Įkraunama...
Įkraunama...

Nudistai

Kol dar nebuvau, tai nemaišo biggrin.gif pati tai tikrai neičiau, net nežinau kodėl, gal kompleksuoju g.gif Na tikrai, nemalonu net pagalvoti blush2.gif
Atsakyti
man jie nemaišo, bet pati nedrįsčiau.
Atsakyti
man nudistai netrukdo...
Atsakyti
Aš nieko prieš nudistų paplūdymius, tačiau net ir juose būnu su maudimosi kostiumėliu, kažkaip pačiai nedrąsu bei kažkaip nemalonu... blush2.gif
Atsakyti
niekada jame nebuvau, bet noreciau. tik gal ne lietuvoj g.gif
Atsakyti
QUOTE(vanile21 @ 2007 05 03, 18:49)
niekada jame nebuvau, bet noreciau. tik gal ne lietuvoj  g.gif



as irgi taip maniau, kad noreciau, bet ne Lietuvoj
o vat buvau Turkijoje ir Egipte ir neradau kur eit, nes ten vieshbuchiai aptverti ir juose bendras plazas..... bet shiaip ten daug buvo ir shiaip nuogaliu, pati nedrisau taip akivaizdziai prie visu ....
Atsakyti
Man irgi nuogaliai nemaišo, bet kaži ar pati deginčiaus g.gif Ko gero pritrūktų drąsos man smile.gif
Atsakyti
Nieko prieš neturiu, bet pati tai schmoll.gif
Atsakyti
Nieko prieš neturiu juos,bet pati nesiryžčiau schmoll.gif
Atsakyti
As tai noreciau,bet nzn ar idrisciau LT papludimyje degintis g.gif blush2.gif siaip praeita vasara buvome su vyru Palangoje,tiksliau siek tiek uz Palangos kempinge.Sugalvojome eiti iki tilto,nes tolumoje mateme.Na ir visai netycia...priejome vyru,o veliau ir moteru nudistu pliazus. doh.gif Buvau gerokai nustebusi,nes galvojau,kad ju jau nebera.... unsure.gif tai tik praejome,juk nepradesi kiekvieno atsiprasineti,kad sorry nemaneme,kad jus cia nuogi busite ar galime praeiti pro jus? blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
siais laikais net nereikia eiti i nusditu vietas...... su vyru praeita vasara buvom turkijoj..na ir zinoma plezinomes kiek tik galejom biggrin.gif o vaizdeliu prisiziurejau..net keista pagalvoti,jog turkija islamiska valstybe... bet tas skirtumas tarp moteru kurios vaiksto labai prisidengusios ir pleze pusnuoges yra didelis... laaabai daug pusnuogiu buna turisciu pvz is svedijos(dabar ten gyvenu) ir nesvarbu koks kunas,atsiprasau..buna nutyse,nukare,ryskiai rozines spalvos...papukai.. 4u.gif neimanoma ju nepastebeti..sedi ant smeliuko,eina i vandeli,zaidzia tinklini-tik su triusikeliais blink.gif
nors as savo kunu ir nesiskundziu bet gyvenime tikrai taip nevaiksciociau doh.gif

o buna ir vaiku ir vyresnio amziaus zmoniu...pagarba ir geda karkur dingsta..o gaila verysad.gif
Atsakyti
O man visai patinka nudistų pliažas.Ankšiau,kai buvau jauna, kažkaip gėda būdavo ten eiti blush2.gif .O dabar su vyru ir vaikais visada einam i nudistų pliažą.Jis yra ir Šventojoj, ir Palangoje. Palangoj reikia labai toli eiti,tai mes dažniausiai važiuojam su dviračiais.Labai patinka,kad žmonių ten nebūna daug,visi retai išsibarstę,toli vieni nuo kitų.Galima ir gražiai įdegti, ir su šeima pabūti thumbup.gif .Na, tinklinį žaisti gal ir nelabai patiktų g.gif
Atsakyti