Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo pradžia - pagrindai- pradžiamokslis

Sveikutes
Muskit, spardykit mane, bet bukit geros dar karta durnai paiaiskinkint, niekaip nesuprantu kaip elgtis su ant paprasto popieriaus atspausdintu paveiksleliu....sumirkini, priklijuoji kniupscia, isdziusta, sveiti...bet kaip tas sveitimas vyksta? Ar dar karta reik suslapint, ar sveisti sausa? O gal jis kaip servetele tada lupas....o gal tai isvis neimanoma ir reikia spec popieriaus? Gal kas galetu parodyt darbeli tokiu budu dayta?
Atsakyti
QUOTE(agnelaM @ 2011 04 14, 14:56)
Sveikutes
Muskit,  spardykit mane, bet bukit geros dar karta durnai paiaiskinkint, niekaip nesuprantu kaip elgtis su ant paprasto popieriaus atspausdintu paveiksleliu....sumirkini, priklijuoji kniupscia, isdziusta, sveiti...bet kaip tas sveitimas vyksta? Ar dar karta reik suslapint, ar sveisti sausa? O gal jis kaip servetele tada lupas....o gal tai isvis neimanoma ir reikia spec popieriaus? Gal kas galetu parodyt darbeli tokiu budu dayta?

Pacituosiu: Priklijavus paveiksliuką gerąja puse į medieną, netepkite klijų ant paveiksliuko viršaus... ...Kai popierius išdžiuvo ir viršus pasidarė baltas...sudrėkinus pirštus trinti baltą popierių nuo paviršiaus. Trinti reikia, kol paviršius liks labai lygus ir nesimatys popieriaus likučių... ...Nutrynus visą popierių paveiksliukas ima baltuoti. Taip turi būti, ir tą baltumą galima šiek tiek nuplauti vandeniu, svarbu neatmirkyti paveiksliuko. Galima palikti ir balsvą paveiksliuką, atrodys, kaip pabalintas dažais... (L.Jeruševičiūtė 1001 ideja. Dekupažas ir kitos dekoravimo technikos)
Papildyta:
QUOTE(MAMICY @ 2011 02 22, 11:31)
jei noriu dekoruoti metalinį daiktą (skardinę), tai reikia ją paruošti kažkaip iki pirmo dažymo?  t.y. gruntas? šveitimas? ar dar kažkas? Akriliniai dažai prie jos lips?

Akriliniai dažai ant metalo nesilaiko, lupasi.
Atsakyti
Aciu 4u.gif Labai puikiai gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki. Galetu kas man paaiskinti kaip reikia tinkamai klijuoti visa servetele? nes klijavau ant skirtuko,tai man ji plyso kelis kartus,veliau lik normalei viskas gaunasi,taciau su ismatavimais nekas,viena servetele ant kitos uzsideda ir negraziai gaunasi. Tada bandziau gramdyt ant sauso,tai nugramdziau iki medzio doh.gif nesuprantu,kaip kai kurioms taip lygiai viskas gaunasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(jorng @ 2011 05 06, 15:00)
Sveiki. Galetu kas man paaiskinti kaip reikia tinkamai klijuoti visa servetele? nes klijavau ant skirtuko,tai man ji plyso kelis kartus,veliau lik normalei viskas gaunasi,taciau su ismatavimais nekas,viena servetele ant kitos uzsideda ir negraziai gaunasi. Tada bandziau gramdyt ant sauso,tai nugramdziau iki medzio doh.gif nesuprantu,kaip kai kurioms taip lygiai viskas gaunasi g.gif


ČIA APIE DIDELIŲ MOTYVŲ KLIJAVIMĄ nemažai merginos prikalbėję mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos:) pasiklydau, nezinau kur rasyti ax.gif
gal jus galite pasakyt kur galima isigyti dezuciu dekupazui vilniuje, nes galvoju eit pirkt, o zinau kad maciau bet nepamenu, doh.gif jei nesunku rastelkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RenataVoverė @ 2011 05 01, 18:42)
Pacituosiu: Priklijavus paveiksliuką gerąja puse į medieną, netepkite klijų ant paveiksliuko viršaus...  ...

klausimas buvo apie spausdintų paveikslėlių klijavimą, o tu pacitavai atvirkštinio dekupažo techniką.

Apie spausdintus yra visa tema žemiau forume, užeik ten 4u.gif
Atsakyti
As ant skirtuku jei noriu klijuoti visa servetele, tai klijuoju karstuoju budu, idealiai prisiklijuoja ir jokiu plysimu, rauksleliu mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=RenataVoverė,2011 05 01, 18:42]
Pacituosiu: Priklijavus paveiksliuką gerąja puse į medieną, netepkite klijų ant paveiksliuko viršaus... ...Kai popierius išdžiuvo ir viršus pasidarė baltas...sudrėkinus pirštus trinti baltą popierių nuo paviršiaus. Trinti reikia, kol paviršius liks labai lygus ir nesimatys popieriaus likučių... ...Nutrynus visą popierių paveiksliukas ima baltuoti. Taip turi būti, ir tą baltumą galima šiek tiek nuplauti vandeniu, svarbu neatmirkyti paveiksliuko. Galima palikti ir balsvą paveiksliuką, atrodys, kaip pabalintas dažais... (L.Jeruševičiūtė 1001 ideja. Dekupažas ir kitos dekoravimo technikos)
Papildyta:

Apie šį dekupažo būdą tai nežinojau g.gif schmoll.gif , reiks išbandyti ax.gif
Atsakyti
Noriu paklauti , kokių priemonių reikia dekupažui? unsure.gif
Nes aš turiu tik sendinimo laką.
Atsakyti
QUOTE(Marcha @ 2011 06 26, 08:32)
Noriu paklauti , kokių priemonių reikia dekupažui?  unsure.gif
Nes aš turiu tik sendinimo laką.

atsiverskite dekupazo temos pagrindini psl,ir ten raso,kokiu reikia priemoniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marcha @ 2011 06 26, 07:32)
Noriu paklauti , kokių priemonių reikia dekupažui?  unsure.gif
Nes aš turiu tik sendinimo laką.

svarbiausia reikia NORO IR IDEJU... 4u.gif
priemones : pasirinktas daiktas dekupazui, servetele ar kt. (ryzinis ar dekupazinis popierius) , akriliniai dazai, klijai, lakas ( jusu atveju sendinimo lakas ) smile.gif
sekmes darbuose!
Atsakyti