Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliukių klubas (Tęsinys Nr. 3)

QUOTE(Deimmi @ 2010 10 23, 15:14)
Klausykit  merginos tai darbo teises Maciulaicio rezultatai jau bus pirmadieni ?


Atrodo, kad taip ax.gif Kai kurios jau dabar žino. Kai laikėm 18 val. dėstytojas tikrino ankstesnių srautų lapelius. Tai jam beliko tik paskutinio srauto lapelius ištaisyti ir įvertinimus nunešti referentei rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(akacijaorama @ 2010 10 23, 16:26)
Atrodo, kad taip  ax.gif  Kai kurios jau dabar žino. Kai laikėm 18 val. dėstytojas tikrino ankstesnių srautų lapelius. Tai jam beliko tik paskutinio srauto lapelius ištaisyti ir įvertinimus nunešti referentei  rolleyes.gif

kaip tau bepasiseke ?
Atsakyti
QUOTE(_Izidė_ @ 2010 10 23, 14:17)
tai mes taip pat... savaitėlę poilsio, nu ir po to vėl kimbam, bo dar ohoho kiek reikia išsilaikyti  doh.gif


Ai, nepamaciau datos. blush2.gif jau tikrai reik poilsio. biggrin.gif

QUOTE(akacijaorama @ 2010 10 23, 14:23)
Čia teiginys ar klausimas buvo?  g.gif
Papildyta:
Taip, KT. O aš tokią nesudėtingą temą pasirinkau  unsure.gif Kuo jis baisus? Ir dėl ko kursiokė ėjo 7 kartus? g.gif


Klausimas. smile.gif Ta prasme ar galima kokiais istatymais naudotis? Nebuvau nei vienoj paskaitoj, todel nezinau nieko.

Nezinau kuo baisus, bet vis kabinosi prie kazko. Klasioke mano tokia darbstuole, protinguole, bet pasiutus tada buvo konkreciai.
Ne paslaptis, kad yra gerieciu destytoju, o yra ir pacios zinot kokiu. ax.gif Nei gasdinu, nei ka. Tiesiog pasakau, kaip buvo zmogui ir ka girdejau is pirmu lupu. O gal jums viskas bus ok. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Arija2003 @ 2010 10 23, 14:10)
Sveikos, na matau ikiteismini jau pasidalinot kam reikejo,  4u.gif jei ka atsiusiu. Tai ziuriu ir pas Bagdanski nebuvo sudetingas DT egzaminas, o prigasdino per izangines  blink.gif kodeksa atmintinai kalti  biggrin.gif


As dar negavau 4u.gif sniegasas@hotmail.com
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2010 10 23, 17:34)
As dar negavau 4u.gif  sniegasas@hotmail.com

geriausiai kai nedalyvauji izanginese ir galvos neskauda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2010 10 23, 16:34)
As dar negavau 4u.gif  sniegasas@hotmail.com

išsiunčiau, jei dar reikėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(akacijaorama @ 2010 10 23, 15:47)
Negąsdinkit  blink.gif Ji kursinį darbą taisyt nešė 7 kartus?  swoon.gif


Vadinasi,ne man vienai panasiai buvo lotuliukas.gif As II kurse pas gerbiama A.Nevera(baudziako katedroj) su kursiniu uzstrigus buvau - pasirase tik po 8 apsilankymo pas ji doh.gif Nunesu darba,o jis man - nei vieno zodzio i tema neradau,perrasykit...As jo prasau konsultaciju,jis pakonsultuoja,as darba pataisau pagal jo konsultacijas,atnesu,o jis man vel - nei vienas zodis neatitinka temos,taisykit blink.gif
Galiausiai 8 karta,ateinu pasiimti darbo - jis manes klausia - panele,kelinta karta pas mane ateinat?As sakau - astunta...Jis man - jums 5 uzteks?As klausiu - mano darbas vertas tik 5?Jis - atvirai pasakius,as jo net nevarciau,jei norit 5 parasysiu.Vat tada tai galvojau savom rankom as ji....gun_bandana.gif bash.gif :gun_smilie:Bet...As jau su tuo 5 isejau kaip 10 gavus lotuliukas.gif Toooks akmuo nukrito...Vat taip kartais buna.Ir nesuprasi,ar as cia visiska vista buvau,ar jis ant manes, kaip sakoma akies neturejo g.gif

QUOTE(_Izidė_ @ 2010 10 23, 16:08)

šiaip, mes 5 planuojam važiuoti laikyti:
11.11 administracinę teisę ir administracinį procesą
11.20 konstitucinę teisę (aš tai dar ir lyginamąją, bo skolą turiu) doh.gif

tai jei dar kuri neturite šių gėrių išsilaikiusios, galim koperuotis  mirksiukas.gif

As turiu administracinio proceso teise kaip skirtumini,prisijungciau mirksiukas.gif O gal turi is ko ruostis ?Buciau dekinga jei permestum i s.kuzminiene@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(Soneee @ 2010 10 23, 16:53)
Galiausiai 8 karta,ateinu pasiimti darbo - jis manes klausia - panele,kelinta karta pas mane ateinat?As sakau - astunta...Jis man - jums 5 uzteks?As klausiu - mano darbas vertas tik 5?Jis - atvirai pasakius,as jo net nevarciau,jei norit 5 parasysiu.

lotuliukas.gif
va čia tai geras lotuliukas.gif
prajuokinot.

Atsakyti
Dar klausima turiu - jeigu as turiu administracinio proceso teise kaip skirtumini dalyka ir mano egzamino laikymo lapelyje yra paskirtas destytojas lekt.Remigijus Kalasnykas,tai as tik pas ji turiu laikyt?Ar galiu ir pas kita destytoja eit?
Papildyta:
QUOTE(index @ 2010 10 23, 17:57)
lotuliukas.gif
va čia tai geras  lotuliukas.gif
prajuokinot.

Is sono ziurint tikrai juokinga...Bet tada man iki juoku,oi kaip tooooli buvo cray.gif
Siutau savaite laiko turbut...Ir dabar MRU koridoriuje jei sutinku ji,tai net nupurto dry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soneee: 23 spalio 2010 - 16:05
Mergaites, tos kurios pasirinkot IT, jus pagal programa atsakinejat i klausimus ar siaip skaitinejates BPT? Pasiziurejus i programa verkti norisi verysad.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 10 23, 17:05-->
QUOTE(aqwa smile.gif @ 2010 10 23, 17:05)
Mergaites, tos kurios pasirinkot IT, jus pagal programa atsakinejat i klausimus ar siaip skaitinejates BPT? Pasiziurejus i programa verkti norisi  verysad.gif

iš tų IT kosnpektų, manau skaityt verta tik vieną - ikiteisminio tyrimo stadija.
kiti labiau apie BP ir jau nagrinėjimą teisme.
Šiaip manau skaitysiu tuos įstatymus, po to prokuroro įsakymus ir LAT.

Tiesa, praleidau matyt, blush2.gif ar BPK naudot bus galima?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo index: 23 spalio 2010 - 16:20
as tai ikiteisminiam perskaiciau BP vadoveli su lig ta vieta kur baigiasi ikisteisminis tyrimas, ir prokuraturos istatyma, LAT neskaityciu bo labai daug tai nesiuso leis naudotis leis neleis , na cia kaip pasakiu visi visad leidzxia naudoti LAT nutartis, o ryt skaitysiu BPK ir is konspektu ka nors apie principus ir subjektus. Tiesa skaitant vadoveli man niekur neuzkliuvo ikiteisminio tyrimo stadijos, tokiu nemaciau g.gif yra tik BP stadijos
ai bus kaip bus, nsuibodo jau viskas

Man ir admin procesa reikia laikyti ir ziuriu pakeistas destytojas praejusiais metais Jurgaitis buvo o siemet kalasnykovas , gal kas ka girdejot apie ir kaip pas ji vyksta egzaminas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snudike: 23 spalio 2010 - 16:25