Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo Birža - 7 Tema

Jeigu DB atstovėta metus laiko ir išeinama iš jos savo noru, o kitą dieną vėl įsiregistruojama, tai socialinei paramai reikalinga sąlyga "yra ne trumpiau kaip 6 mėnesius įsiregistravę teritorinėje darbo biržoje; " nebetenkinama? Nuo naujo įstojimo reikės vėl išlaukti 6 mėn.? (kitų sąlygų neatitinka, ši vienintelė). ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruciake @ 2011 01 17, 01:22)
ir man įdomu, kaip čia su tuo sveikatos draudimu yra iš tikrųjų, jei, pvz.: šeimoje du vaikai iki 8 metų?  g.gif

Yra taip kaip parase l'eau, kai gimsta antras vaikelis motinai arba tevui priklauso iki 8 metu PSD, nesvarbu kad vienas jau turi, jis turi nuo pirmo vaikelio, o kitam nuo antro. Siandien dar buvo man vizitras darbo birzoi tai uzklausiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gutia: 17 sausio 2011 - 16:09
sveiki, ar stojant i darbo birza yra koks nors skirtumas tarp atleidimo ne del savo kaltes, bendru susitarimu arba pacios prasymu. ta prasme ar neprikausys nuo to ismokos dydis?
Atsakyti
QUOTE(waidoshele @ 2011 01 17, 17:19)
sveiki, ar stojant i darbo birza yra koks nors skirtumas tarp atleidimo ne del savo kaltes, bendru susitarimu arba pacios prasymu. ta prasme ar neprikausys nuo to  ismokos dydis?

dydis - ne. galit pasitikrinti čia.
Atsakyti
Norejau pasiteirauti, jei esu be seimos, ta prasme issiskyrusi, bet vaiku nera...ir jau baigiu atstovet darbo birzoje 6 men, ar turiu teise gauti soc. pasalpa? kur reikia del jos kreiptis? Is anksto aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(n-trance @ 2011 01 17, 17:45)
Norejau pasiteirauti, jei esu be seimos, ta prasme issiskyrusi, bet vaiku nera...ir jau baigiu atstovet darbo birzoje 6 men, ar turiu teise gauti soc. pasalpa? kur reikia del jos kreiptis? Is anksto aciu uz atsakyma 4u.gif

apie tai galite pasiskaityti tam skirtoje temoje čia. į jūsų klausimus ten jau pateikti atsakymai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lajurga @ 2011 01 17, 12:13)
sveikos, gal kas man galesite padeti, nes nebesusigaudau istaymuose, gruodzio menesi istojau i birza, bet per neapsiziurejima pavelavau pora dienu nueiti atsizymeti, mane isbrauke is birzos pusei metu, ar yra galimybe istoti vel aksciau, jei padirbetum tarkim savaitele kokia fiktyviai susitarus su kuo nors, nes girdejau kad tada vel galiu stoti i birza, nereiktu moketi to PSD, nes ir taip pinigu nera, ar dar kitokiu budu yra, nes va per kvaila galva ir ziopluma isbrauke ir nzn ka daryti. prasau labai labai patarkite.dekoju is anksto

Jeigu jau ismete is birzos,tai nesvarbu,jus dirbsit ar ne,anksciau nei po puss metu jusu nepriims,nes jus busit juodose sarasuose.
Atsakyti
Laba diena, norėčiau paklausti išmanančių. Turiu žemės, esu įregistravusi ūkį, stoviu darbo biržoje ir neturiu bedarbio statuso. Netrukus žadu darbintis, bet kilo šiokių tokių neaiškumų. Ar darbo birža padengs dalį mano atlyginimo? Darbo biržoje kažkaip jie ten nesutaria. Vieną kart sako, kad padengs, kitą, kad nepriklauso.. O tai kaip čia yra iš tikrųjų? Būsima mano direktorė prašo, kad išstočiau iš ūkininkų, tai vat užtai ir klausiu. Daug vargau kol į tuos ūkinikus įsipaišiau, na bet jei reiks tai ir išstosiu, ką daryt.
Atsakyti
sveikos, turiu klausimeli... kai atejau pirma karta pas savo konsultante, ji mane supazindino su pasalpos ismokejimo sistema. bet kazkaip nedaklausiau vieno fakto ir dabar galvoju ar man pasigirdo, ar ne taip supratau. man puse metu priklauso pasalpa, o is konsultantes taip supratau, kad jei noresiu is darbo birzos iseiti anksciau, nei bus ismoketa visa pasalpa, tai darbo birza man visa likusia suma ismokes. ar as cia nusisneku, ar tai tiesa?
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2011 01 18, 20:54)
sveikos, turiu klausimeli... kai atejau pirma karta pas savo konsultante, ji mane supazindino su pasalpos ismokejimo sistema. bet kazkaip nedaklausiau vieno fakto ir dabar galvoju ar man pasigirdo, ar ne taip supratau. man puse metu priklauso pasalpa, o is konsultantes taip supratau, kad jei noresiu is darbo birzos iseiti anksciau, nei bus ismoketa visa pasalpa, tai darbo birza man visa likusia suma ismokes. ar as cia nusisneku, ar tai tiesa?

Nusisnekat smile.gif cia ja prates moketi,jei vel istosit i birza,t.y tiek men kiek dar liks po isejimo is birzos.
Atsakyti
Sveikos.
Turiu tokį klausimą.
Mes su vyru niekur nedirbame ir norime prisiregistruoti DB.
Kaip suprantu joje atstovėję 6 mėn kiti žmonės gauna pašalpas.
Ar mes gausime kokią nors pašalpą, ar ne? Ar norint gauti pašalpą turi būti kur nors ankščiau dirbęs, ar nebūtinai?
Aš dar studijuoju neakivaizdžiai.
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2011 01 18, 23:28)
Sveikos.
Turiu tokį klausimą.
Mes su vyru niekur nedirbame ir norime prisiregistruoti DB.
Kaip suprantu joje atstovėję 6 mėn kiti žmonės gauna pašalpas.
Ar mes gausime kokią nors pašalpą, ar ne? Ar norint gauti pašalpą turi būti kur nors ankščiau dirbęs, ar nebūtinai?
Aš dar studijuoju neakivaizdžiai.

Jeigu jus turit 18 men stazo per 3 metus tai gaudinesit is DB bedarbio pasalpa,jei gaudinesit pasalpa stovet puse metu nereikes,kad gaut is soc.skyriaus pasalpa,jei vienam seimos nariui neiseis po 350 lt.
Atsakyti