Įkraunama...
Įkraunama...

Antroji santuoka

QUOTE (kasiopeja @ 2004 11 08, 15:50)
tam yra kvieciami liudytojai smartass.gif

liudininkai, kurie mate, kad ta zmona buvo neistikima? wink.gif nu joooooooooooooooooooooooo smile.gif labai idomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE (kasiopeja @ 2004 11 08, 15:51)
QUOTE (Asdi @ 2004 11 08, 13:33)

aš ir nesakau, kad pirmos santuokos laimingesnes. aš norėjau pasakyti,kad jei padarei klaidą - vedei ne tą žmogų, prisiekei, kad mylėsi iki grabo lentos, tai už ją reikia mokėti, bet baisiausia, kad kenčia tavo artimas žmogus, šiuo atveju - panelė. visai kitas reikalas jei santuoka iširo ne dėl tavo kaltės, bet dažniausia abu būna kalti.

Visumet buvau isitikinusi, kad krikscionisko tikejimo esme - atleisti klaidas...

jie taip tik deklaruoja, bet tikrai taip nesielgia - neatleidzia taip lengvai. Esi pasmerkiamas iki grabo lentos, kentek ir grauzkis, kad suklydai, kad norejai kaip geriau ir t.t. ir bla bla....kartais pikta ant baznycios buna... jie tik deklaruoja, kad Dievas gailestingas, jis viska atleidzia. o is tikruju - figaro!... sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Vilmukas @ 2004 11 08, 14:15)
liudininkai, kurie mate, kad ta zmona buvo neistikima? wink.gif nu joooooooooooooooooooooooo smile.gif labai idomu smile.gif

Juk sakiau, kad procesas nera toks paprastas tongue.gif
Santuokos anuliavimo byla sprendzia teismas. O kadangi tai yra baznytinis teismas, viskas buna 100 kartu sudetingiau, nei civiliniame teisme doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 08 lapkričio 2004 - 16:49
Mano busimas vyras (na ateity zinoma busimas) taip pat issiskyres, ir pirma karta tuokesis baznycioje .Beje tada buvo tokia mada butinai tuoktis baznycioje blink.gif As manau, kad man uzteks kunigo palaiminimo (na musu busimai santuokai).Aisku jei butu mano valia tekeciau tik baznycioje.Bet ...ka padarysi.
Beje tiksliai zinau, kad mano vyro skirybos isiro del jo zmoneles neistikimybes.Taciau tikrai nei as , nei mano vyras nesivelsime i baznytiniu teismu karusele.Man atrodo, kad tai beviltiskas reikalas.
Atsakyti
Mano mama anksčiau dėstė kanoninę (bažnytinę) teisę susiruošusiems susituokti laugh.gif Skaičiau aš visas tas tiesas smile.gif
pvz. vyras ir žmona neturėjo lytinių santykių po santuokos sakramento priėmimo (pvz. impotencijos problema), jei buvo kažkokių nuslėptų ketinimų sudarant santuoką, nevyko laisva valia (pvz. giminės spaudimas, išskaičiavimas, būsena, neleidžianti suvokti, kad vyskta jungtuvės), taip pat dėl su kraujomaiša susijusių dalykų..ir dar n punktų su savom išlygom laugh.gif
Nebepamenu visko:P
Pirmiausia paduodamas "pareiškimas" su įvardintom priežastim, o pats galutinis žingsnis - popiežiaus "leidimas" skirtis rolleyes.gif Kaip man pasakojo mama, viena pora skyrybų laukė berods 18 metų laugh.gif Dalykas visai nelinksmas, jei esi tikintis sad.gif
Atsakyti
Mano pusbroli isskyre per 8 menesius,dabar jau 10 metu yra laimingai vedes antra karta clap.gif
Atsakyti
Mano vyras taip pat issiskyres bet mes ejome i baznycia kad pasventintu ziedus ir palaimintu ziedus tai visi sveciai buvo susizaveje sia procedura as tai nepajauciau jokio skirtumo kunigas pasake grazu pamoksla prilinkejo visko liepe-leido vienas kitam pasakyt ka norim o kai dejomes ziedus kartojom kad ima jis mane i zmonas as ji i vyrus tai galiu pasakyt kad didelio skirtumo nepajutau nors aisku cia gal nuo kunigo priklauso thumbup.gif
Atsakyti
nu va tai kam tos skyrybos jei gauti gali palaiminima g.gif
nelabai matau skirtumo jei tikrai zmones myli vienas kita, na sunkiau jei tikrai labai tikintis esi g.gif

nu bet tie musu katalikiski reikalavimai, dieve dieve kokie juokingi? kazkada skaiciau atsimenu jei tipo pries santuoka nebuvai ispazinties r nerimtai prisiekei tai santuokos sakramento kaip ir nera? ar blogai galvoju ir supratau g.gif
Atsakyti
QUOTE (gutė pinkutė @ 2004 11 08, 20:30)
Mano vyras taip pat issiskyres bet mes ejome i baznycia kad pasventintu ziedus ir palaimintu ziedus tai visi sveciai buvo susizaveje sia procedura as tai nepajauciau jokio skirtumo kunigas pasake grazu pamoksla prilinkejo visko liepe-leido vienas kitam pasakyt ka norim o kai dejomes ziedus kartojom kad ima jis mane i zmonas as ji i vyrus tai galiu pasakyt kad didelio skirtumo nepajutau nors aisku cia gal nuo kunigo priklauso thumbup.gif

o tai tavo vyras kai tuokesi pirma kart ir buvo baznycioje?nes pas mane ta pati situacija rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (svelni @ 2004 11 08, 15:09)
Beje tada buvo tokia mada butinai tuoktis baznycioje blink.gif

g.gif mano subjektyvia nuomone, ta mada ir toliau sekmingai gyvuoja...
Atsakyti
QUOTE (tindi @ 2004 11 09, 01:00)
o tai tavo vyras kai tuokesi pirma kart ir buvo baznycioje?nes pas mane ta pati situacija rolleyes.gif

taip jo pirma santuoka buvo baznycioje
tai va o( jei labai norisi eit i baznycia tau tai yra du keliai toki koki mes pasirinkom ziedu sventinima su paliminimu arba tu viena gali duoti jam priesaika
mano mociute yra tikintis labai zmogus ir as jei nesakiau kad mano vyrui tai antra santuoka bet budama ji baznycioje nepajuto jokio skirtumo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (gutė pinkutė @ 2004 11 09, 09:23)
taip jo pirma santuoka buvo baznycioje
tai va o( jei labai norisi eit i baznycia tau tai yra du keliai toki koki mes pasirinkom ziedu sventinima su paliminimu arba tu viena gali duoti jam priesaika
mano mociute yra tikintis labai zmogus ir as jei nesakiau kad mano vyrui tai antra santuoka bet budama ji baznycioje nepajuto jokio skirtumo biggrin.gif

Please, buk gerute, parasyk kokioje baznycioje tai vyko ir koks kunigas taip graziai palaimuno wub.gif Nes, kiek teko girdeti,tai kai kurie is viso atsisako tai daryti, arba taip susirauke, kad jau geriau visai nereikia. wink.gif
Atsakyti