Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliukių klubas (Tęsinys Nr. 3)

QUOTE(index @ 2010 10 23, 14:57)
lotuliukas.gif
va čia tai geras  lotuliukas.gif
prajuokinot.

Nu sakes, tai as nelabai supratau, ka jis 8 kartus darba nei neziurejo doh.gif bet nu cia tai sakes, nezinau....ir pasitaiko tokiu D
Atsakyti
QUOTE(index @ 2010 10 23, 17:12)
iš tų IT kosnpektų, manau skaityt verta tik vieną - ikiteisminio tyrimo stadija.
kiti  labiau apie BP ir jau nagrinėjimą teisme.
Šiaip manau skaitysiu tuos įstatymus, po to prokuroro įsakymus ir LAT.

Tiesa, praleidau matyt, blush2.gif  ar BPK naudot bus galima?

Vat del BPK ir as praleidau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(snudike @ 2010 10 23, 18:24)

Man ir admin procesa reikia laikyti ir ziuriu pakeistas destytojas praejusiais metais Jurgaitis buvo o siemet kalasnykovas , gal kas ka girdejot apie ir kaip pas ji vyksta egzaminas


lotuliukas.gif Kalašnykas jo pavardė lotuliukas.gif
QUOTE(Arija2003 @ 2010 10 23, 18:25)
Nu sakes, tai as nelabai supratau, ka jis 8 kartus darba nei neziurejo  doh.gif bet nu cia tai sakes, nezinau....ir pasitaiko tokiu D

Zinok,as ir pati nesupratau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Soneee @ 2010 10 23, 17:28)
lotuliukas.gif Kalašnykas jo pavardė lotuliukas.gif

Zinok,as ir pati nesupratau unsure.gif

vistiek visos suprato apie kalba eina lotuliukas.gif ,
Atsakyti
QUOTE(snudike @ 2010 10 23, 18:31)
vistiek visos suprato apie kalba eina  lotuliukas.gif ,

Suprato,suprato...Tik siaip labai juokinga pasidare lotuliukas.gif Man irgi apie ji reikia informacijos - reik laikyt pas ji...kazi,gerietis ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2010 10 23, 15:34)
As dar negavau 4u.gif  sniegasas@hotmail.com



Išsiunčiau ir tau, ir dar visoms kitoms, kurios šnd prašėsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(snudike @ 2010 10 23, 16:24)
as tai ikiteisminiam perskaiciau BP vadoveli su lig ta vieta kur baigiasi ikisteisminis tyrimas, ir prokuraturos istatyma, LAT neskaityciu bo labai daug tai nesiuso leis naudotis leis neleis , na cia kaip pasakiu visi visad leidzxia naudoti LAT nutartis, o ryt skaitysiu BPK ir is konspektu ka nors apie principus ir subjektus. Tiesa skaitant vadoveli man niekur neuzkliuvo ikiteisminio tyrimo stadijos, tokiu nemaciau g.gif  yra tik BP stadijos
ai bus kaip bus, nsuibodo jau viskas

Man ir admin procesa reikia laikyti ir ziuriu pakeistas destytojas praejusiais metais Jurgaitis buvo o siemet kalasnykovas , gal kas ka girdejot apie ir kaip pas ji vyksta egzaminas



Tai ikiteisminis ir yra BP stadija pirmutinė, kaip suprantu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Soneee @ 2010 10 23, 16:40)
Suprato,suprato...Tik siaip labai juokinga pasidare lotuliukas.gif Man irgi apie ji reikia informacijos - reik laikyt pas ji...kazi,gerietis ar ne? g.gif



gerietis jis smile.gif
Atsakyti
[quote=sandrute22,2010 10 23, 17:52]
Išsiunčiau ir tau, ir dar visoms kitoms, kurios šnd prašėsmile.gif
Papildyta:
Tai ikiteisminis ir yra BP stadija pirmutinė, kaip suprantu mirksiukas.gif
nu jo cia pirma stadija toliau eina nagrinejimas 1 instancijos teisme, apeliacinis procesas, nuosprendziu ir nutarciu vykdymas ir kasacinis procesas
kas cia su tom klaidom
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snudike: 23 spalio 2010 - 16:55
[quote=snudike,2010 10 23, 16:54]
[quote=sandrute22,2010 10 23, 17:52]
Išsiunčiau ir tau, ir dar visoms kitoms, kurios šnd prašėsmile.gif
Papildyta:
Tai ikiteisminis ir yra BP stadija pirmutinė, kaip suprantu mirksiukas.gif
nu jo cia pirma stadija toliau eina nagrinejimas 1 instancijos teisme, apeliacinis procesas, nuosprendziu ir nutarciu vykdymas ir kasacinis procesas
kas cia su tom klaidom
[/quote]


Dar nepasirinkai kursinio? g.gif
Atsakyti
tai mums kaip suprantu kas po magistro isvis nera ideta jokiu temu, nes klausiau savo grupioku is abieju grupiu tai niekam nieko neleidzia pasirinkti
baigiu akis praziureti i ta knygele, gal vel kokie sistemos bandymai ir bus kursiniai ideti nuo lapkricio 2 dieios, nes buvau iejus i kelias katedras tai net raso, kad elektroninese knygelese galesi pasirinkti tik nuo 11-02, kaip nori taip suprask
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snudike: 23 spalio 2010 - 17:03
QUOTE(Soneee @ 2010 10 23, 17:40)
Suprato,suprato...Tik siaip labai juokinga pasidare lotuliukas.gif Man irgi apie ji reikia informacijos - reik laikyt pas ji...kazi,gerietis ar ne? g.gif

dažniausiai smile.gif
Atsakyti
Noreciau suzinoti jusu nuomone. Ar butinas gynejo dalyvavimas atliekant procesinius veiksmus su itariamuoju, kuris yra pilnametis, taciau nusikalstamos veikos metu dar buvo nepilnametis? Itariamasis gynejo nepageidauja. Aciu.
Atsakyti
smile.gif+2010 10 23, 18:04-->
QUOTE(aqwa smile.gif @ 2010 10 23, 18:04)
Noreciau suzinoti jusu nuomone. Ar butinas gynejo dalyvavimas atliekant procesinius veiksmus su itariamuoju, kuris yra pilnametis, taciau nusikalstamos veikos metu dar buvo nepilnametis? Itariamasis gynejo nepageidauja. Aciu.


Aš manau, kad ne.
Atsakyti