Įkraunama...
Įkraunama...

Visi klausimai apie Galeriją

QUOTE(leile @ 2012 04 10, 10:52)
nepavyksta sumazinti nuotrauku dydzio fotki com. anksciau irasytu nuotrauku dydziai geri, o dabar rasant per dideles. meginau mazinti dydi viso albumo, bet dydziai liko tie patys. jei mazinu atskiros nuotraukos nerodo Advanced properties. aciu.

Žr. čia.
Atsakyti
Sveiki,

Kazkodel nepavyksta ikelti skelbimo internetinio adreso is kito puslapio (skelbiu).
Vietoj *infected* atsiranda zodelis *infected*. Kodel? Ka darau ne taip?
Nerandu paaiskinimu, kaip tai padaryti teisingai sad.gif
Dekoju uz pagalba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(motinas suchkus @ 2012 05 09, 09:45)
Kazkodel nepavyksta ikelti skelbimo internetinio adreso is kito puslapio (skelbiu).
Vietoj *infected* atsiranda zodelis *infected*. Kodel? Ka darau ne taip?
Nerandu paaiskinimu, kaip tai padaryti teisingai sad.gif

Nepavyksta todėl, kad forumas blokuoja tiesiogines nuorodas į šią skelbimų svetainę dėl anksčiau 'atėjusių' ir forumą apkrėtusių virusų.
Skelbime galit parašyti, kad vietoj *infected* nariai rašytų skelbiu lt.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2012 05 09, 12:34)
Nepavyksta todėl, kad forumas blokuoja tiesiogines nuorodas į šią skelbimų svetainę dėl anksčiau 'atėjusių' ir forumą apkrėtusių virusų.
Skelbime galit parašyti, kad vietoj *infected* nariai rašytų skelbiu lt.


Dekoju smile.gif
Atsakyti
Sveiki. smile.gif Noriu sukurti albumą galerijoje,tačiau man rašo taip :
Atsiprašome, tačiau www.supermama.lt administratorius jums uždraudė naudotis šiomis valdymo skydo galimybėmis.
Ar taip yra dėl to ,kad esu nauja narė,ar yra kita priežastis?
Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Žiemuogė @ 2012 06 19, 21:13)
Ar taip yra dėl to ,kad esu nauja narė,ar yra kita priežastis?

Atsakymas yra pirmoje temos žinutėje.
Atsakyti
Laba diena. Norėjau paklausti. Sukūriau pirmąjį albumą. Bandau įkelti pirmą nuotrauką ir man iš kart išmeta "Atsiprašome, įvyko klaida. Jei nesate tikras, kaip naudotis šia galimybe, arba nežinote, kodėl gavote šį klaidos pranešimą, informacijosa ieškokite pagalbos failuose." ir "Jūs išnaudojote visą disko vietą". Kaip galėjau jį išnaudoti, kai dar nieko nekėliau? Beja... nuotraukos formatas tinkamas, dydis nuotraukos taip...
Atsakyti
QUOTE(Agi1988 @ 2012 09 23, 13:53)
Bandau įkelti pirmą nuotrauką ir man iš kart išmeta "Atsiprašome, įvyko klaida. Jei nesate tikras, kaip naudotis šia galimybe, arba nežinote, kodėl gavote šį klaidos pranešimą, informacijosa ieškokite pagalbos failuose." ir "Jūs išnaudojote visą disko vietą". Kaip galėjau jį išnaudoti, kai dar nieko nekėliau? Beja... nuotraukos formatas tinkamas, dydis nuotraukos taip...

Kokio dydžio foto kėlėt?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2012 09 25, 09:46)
Kokio dydžio foto kėlėt?

Šiaip dabar nepasakysiu. O MB buvo 5,5. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agi1988 @ 2012 09 25, 14:05)
Šiaip dabar nepasakysiu. O MB buvo 5,5. g.gif

O leistinas dydis - iki 45 KB.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2012 09 25, 18:16)
O leistinas dydis - iki 45 KB.

O velnias... blush2.gif neatkreipiau dėmesio... doh.gif Ačiū smile.gif
Atsakyti
reikia pagalbalbos.
noriu ikelti nuotraukas i galerija. taciau kai nueinu i mano albumai - man ismeta uzrasa "Atsiprašome, tačiau www.supermama.lt administratorius jums uždraudė naudotis šiomis valdymo skydo galimybėmis.
ka cia reiskia? g.gif
Atsakyti