Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

QUOTE(Zylute1 @ 2010 10 23, 19:09)
pasakykit žmonės gerieji, gegužės mėnesį jau labai karšta Egipte?  g.gif  nenoriu permokėti, ir nežnau, kada planuoti nebrangias atostogas kitiems metams.  rolleyes.gif

Mes buvom kovo pradzioje,oras labai geras ne per karsta ir ne salta, jokio vejo.Dar nera tokiu karsciu, kad negaletum i ekskursijas vaziuoti,nors Luksore tai buvo virs 40.Juroj vanduo siltas .Kainos kazkaip vasario gale buvo nukrite tai paskutine minute gavom i 5 * viesbuti uz 1350 zmogui,nors aisku siemet tai nezinia kokios kainos bus.Geguzes menesi jau ir Lietuvoj smagu,o kai cia sniegas tai labai gera Egipte, jei galit rinktis kada norit tai geriau tada kai Lietuvoje salta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo onsa: 23 spalio 2010 - 20:33
QUOTE(Zylute1 @ 2010 10 23, 20:09)
pasakykit žmonės gerieji, gegužės mėnesį jau labai karšta Egipte?  g.gif  nenoriu permokėti, ir nežnau, kada planuoti nebrangias atostogas kitiems metams.  rolleyes.gif


Dėl kelionių gegužės mėnesiui- tai jau bus vasaros sezono kelionės ir jų kainos bus paskelbtos tik guodį - sausį - vasarį. dėl to ar karšta ar ne - na jūra jau bus šilta, bet ar pavyks pamatyti ekskursijas, tai sakyčiau nelabai... Aišku gegužę jau bus krūva vasaros krypčių ir už padorią kainą, tik tiek kad Viduržemio jūros kurortuose bus šaltokas jūros vanduo.
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2010 10 23, 18:07)
Aš gal nuo jo šiek tiek susilaikyčiau - vien dėl pliažo - jis yra gam  mažas ir visas iš uolų, be to kažkaip nebūtų jauku gulėti po akmenimis...

O gal galėtumėt pasiūlyti kokį viešbutį ax.gif Domintų Šarme, 5*, AI ir, kad šalia būtų gražus koralinis rifas. Aišku, kaina irgi ne paskutinėje vietoje biggrin.gif
"Savoy" ir "Sunrise Island View" jau buvom, domintų kiti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 24 spalio 2010 - 11:46
QUOTE(zikas1970 @ 2010 10 22, 12:31)
Jei zmogus daugmaz paaiskina ko nori,  Manes paklaus apie nardyma,mielai atsakysiu.


labas, as galvoju apie kelione link Egipto kitais metais su pagrindiniu tinklsu panardyti. Ka galetum parekomenduoti is savo patirties, ypac jei esi buves ne viename kurorte ?
elementarii viesbucio svara ir bent jau virskinamas maistas irgi svarbu bet ne pagr kriterijai
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2010 10 24, 11:44)
O gal galėtumėt pasiūlyti kokį viešbutį ax.gif Domintų Šarme, 5*, AI ir, kad šalia būtų gražus koralinis rifas. Aišku, kaina irgi ne paskutinėje vietoje  biggrin.gif
"Savoy" ir "Sunrise Island View" jau buvom, domintų kiti  4u.gif


Mes vykstam symet ,lapkriti i Sea life viesbuti. Is kosmoso ziurint,koralu turetu buti,ir nemazai. Jei bus vejuota,bandysim paeiti i desine,ten matosi laguna nemaza,turetu buti neblogi koralai. Grizus butinai parasysiu, kaip ir kas 4u.gif
QUOTE(1234567890 @ 2010 10 24, 13:20)
labas, as galvoju apie kelione link Egipto kitais metais su pagrindiniu tinklsu panardyti. Ka galetum parekomenduoti is savo patirties, ypac jei esi buves ne viename kurorte ?
elementarii viesbucio svara ir bent jau virskinamas maistas irgi svarbu bet ne pagr kriterijai

Jei nardyti,tai i Dahaba,mes buvom Tropitel Dahab oasis viesbuti,bent 2 kartus.Viesbutukas nedidelis,netriuksmingas,nera animacijos, bet svarus,tvarkingas,tik lovos atskiros,imurytos lotuliukas.gif maistas irgi skanus,nera grusties ,vietu visada pilna.Rusu pirmais metais nematem nei vieno,pernai jau buvo,bet nedaug, prie juros visada yra gultu, nors pirmyn atgal vaiksto kupranugariu virtines biggrin.gif Garsioji melynoji skyle visai prie pat thumbup.gif Galima su kupriais nujoti pirmyn ir atgal uz 5 baksus.Jei kompanija,dar pigiau,nors musu vyrai is pesti nueidavo.Prie pat yra kanjonas. Iki jo mes nuo savo viesbucio plaukdavom ir visa sienute grozedavomes.Zodiu povandenis pasaulis tikrai super.I pati Dahaba veza autobusiukai,jei norit vakarais prasiblaskyti.Pats miestas-siukslynas ne tas zodis biggrin.gif .Bet jei jumjs reikia daugiau pramogu,sis viesbutis tikrai ne jums..Pernai 2 viesbuciai salia jau baiginejami buvo,gal jau ir pabaigti jie g.gif Dar vienas viesbutis arciau dahabo yra,bet jis brangesnis,nebepamenu pavadinimo. Agenturoj anksciau musu viesbucio nesiule, mes ji atradom per kosmosa,kaip sakiau. Pasiskambinom,paklausem, jie susisieke matomai su tenyksciais ir mums viesbuti rezervavo.Dabar jau tas viesbutis yra siulomas ne vienos agenturos. Tiesa,siulau pasiimti povandenini prozektoriu,nakti vaizdas nerealus!
O siaip manau yra ir Sharme graziu koralu,iki Dagabo mums ir ten nieko buvo,bet po Dahabiniu,kazkaip skurdokai pasirode biggrin.gif
Kitais metais vaziuosim i marsa alama.Seniau tiesiogiai neskraidindavo,dabar jau reisai yra thumbup.gif Buvom mes tik praplaukiant ten,nardem labiau gylyje,tolyn buvom pasinese iki Zabargado salos ir iki Rocky .
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2010 10 24, 14:26)
Mes vykstam symet ,lapkriti i Sea life viesbuti.
Jei nardyti,tai i Dahaba

drinks_cheers.gif Lauksiu atsiliepimų ne tik apie koralus, bet ir apie viešbutį smile.gif . Sea Life man rodos sujungtas su Sea Club viešbučiu? Skaitinėjuos apie Sea Club dabar. Gal kas yra buvę?

Dahaba man nepatiko labai. Nors buvom ten kokią valandą, bet pamatytų vaizdų man užteko ilgam doh.gif

Tiesa, labai gražus koralinis rifas yra prie viešbučių "Savoy" ir "Sunrise Island View", kiek buvom, tai nuolat atplukdydavo žmones nardyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 24 spalio 2010 - 14:46
QUOTE(Elvita @ 2010 10 24, 14:42)
drinks_cheers.gif Lauksiu atsiliepimų ne tik apie koralus, bet ir apie viešbutį smile.gif . Sea Life man rodos sujungtas su Sea Club viešbučiu? Skaitinėjuos apie Sea Club dabar. Gal kas yra buvę?

Dahaba man nepatiko labai. Nors buvom ten kokią valandą, bet pamatytų vaizdų man užteko ilgam  doh.gif

Tiesa, labai gražus koralinis rifas yra prie viešbučių "Savoy" ir "Sunrise Island View", kiek buvom, tai nuolat atplukdydavo žmones nardyti smile.gif

Buvome ten nekart Hilton Sharks bay viesbutyje, taip pat labai patiko 4u.gif
Atsakyti
Sea Life man rodos sujungtas su Sea Club viešbučiu? Skaitinėjuos apie Sea Club dabar. Gal kas yra buvę?

Taip šie viešbučiai turi bendrą teritoriją.
Viskas ten šaunu. Nardyti thumbup.gif nuo tilto.
Atsakyti
Ka reiskia raides SSH, kurias priraso prie viesbucio pavadinimo?
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite001 @ 2010 10 24, 17:54)
Ka reiskia raides SSH, kurias priraso prie viesbucio pavadinimo?

Reiškia - Sharm el Sheikh, man rodos.
Atsakyti
Sea Life, Sea club ir Sea garden yra vienas kompleksas - prieš viešbučius yra nuskendęs laivas, tai sako į jį plukdo visus nardytojus. Dėl SSH- taip, tai Šarmo žymėjimas, nes kai kurie savininkai turi viešbutį tuo pačiu pavadinimu ir Hurgadoje. Dahabe yra pastatyta daug naujų viešbučių, kai kurie viešbučiai atrodo kaip saldainiukai, tačiau turi tik HB maitinimą. Dahabas mėgstamas ne tik nardytojų, bet ir kaituotojų....
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2010 10 24, 14:42)


Dahaba man nepatiko labai. Nors buvom ten kokią valandą, bet pamatytų vaizdų man užteko ilgam  doh.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Uztat pamatai ju tikra gyvenima biggrin.gif
Na o viesbutis usu buvo ne paciam Dahabe,mazdaug 7 km nuo jo.Tad viso to grozio mes nematem lotuliukas.gif
Ziurint kur jus buvo atveze,nes mes kai gyvenom Sharme,vaziavom pro Dahaba i spalvotaji kanjona,tai vaizdzialis tikrai ne koks pasirode.O siaip ,kur visi prekeiviai stovi,aptvarkytas jis, tik aisku nepalyginsi teritorijos didumu su Sharmo senuoju miestu arba Naama bey.Tik pravaziuojant vaizdu prisigaudem lotuliukas.gif Kupriai ir ozku buriai kartona eda,smirineja po gatves,dzin jom tos masinos,tipo nepatinka,nevaziuok,bet manes visai negazdina,ne i Paryziu gi atvaziavom biggrin.gif
Atsakyti