Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kursai Kaune

Man tikrai buvo verta eiti į visas paskaitėles, nes ne tik, kad baimę nuėmė ir pridėjo drasos, bet net atsirado toks didžiulis noras kuo greičiau viską pačiai patirti smile.gif

Sėkmės visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dove.z @ 2009 12 20, 16:50)
Verta verta  smile.gif Pvz. as buvau isivarius nesveika baime gimdyti, tartum man vienai tokias kancias skirta iskenteti, bet po tu triju dienu tikrai savijauta pasikeite, baimes sumazejo ir labai laukiu, kad maziuka jau turesiu namuose  rolleyes.gif



tai smagu kad nugalejai savo baimes, as tai kai jau sita jausma patyrusi labiau noriu eiti del SB kad jis suzinotu daugiau apie viska ir nebijotu dalyvauti gimdyme..
Atsakyti
O kaip sužinoti kada prasideda naujas ciklas paskaitėlių 2 ligoninėje? Gal turit kokį numeriuką kuriuo pasiskambinti galima? Ar ten galima eiti su vyru?
Atsakyti
QUOTE(kuuzia @ 2009 12 22, 14:41)
O kaip sužinoti kada prasideda naujas ciklas paskaitėlių 2 ligoninėje? Gal turit kokį numeriuką kuriuo pasiskambinti galima? Ar ten galima eiti su vyru?

Aš dar nesidomėjau bet manau tel būtų Akušerijos ginekologijos priėmimo tel. (8 37) 30 60 57
Atsakyti
QUOTE(kuuzia @ 2009 12 22, 13:41)
O kaip sužinoti kada prasideda naujas ciklas paskaitėlių 2 ligoninėje? Gal turit kokį numeriuką kuriuo pasiskambinti galima? Ar ten galima eiti su vyru?


gal jau skambinote del paskaiteliu?
Atsakyti
QUOTE(~Vasarė~ @ 2009 12 22, 19:46)
gal jau skambinote del paskaiteliu?


Neprisiskambinau, neatsiliepė.
Atsakyti
QUOTE(dove.z @ 2009 12 17, 23:04)
Sveikos. O as vakar ir siandien buvau kursuose Mazylyje ir dar sestadieni su vyru eisu. Tikrai buvo naudos - jauciuosi drasiau. Turiu dvi knygas, kur atrodo jau viskas aprasyta, bet kai pasakoja gyvas zmogus, tai kas kita, nes gali klausti. Tikrai siulyciau nueiti, kad butu ramiau laukti  4u.gif


sveika, po Nauju metu planuoju ten lankyti kursus, tik galvoju ka ten pasakoja kai nueini i ta paskaita kur su vyru galima eit? ax.gif zhadu savishki vestis, tik bijau kad neatbaidytu, po to bijos ir gimdyme dalyvaut lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kuuzia @ 2009 12 23, 09:32)
Neprisiskambinau, neatsiliepė.



gal atostogauja ax.gif
Atsakyti
Prisiskambinau į antrą ligoninę... Nu ir bobos ten dirba... Ar bent jau viena.

"Šiaip dabar šventės ir jokie kursai nevyksta" ir nutrenkė ragelį..
Atsakyti
QUOTE(kuuzia @ 2009 12 24, 10:36)
Prisiskambinau į antrą ligoninę... Nu ir bobos ten dirba... Ar bent jau viena.

"Šiaip dabar šventės ir jokie kursai nevyksta" ir nutrenkė ragelį..



gal po sampes buvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kuuzia @ 2009 12 24, 11:36)
Prisiskambinau į antrą ligoninę... Nu ir bobos ten dirba... Ar bent jau viena.

"Šiaip dabar šventės ir jokie kursai nevyksta" ir nutrenkė ragelį..

Manau dėl to, kad dabar žiaurus gimdymo bumas, gulėjau kaip tik dabar porą dienų potologiniam, tai visi suprakaitavę lakstė. Gydytojas sakė, kad tokio bumo seniai nebuvo.
Atsakyti
Kursai II ligoninej prasides berods nuo sausio 7 d. 4u.gif
Atsakyti