Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrasavininkystės sutartis

QUOTE(aziza @ 2006 01 30, 17:02)
tai gal labai populiarus be dokumentu  g.gif nes nemanau, kad daug yra zmoniu kurie uz suni galetu moketi tokius pinigus g.gif o kokios pvz. galetu buti tos salygos? ka man pasiulyti tokio, kad sutiktu suniuka duot issimokejimui?  ax.gif o gal zinai kokiu jorksyriuku veislynu? ir kiek suniukas kainuoja veislynuose? nes 3000 turbut pas bet ka su dokumentais kainuotu, o veislynuose turbut dar brangiau  blink.gif ar klystu?  g.gif

Negaliu pasakyti koks populiarumas be dokumentų. Su dokumentais daugumoj atvejų šuniukai jau būna užsakyti tik ką gimę arba dar net ir pilvelyje pas mamą nešiojant g.gif negali sakyti kad žmonių, mokančių 3000lt , nedaug. Nors jei pagalvojus kad jorkai aplamai ir nedaug vaikiukų veda tada gal tiesa, nedaug mokančių smile.gif Bet šiai dienai eilės vistiek yra ax.gif
Kas yra veislynas? Ir kas paprastas pardavėjas? Tai praktiškai tas pats. Ir kainos ne nuo laikomų šunų kiekio priklauso, o nuo šuniukų kokybės. Veislyno statusą galima turėti ir su viena ar dviem kalėm, o neturėti laikant kad ir šimtą 4u.gif
Pas ką šiuo metu yra šuniukai, arba kokie veislynai Lietuvoje aplamai yra gali sužinoti pasiskambinus į LKD wink.gif
Atsakyti
QUOTE
Na parodose ir taip galima dalyvauti, o klubo, ar LKD veikla neapsiriboja tik nuolaidomis parodose. Tiesiog reikėtų tuo pasidomėti, visko nesurašysi.Klubo nariu būna žmogus, ne šuo. gali ir be šuns būti vieno ar kito klubo nariu.


As zinau kas yra LKD narys, nes pati esu. Parasiau apstrakciai mirksiukas.gif Nes kitam zmogeliui kai su tuo nesi susidures, tai ten tamsus miskas, taip buvo ir man tongue.gif
Atsakyti
g.gif Geras dalykas ta bendrasavininkystes sutartis jei pvz nesudarai tokiu pinigu iskart. O pvz kai pasirasai tipo ta bendrasavininkystes sutarti anja, po to jei issimoki ta suni tj galima ja nutraukti ir tapti pilnateisiu savo keturkojo seimininku?
g.gif
Atsakyti
tai tam ir yra ta sutartis, reikia žiūrėti ką pasirašai, iš anksto tartis su veisėju, nes tos sutartys skirtingos būna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 01 26, 12:14)
tai tam ir yra ta sutartis, reikia žiūrėti ką pasirašai, iš anksto tartis su veisėju, nes tos sutartys skirtingos būna mirksiukas.gif

ax.gif Ajsku. Tik man cia kazkaip per gerai atrodo g.gif Reik su veisejais kalbet kokios tos galimos salygos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliu @ 2008 01 27, 16:10)
ax.gif  Ajsku. Tik man cia kazkaip per gerai atrodo g.gif  Reik su veisejais kalbet kokios tos galimos salygos g.gif

kodėl per gerai? g.gif žiūrint kokia veisėja, būna visaip tarkim, kad reikalaus tau važiuot tūkstančius kilometrų pas jos išrinktą patiną sukergti iš jos pirktą kalytę ax.gif aš nežinau ar norėčiau, kad man tą kas nors nuridinėtų ax.gif aš visgi priešiška tokioms sutartims, geriau jau sutaupyt kartą ir nusipirkti kalytę ar patinuką tik sau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 01 27, 17:25)
kodėl per gerai? g.gif žiūrint kokia veisėja, būna visaip tarkim, kad reikalaus tau važiuot tūkstančius kilometrų pas jos išrinktą patiną sukergti iš jos pirktą kalytę ax.gif aš nežinau ar norėčiau, kad man tą kas nors nuridinėtų ax.gif aš visgi priešiška tokioms sutartims, geriau jau sutaupyt kartą ir nusipirkti kalytę ar patinuką tik sau ax.gif

Uoj pliot taigi dar ir taip gali buti blink.gif Jeckau s kleckom sakyciau vaziuok pati lotuliukas.gif Bet tada reik viska is pagrindu aptarti g.gif arba litu pakankamai susitaupyt kas man neiseina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliu @ 2008 01 27, 19:28)
Uoj pliot taigi dar ir taip gali buti  blink.gif  Jeckau s kleckom sakyciau vaziuok pati lotuliukas.gif  Bet tada reik viska is pagrindu aptarti g.gif  arba litu pakankamai susitaupyt kas man neiseina biggrin.gif

Tai žinoma, kad gali būti, jei kalė gaunama veltui. Sutartyje ir yra viskas labai smulkiai surašoma.
Atsakyti
Dažniau būna, kad gauni kalytę dykai, jinai pas atve gyvena, tu maitini, prižiūri ir myli, bet viską, kas susiję su jos "karjera" daro antra pusė smile.gif Veža į parodas, demonstruoja, parenką patiną, pas jį nuveža, sumoka, patys priima šuniukus ir juos augina, bet patys ir parduoda...
Atsakyti
QUOTE(canine @ 2008 01 27, 21:09)
Dažniau būna, kad gauni kalytę dykai, jinai pas atve gyvena, tu maitini, prižiūri ir myli, bet viską, kas susiję su jos "karjera" daro antra pusė smile.gif Veža į parodas, demonstruoja, parenką patiną, pas jį nuveža, sumoka, patys priima šuniukus ir juos augina, bet patys ir parduoda...

Taip daro dažniausiai uždieny. Ir kalės atžvilgiu tai tikrai negerai, kai gimdyti ji paimama į svetimus namus, be savo šeimininkų, jai stresas.
Čia Lietuvoje dažniausiai jei kas ima į bendrasavininkyste tai ir parodine karjera užsiima ir šuniukų skaičių aptaria su veisėju.
Atsakyti
QUOTE(Dovilė V. @ 2008 01 27, 20:53)
Tai žinoma, kad gali būti, jei kalė gaunama veltui. Sutartyje ir yra viskas labai smulkiai surašoma.

Tai vat reik viska laaaabai gerai persisakityt, isiskaityt ir suprast ka pasirasai. Ir susitart su veiseju, kad nebutu tokiu "baeriu" dry.gif . Pasakytu dar i kita pasaulio krasta dangintis kergt. Gh... Jau geriau bandyt iskart susikrapstyt pinigus ar paskola pasiimt. g.gif
Papildyta:
QUOTE(canine @ 2008 01 27, 21:09)
Dažniau būna, kad gauni kalytę dykai, jinai pas atve gyvena, tu maitini, prižiūri ir myli, bet viską, kas susiję su jos "karjera" daro antra pusė smile.gif Veža į parodas, demonstruoja, parenką patiną, pas jį nuveža, sumoka, patys priima šuniukus ir juos augina, bet patys ir parduoda...

O cia jau kale traumuojama butu... blink.gif Tokiu metu pas svetimus zmones. Negerai cia jau, tikrai negerai... mastau.gif
Atsakyti
O kokia sutartis turetu buti imant patineli i bendrasavininkyste?
Atsakyti