Įkraunama...
Įkraunama...

Visi klausimai apie Galeriją

Labą rytą,
man neleidžia įsikelti profilio nuotraukos sad.gif Mano klaida ar kokio serverio? smile.gif
Rašo, kad supermama man nesuteikė tokių teisių
Atsakyti
QUOTE(Lota:) @ 2011 03 29, 08:17)
man neleidžia įsikelti profilio nuotraukos sad.gif Mano klaida ar kokio serverio? smile.gif

Atsakymą rasit šios temos pirmoje žinutėje (t.y. tam, kad galėtumėt įsikelt iš savo kompiuterio, turite surinkti 26 žinutes).
Atsakyti
Kaip man patalpinti nuotrauka is galerijos i zinute? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dingusi_diena @ 2011 03 29, 19:32)
Kaip man patalpinti nuotrauka is galerijos i zinute?

Spauskit dešinį pelės klavišą ant foto -> tada "Image Properties" / "Properties"-> nusikopijuokit nuorodą "Address"-> ir beliks paspausti IMG kodą.
Atsakyti
Sveiki,turiu klausima.Kai as istrinu foto is albumo fotki,tai forume vietoj istrintos foto atsiranda kita foto is albumo.Na tikiuos suprantamai parašiau.Kaip reikia ištrinti foto iš forumo,kad vietoj jos neatsirastu kita iš albumo?
Atsakyti
Sveiki.Niekaip negaliu visą savaitę prisibelsti Niktei į až.
Turiu klausimuką.Kadangi pas mane buvo netinkamas parašas-gavau asmeninį(pirmąjį) įspėjimą.Kiek supratau iš taisyklių-įspėjus pirmąjį kartą-tema uždaroma 7 dienom,bet...ryt jau bus 3 savaitės blink.gif Ačiū už atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(Moske @ 2011 04 04, 08:06)
Niekaip negaliu visą savaitę prisibelsti Niktei į až.

Jei gaviklis pilnas, tuomet galite Niktei el.laišką parašyti.

Papildyta:
QUOTE(lyyra @ 2011 04 02, 20:47)
Kaip reikia ištrinti foto iš forumo,kad vietoj jos neatsirastu kita iš albumo?

Šį klausimą reikėtų adresuoti to internetinio albumo administratoriams.
Atsakyti
Neradau kontaktu,o aš teisingai pašalinu foto iš internetinio puslapio?paprasčiausiai ištrinu iš albumo ir viskas?bet vietoj jos atsiranda kita iš albumo
Atsakyti
Sveiki, norėjau paklausti kaip susikurti fotoalbuma, kad i rasoma zinute isikeltu foto?
Atsakyti
QUOTE(Mano Lėjytė @ 2011 08 16, 17:59)
kaip susikurti fotoalbuma, kad i rasoma zinute isikeltu foto?

Temos apie tai: Internetiniai fotoalbumai, Paveiksliuko įkėlimas į žinutę 4u.gif
Atsakyti
sveiki gal galit padet? blush2.gif kodel kai as bandau ikelt nuotrauka i savo albuma raso kad disko vieta visa uzimta bet ten tuscia nes dar niekaip neleidzia ikelt foto? ax.gif
Atsakyti
nepavyksta sumazinti nuotrauku dydzio fotki com. anksciau irasytu nuotrauku dydziai geri, o dabar rasant per dideles. meginau mazinti dydi viso albumo, bet dydziai liko tie patys. jei mazinu atskiros nuotraukos nerodo Advanced properties. aciu.
Atsakyti