Įkraunama...
Įkraunama...

Visi klausimai apie Galeriją

QUOTE(Ekibara @ 2009 10 20, 15:12)
negaliu suskurti albuma

O viską darėt pagal instrukcijas, pateiktas šios temos pirmoje žinutėje?
Atsakyti
QUOTE(vvilmaa @ 2009 10 19, 09:29)
Laba diena  4u.gif
Gal galite atsakyti,kaip ant savo foto uzrasyti savo varda? Kad ju negaletu kiti panaudoti savo tikslais...
Aciu,uz atsakyma.


Su foto redagavimo programa, apie tai skaitykite skyrelyje "Mamos kompiuteris", ten pilna tokių pamokančių temų.


QUOTE(Borzika @ 2009 10 20, 18:23)
O viską darėt pagal instrukcijas, pateiktas šios temos pirmoje žinutėje?

Turbūt ne viską paeiliui darė rolleyes.gif
Atsakyti
O kur galiu sužinoti kiek jau turiu žinučių?
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(ivonasmile @ 2009 11 03, 22:55)
O kur galiu sužinoti kiek jau turiu žinučių?
Ačiū

Savo profilyje prie "Žinutės"
user posted image
Atsakyti
kodel net istrynus albuma, pasisakymuose islieka foto, skyrelyje Valdyti prisegtus failus raso, kad nieko nera prisegta, issitryne, o va pokalbiuose fotkes tebera, kodel?
Atsakyti
QUOTE(bbbituteee @ 2009 05 25, 09:42)
Sveiki, kodel kai atsidarau kazkokia forumo tema man roo tik pacia pirma zinute tame forume o kitos tiesiog i eilute surasytos ir jas reikia atskirai vartytis, o svarbiausiai kad dabar net ju nebeatidaro, ikrenta uzrasas, kad si tema buvo istrinta arba jei neesat tikras kaip naudotis..."nors po kiek laiko matau kad ta zinute kuria man rase ad istrinta yra kitas jau pacitaves, tai vadinas jam atidaro o man ne. g.gif Nieko nesuprantu kodel taip? beto ir mano temos nebeatsidaro g.gif

Pas mane jau antra savaite lygiai tas pats, anksciau niekada to nebuvo. Jei neatsiverstu tik kai kurios zinutes, suprasciau, gal perkelta ar dar kas, bet kai neatsidaro ABSOLIUCIAI NE VIENA, tai net nezinau, ka manyti, gal moderatore galetu paaiskinti. Labai dekoju.
Atsakyti
QUOTE(BERZELIS @ 2010 02 23, 14:15)

Kodėl forumo žinutes rodo kaip medį?
Atsakyti
Sveiki,
Nebegaliu atidaryti jokių nuorodų, ne tik nuotraukų skelbimuose, bet ir apskritai jokių paveikslėlių, reklamos ir pan. supermamų klube. Rašo eror on page arba į paspaudimą visai nereaguoja.
Ką daryti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adeliutė: 31 kovo 2010 - 22:46
QUOTE(Adeliutė @ 2010 03 31, 23:39)
Ką daryti?

Perkrauti kompiuterį ir 'pasileisti' kitą naršyklę.
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2006 01 27, 12:11)
Galerijos paskirtis



Čia daug informacijos, viską perskaičiau. Bet neišeina sumažinti, o mažų foto ar paveikslėliu neturiu, ir internete nėra. 4u.gif blush2.gif Gal galėtumėte pasakyti kiap sumažinti nuotraukos dydį?
Atsakyti
O kaip padaryti kad albumas butu prieinamas visiems forumo dalyviams, nes dabar kitiems norint perziureti reikalauja paswordo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2010 04 24, 12:58)
O kaip padaryti kad albumas butu prieinamas visiems forumo dalyviams

Atsakymą rasit pirmoje temos žinutėje.
Atsakyti