Įkraunama...
Įkraunama...

Antroji santuoka

Tau belieka keliauti i artimiausia katedra ir viska suzinoti,nes is tikruju be baznytines santuokos anuliavimo tuoktis baznycioje negalesite.
Atsakyti
QUOTE (pievu_ragane @ 2004 11 08, 07:15)
Kiek teko girdeti, be baznytinio teismo išskyrimo, baznycioje antra karta tuoktis negalima.  g.gif  O gal yra kokiu niuansu. Gal kuri nors buvote susidurusi su tokia problema. Kaip sprendete? Gal teko ka girdeti apie ta baznytini teisma? Gal kas nors daugiau ismanantis, galetu papasakoti apie tuos baznytinius istatymus.  biggrin.gif  Is anksto dekoju  smile.gif

oi, Lietuvoj tai ne vienerius metus trunkanti istorija, nes be visa ko tenka rasyti prasyma i Roma popieziui, ieskoti liudininku ir pan. Mano vyras juokesi, kad butu lengviau patapti musulmonu laugh.gif

O daugiau informacijos suteiktu konkreti vyskupija...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 08 lapkričio 2004 - 10:31
yra tam tikros priežastys, kurios leidžia anuliuoti santuoką. šiame forume yra kelis kartus iškelta ši tema, panaršyk.
o gal tavo būsimasis neturėjo šliūbo, tai tada viskas ok.
o šiaip tai tokia yra antrų vedybų kaina- be Dievo palaiminimo.
Atsakyti
QUOTE (Asdi @ 2004 11 08, 13:02)
yra tam tikros priežastys, kurios leidžia anuliuoti santuoką. šiame forume yra kelis kartus iškelta ši tema, panaršyk.
o gal tavo būsimasis neturėjo šliūbo, tai tada viskas ok.
o šiaip tai tokia yra antrų vedybų kaina- be Dievo palaiminimo.

Tik nereikia pasaku, kad antros santuokos nera tokios laimingos, kaip pirmosios tongue.gif
Atsakyti
Lengviausia panaikinti baznytine santuoka,jei skirybos ivyko del tavp busimo vyro pirmosios zmonos neistikimybes,tuomet ta anuliavima gauti lengviausia,jei ne,tai tada daug vargo turesite. wink.gif
Atsakyti
o tai kaip irodytiu kad pirma zmona buvo neistikima g.gif
Atsakyti
ir jei tavo busimo vyro skyrybos ivyko del zmonos pareigu neivykdymo jam .
Atsakyti
QUOTE (kasiopeja @ 2004 11 08, 15:14)
QUOTE (Asdi @ 2004 11 08, 13:02)
yra tam tikros priežastys, kurios leidžia anuliuoti santuoką. šiame forume yra kelis kartus iškelta ši tema, panaršyk.
o gal tavo būsimasis neturėjo šliūbo, tai tada viskas ok.
o šiaip tai tokia yra antrų vedybų kaina- be Dievo palaiminimo.

Tik nereikia pasaku, kad antros santuokos nera tokios laimingos, kaip pirmosios tongue.gif

aš ir nesakau, kad pirmos santuokos laimingesnes. aš norėjau pasakyti,kad jei padarei klaidą - vedei ne tą žmogų, prisiekei, kad mylėsi iki grabo lentos, tai už ją reikia mokėti, bet baisiausia, kad kenčia tavo artimas žmogus, šiuo atveju - panelė. visai kitas reikalas jei santuoka iširo ne dėl tavo kaltės, bet dažniausia abu būna kalti.
Atsakyti
QUOTE (sabel @ 2004 11 08, 15:21)
ir jei tavo busimo vyro skyrybos ivyko del zmonos pareigu neivykdymo jam .

tai nejaugi kunigas patikes,jei pasakysi kad zmona buvo neistikima smile.gif
Atsakyti
Dar gali išsirti, jei jo pirmoji tekėdama nuslėpė, kad negali turėti vaikų...
Atsakyti
QUOTE (tindi @ 2004 11 08, 13:37)
tai nejaugi kunigas patikes,jei pasakysi kad zmona buvo neistikima smile.gif

tam yra kvieciami liudytojai smartass.gif
Atsakyti
QUOTE (Asdi @ 2004 11 08, 13:33)

aš ir nesakau, kad pirmos santuokos laimingesnes. aš norėjau pasakyti,kad jei padarei klaidą - vedei ne tą žmogų, prisiekei, kad mylėsi iki grabo lentos, tai už ją reikia mokėti, bet baisiausia, kad kenčia tavo artimas žmogus, šiuo atveju - panelė. visai kitas reikalas jei santuoka iširo ne dėl tavo kaltės, bet dažniausia abu būna kalti.

Visumet buvau isitikinusi, kad krikscionisko tikejimo esme - atleisti klaidas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 08 lapkričio 2004 - 15:51