Įkraunama...
Įkraunama...

Nudistai

Ar man patinka? Ne. Ypac vyrai neestetiskai atrodo. Bet toleruoju
Atsakyti
laisvi žmonės ir tiek. man nemaišo. priešingai smile.gif
Atsakyti
į tokius pliažus neinu laugh.gif bet jie man ir nemaišo
Atsakyti
Gerai nudistams jei jiems tai gerai - man is salies tai nera malonu schmoll.gif
Atsakyti
Buvau nudistų pliaže Juodkrantėj ir man labai patiko. Šalia mūsų (pagarbiu atstumu) apsistojo vokiečių ir rusų šeimos. Buvo smagu kasdien sutikti tuos pačius žmones. Nors mano kūnas netobulas, bet aš nesigėdijau, nekompleksavo ir mano dukra, nes nuo mažens ją pratinom, kad nuogybė nėra tabu. Gal mums pasisekė, bet nematėm, nei besižargstančių moterų, nei įkyriai savo "grožybes" demonstruojančių vyrų.
Atsakyti
Man tie pliazai nemaiso, bet pati nenoreciau ten su savo grozybemis buti biggrin.gif Jau taip nuziurineja vyrai su maudimukais moteris, kas butu su nuoga? biggrin.gif Dar pamatytum ko nereikia pamatyt lotuliukas.gif Cia tie nudistu pliazai-atsiputusiems zmoniems. Man patinka grozis, o ten "visokiu groziu" pamatytum-nori ar nenori lotuliukas.gif Atsimenu Palangoj bobule pasiimdavo i moteru pliaza, nu bet visokie nuokrypos is uz krumeliu spoksodavo biggrin.gif Yra kitokiu budu atsipalaiduot.. mirksiukas.gif Bet cia tik mano asmenine nuomone ir niekam jos nepersu rolleyes.gif
Atsakyti
na man irgi nemaiso, bet i juos neinu schmoll.gif
Atsakyti
i tokius pliazus neinu biggrin.gif bet jie man ir nemaiso
Atsakyti
Aš tai nieko prieš nudistus.Kadangi pati jau 15 metų Klaipėdoje gyvenu,esu pliažuose visko mačiusi.Jau apie 10 metų važiuojame tik į naujos Smiltynės pliažą.Ten ir ramiau,žmonių mažiau.Paeiname toliau į Juodkrantės pusę ir beveik tuščia.Aš save laikau jau sena karve,man jau 35,be to figūra neideali.Todel visada bunu su apatine maudymuko dalimi.Sūnus jau12 metų,bet kadangi nuo mažens priprato,tai jam tai atrodo normalu.Juk ,sako,visi žino apie viską,o slepia.Žinoma jie su vyru glaudžių niekada nenusimauna.Tik mano vyras labai siunta ,kai mato nudistų pliažuose arba šalia jų nuogus vyrus,atėjusius vienus ir išvertusius savo gėrybes.Sako,kad poras visada supranta,bet kad vyras vienas taip gulėtų.Sako tik automato reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragama: 13 balandžio 2007 - 11:43
tema, kur visi apie toleranciją (arba ne) nudistams šneka:)
prieš savaitę žiūrėjau prancūzų filmą, vadinasi, rodos "tekstilė". Moteriškė (ištekėjus, turinti du vaikus) nusiperka namą-vasarnamį saloje, jame nepabuvojus, na, labai jau geros sąlygos buvo smile.gif Plaukia ji į tą salą su vaikais, kateris pilnas saliečių, sala artėja - gyventojai vienas po kito sutartinai ima nusirenginėti - sala, pasirodo, ištisas nudistų rojus bigsmile.gif Nudistai pliaže, nudistai gatvėse, nudistai parduotuvėje, visoj saloj ne nuogi - tik ji ir jos vaikučiai ax.gif Filmas taip pat - apie toleranciją-netoleranciją, tik iš kitos pusės. Vietiniai ją įžeidinėja, pravardžiuoja "tekstile", parduotuvėj kūningos nuogalės be paaiškinimų ją nustumia nuo kasos, į eilės galą unsure.gif Kaip tokiam rojuj suktumėtės? biggrin.gif
Atsakyti
jai buciau geros figuros,pasakyciau kad normalu.bet kai laksto nutyse papai ir varpos tai jau nekoks vaizdelis
Atsakyti
man ir netrukdo..tik aishku noretusi jei jau uzmatei tai estetishku vaizdu...bet kaip sakoma kam nepatinka tie neina ir neziuri...
Atsakyti