę? Ar esate patenkintos vaiko paruošimu?
Mūsų darželio priešmokyklinio ugdymo pedagogės duoda pasiskatyti vaikų pasiekimų aplanką, kuriame surašyta, kurioje srityje vaikui reikia pasitemti, kas gerai sekasi. bigsmile.gif



Mano sunus keliauja i priesmokykline grupe...paruosimu kaip ir patenkinta, bet aisku, kai kur trupuciuka galetu labiau atsizvelgti ir padirbeti. Gerai, kad maniskis pats pareigingas, jei ko nesuprato, parejes namo klausia ir praso visokiu rasymo uzduoteliu, skaiciu ir pan.
Na, o del rinkliavu, tai esu ziauriai nepatenkinta. schmoll.gif Kazkoks amzinas bardakas ir gali nesti neneses, kaip i kiaura maisa viskas. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(paulig @ 2010 10 23, 18:42)
visos direktores moka graziai papudrinti smegenis, patikekit, juk kas nenori sau i kisene praplauti pinigeliu ir pasinaudoti tokia puikia proga....


Direktorės sau į kišenę? Nejuokinkit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiklinė @ 2010 12 22, 23:39)
Direktorės sau į kišenę? Nejuokinkit  biggrin.gif

Gal ne pinigus i kisene, bet tualetinio popieriaus namie turbut netruksta hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2011 02 06, 00:21)
Gal ne pinigus i kisene, bet tualetinio popieriaus namie turbut netruksta hihihi.gif

Juokai juokais lotuliukas.gif , bet kaip ir visur, taip ir darželiuose , reikia tikėti ne visos direktorės plauna pinigus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 02 05, 22:27)
Juokai juokais lotuliukas.gif , bet kaip ir visur, taip ir darželiuose , reikia tikėti ne visos direktorės plauna pinigus mirksiukas.gif

Visi zmones labai skirtingi. Kas pasisvente tam darbui, tai nemanau, kad ir imtu tai, kas nepriklauso. Bet visokiu zmoniu yra wink.gif
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2011 02 06, 00:21)
Gal ne pinigus i kisene, bet tualetinio popieriaus namie turbut netruksta hihihi.gif


Nejuokinkit, doh.gif
tai tiek jau daug to tualetinio jus i darzeli nesat, bigsmile.gif
mes metam 4 vnt atnesem rudeni, dar kartais praso 2 pavasari, bet nevisada.
Nejaugi taip nepasitikit savo darzelio pedagogais, schmoll.gif
gi laisve, eikit i kita darzeli,
na aisku g.gif kas pats nesaziningas ir apie kitus blogai galvoja....
Atsakyti
QUOTE(rapolas @ 2011 02 07, 19:45)
Nejuokinkit, doh.gif 
tai tiek jau daug to tualetinio jus i darzeli nesat,  bigsmile.gif
mes metam 4 vnt atnesem rudeni, dar kartais praso 2 pavasari, bet nevisada.
Nejaugi taip nepasitikit savo darzelio pedagogais,  schmoll.gif
gi laisve, eikit i kita darzeli,
na aisku g.gif  kas pats nesaziningas ir apie kitus blogai galvoja....

Siaip nesinervinkit. As tik juokavau. Bet turbut ir to nebegalima hihihi.gif
As savo vaiko dar neleidziu i darzeli, pradesim turbut tik nuo rugsejo, taip kad neturiu nei su kuo palyginti, nei ko nesti laugh.gif
Del laisves eiti i kita darzeli tai sakyciau, biskiuka persistenget su tokiu labai optimistiniu pasakymu. Paziurekit, kiek vaikuciu nepatenka i darzeli, o cia dar keitalioti smile.gif Kiti turbut tik ir dziaugiasi bent kazkur papuole.

Del mano sazines irgi nereiketu abejoti, nes nelabai ir turiu is ko "vogti" tualetinio ar kito popieriaus smile.gif Kol kas dar iperku wink.gif
Atsakyti