Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo pradžia - pagrindai- pradžiamokslis

QUOTE(mėnulis @ 2011 02 13, 18:42)
keliu rusiu buna sutrukinejima isgaunantys lakai? kokie graziau atrodo? smile.gif ir su kokiais dazais paryskinti sutrukinejima, ar BITINAI tik akrilu, auksiniu sidabriniu, ar nebutinai. turiu sidabrini tusinuka, gal galima juo  g.gif . is anksto sorry, kad neskaitau visu temu, labai sunku is gausybes atsirinkti. aciu uz patarima.

juk nebutinai dekupazint su servetele...


Būna vienkompenentis ir dvikomponentis sendinimo lakai, trumpai informacija,kurią radau internete:
Vienkomponentis sendinimo lakas vadinamas kraklis. Dekoruojamą daiktą nudažyti norima spalva. Kai dažai išdžius, tepti šio lako. Leisti jam visiškai išdžiūti ir tada tepti pirmai spalvai kontrastingos spalvos dažus. Bedžiūdami dažai sutrūkinės, o įtrūkimuose matysis pirmoji spalva.
Dvikomponentis lakas. Jau pats pavadinimas pasako, kad šis lakas yra iš dviejų komponentų, dalių. Jį galima tepti tiek ant dažyto paviršiaus, tiek ant paveiksliuko. Pirmiausia norimą paviršių padengiame pirmu lako komponentu ir laukiame, kol jis išdžius, t.y. pasidarys skaidrus. Tada ant jo tepame antrąjį lako komponentą ir paliekame išdžiūti. Kai jis išdžius, atsiras įvairaus dydžio ploni įtrūkimai. Kad įtrūkimai ryškiau matytųsi, juos įtriname medžiagomis nurodytomis gaminio instrukcijoje. Jeigu šį laką naudojame ant paveiksliuko, tai jis atrodo tarsi nuo senumo suskeldėjęs.

Man patiko aprašymai apie Sendinimą ir ne tik 4u.gif

Naudojant priemones būtina atidžiai perskaityti instrukcijas, nes jose aiškiai nurodoma,kaip dirbti būtent su ta priemone mirksiukas.gif

Negalima pasakyti,kuris sendinimas atrodo gražiau, viskas priklauso nuo rezultato,kurio siekiate mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteliauskas @ 2011 02 14, 13:44)
Būna vienkompenentis ir dvikomponentis sendinimo lakai, trumpai informacija,kurią radau internete:
Vienkomponentis sendinimo lakas vadinamas kraklis. Dekoruojamą daiktą nudažyti norima spalva. Kai dažai išdžius, tepti šio lako. Leisti jam visiškai išdžiūti ir tada tepti pirmai spalvai kontrastingos spalvos dažus. Bedžiūdami dažai sutrūkinės, o įtrūkimuose matysis pirmoji spalva.
Dvikomponentis lakas. Jau pats pavadinimas pasako, kad šis lakas yra iš dviejų komponentų, dalių. Jį galima tepti tiek ant dažyto paviršiaus, tiek ant paveiksliuko. Pirmiausia norimą paviršių padengiame pirmu lako komponentu ir laukiame, kol jis išdžius, t.y. pasidarys skaidrus. Tada ant jo tepame antrąjį lako komponentą ir paliekame išdžiūti. Kai jis išdžius, atsiras įvairaus dydžio ploni įtrūkimai. Kad įtrūkimai ryškiau matytųsi, juos įtriname medžiagomis nurodytomis gaminio instrukcijoje.  Jeigu šį laką naudojame ant paveiksliuko, tai jis atrodo tarsi nuo senumo suskeldėjęs.

Man patiko aprašymai apie Sendinimą ir ne tik 4u.gif

Naudojant priemones būtina atidžiai perskaityti instrukcijas, nes jose aiškiai nurodoma,kaip dirbti būtent su ta priemone mirksiukas.gif

Negalima pasakyti,kuris sendinimas atrodo gražiau, viskas priklauso nuo rezultato,kurio siekiate mirksiukas.gif

Labai aciu. Tokias priemones ir isigijau. Bandysiu daryti ant savo iskirptu piesiniu. Ne serveteliu.
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2011 02 14, 16:20)
Labai aciu. Tokias priemones ir isigijau. Bandysiu daryti ant savo iskirptu piesiniu. Ne serveteliu.


džiaugiuosi,jei galėjau padėti mirksiukas.gif jei norite sendinti ir piešinius,tai reiktų naudoti dvikomponentę priemonę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteliauskas @ 2011 02 14, 16:55)
džiaugiuosi,jei galėjau padėti mirksiukas.gif  jei norite sendinti ir piešinius,tai reiktų naudoti dvikomponentę priemonę 4u.gif

toki ir turiu. o iskilimams paryskinti dave kazkokia pasta...dabar susiparinau, gal ne ta, nes instrukcijoj trumpoj raso ne apie juos, o tik apie metalo efekta. kitoj parduotuvej jiems paryskinti specialai buvo milteliai. Ir dar kaip supratau, itrukimai isryskes tik uztepus ir antraji laka...O kada galima ji tepti po pirmojo... g.gif Zodziu kuo toliau i miska, tuo daugiau medziu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 14 vasario 2011 - 19:12
QUOTE(mėnulis @ 2011 02 14, 20:04)
toki ir turiu. o iskilimams paryskinti dave kazkokia pasta...dabar susiparinau, gal ne ta, nes instrukcijoj trumpoj raso ne apie juos, o tik apie metalo efekta. kitoj parduotuvej jiems paryskinti specialai buvo milteliai. Ir dar kaip supratau, itrukimai isryskes tik uztepus ir antraji laka...O kada galima ji tepti po pirmojo... g.gif Zodziu kuo toliau i miska, tuo daugiau medziu


nežinau, kokia jūsų dvikomponentė (gali būti tam tikra specifika), bet kiek aš esu turėjusi priemonių tai eiga būdavo tokia:
užtepi step 1 (galima tepti teptuku, bet man patogiau pirštu ax.gif ), tada palaukiame kol lakas taps skaidrus (ant indelio gali būti nurodytas tikslus laikus), tada jau galima tepti step 2 (jam džiūstant atsiranda įtrūkimai) džiūsta įvairiai , matysit pagal savo priemonę. Na ir išdžiuvus antram sluoksniui belieka paryškinti įtrūkimus (Jum turbūt kartu davė patina, milteliai tai porporina) įtrūkiam išryškinti naudojamos priemonės pagal priemonės reikalavimus...
Pasižiūrėkit mano dėtą nuorodą, pabandykit ant kokios paprastos medinės lentelės, tada matysit,kaip viskas vyksta ir iškilus konkretiems klausimams eikite į klausimų temą, nes ši, kiek aš suprantu, skirta bendrai informacijai o ne klausimam ir problemom 4u.gif
Atsakyti
gal kas galit pasakyti kodėl man lakuojant iš tarpelių išbėga visa patina?ją už tepiau prieš kelias dienas ar gali ji būt neišdžiūvus?patina naudoju dala antigue rub, ar čia kaltas lakas?lakuoju akriliniu laku...
Atsakyti
QUOTE(Baružėlė @ 2011 02 20, 13:45)
gal kas galit pasakyti kodėl man lakuojant iš tarpelių išbėga visa patina?ją už tepiau prieš kelias dienas ar gali ji būt neišdžiūvus?patina naudoju dala antigue rub, ar čia kaltas lakas?lakuoju akriliniu laku...


Greičiausiai per kieti šepetėlio šėreliai 'iškrapšto' patiną mirksiukas.gif

Dekupažo klausimus ir problemas spendžia čia: Dekupažas 43

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baružėlė @ 2011 02 20, 13:45)
gal kas galit pasakyti kodėl man lakuojant iš tarpelių išbėga visa patina?ją už tepiau prieš kelias dienas ar gali ji būt neišdžiūvus?patina naudoju dala antigue rub, ar čia kaltas lakas?lakuoju akriliniu laku...

matyt visos dala priemones yra s...
isigijau kitas, tai man jos puikiai veikia ir suskyla.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 20 vasario 2011 - 20:25
jei noriu dekoruoti metalinį daiktą (skardinę), tai reikia ją paruošti kažkaip iki pirmo dažymo? t.y. gruntas? šveitimas? ar dar kažkas? Akriliniai dažai prie jos lips?
Atsakyti
as tai turiu klausima, kur Jus perkat viska ka tik reikia dekopazui? g.gif
Atsakyti
Pigiausia medianiai daiktai yra dekostudijoje. bet esu radus, kad uzsakineja is lenkiskos el.parduotuves, bet ta uzsakinetoja nieko neatraso. Gal kas zinote, ar mokate lenkiskai, susiburus, galetume uzsisakyti daikteliu smile.gif
Atsakyti
turiu klausima : kuo nuvalyti laka,dazus ,kai sugadini darba? sendinimas reikalauja daug nervu bent jau man blush2.gif
Atsakyti