Įkraunama...
Įkraunama...

Kulviečio vid. mokykla

jau gali nešti prašymą ir visus kitus dokumentus wink.gif
mes taip pat beveik kieme mokyklą turim-tai džiaugiuosi,kad vaikas pats gali nueiti, jokios gatvės.
Žinai aš manau,kad daug kas priklauso nuo mokyklos, bet vis tiek pats pagrindinis dalykas- kokia bus mokytoja. Mums labai pasisekė (tfu tfu tfu). Bet kiek pasiklausiau,tai šiemt visos pradinukų mokytojos fainuolės-labai rūpinasi vaikais.
Aš kai nuėjau pirmom dienom,tai galvojau,kaip čia tas mano vaikas - didžkiai laksto, dar stumtelėjo-tai pirmą savaitę stresavau,kad gal reikėjo į pradinę vesti. Bet kai iš kolegių išgirdau,kad pradinėje mokykloje klasėje po 26 vaikus ... ir jie samdo dar papildomai viena mokytojos padėjėją,tai nusiraminau. O dabar džiaugiuosi,kad nereikia galvoti,kaip vaiką nuvešti į mokyklą; kaip paisiimti...
Atsakyti

Aciu, Ingara, dar karteli! 4u.gif
Tikiuosi ir mums seksis gerai:)
Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(Ingare @ 2008 01 08, 08:57)
jau gali nešti prašymą ir visus kitus dokumentus wink.gif
mes taip pat beveik kieme mokyklą turim-tai džiaugiuosi,kad vaikas pats gali nueiti, jokios gatvės.
Žinai aš manau,kad daug kas priklauso nuo mokyklos, bet vis tiek pats pagrindinis dalykas- kokia bus mokytoja. Mums labai pasisekė (tfu tfu tfu). Bet kiek pasiklausiau,tai šiemt visos pradinukų mokytojos fainuolės-labai rūpinasi vaikais.
Aš kai nuėjau pirmom dienom,tai galvojau,kaip čia tas mano vaikas - didžkiai laksto, dar stumtelėjo-tai pirmą savaitę stresavau,kad gal reikėjo į pradinę vesti. Bet kai iš kolegių išgirdau,kad pradinėje mokykloje klasėje po 26 vaikus ... ir jie samdo dar papildomai viena mokytojos padėjėją,tai nusiraminau. O dabar džiaugiuosi,kad nereikia galvoti,kaip vaiką nuvešti į mokyklą; kaip paisiimti...


bet gi sioje mokykloje nera prailgintos grupes, cia tai problema. Dirbu iki 17, vyras irgi... kaip pareis ir bus namie dar visai ziogelis viena. Reikia kokia aukle samdyti...
Atsakyti
QUOTE(vanova @ 2008 01 23, 13:15)
bet gi sioje mokykloje nera prailgintos grupes, cia tai problema. Dirbu iki 17, vyras irgi... kaip pareis ir bus namie dar visai ziogelis viena. Reikia kokia aukle samdyti...

jooo, va cia tai problema!!!
As jau seniai sia linkme mastau. Bandysim kooperuotis su kaimynais, prasysim mociuciu pagalbos... Ech, o ka daryt!
Manau, sunku bus pirmais menesiais - o paskui apsitrins... Bent jau labai tikiuosi!!!
Beje, Vanova, jei sugalvosi koki super sprendima siai problemai - butinai pasidalink:)
Atsakyti
sveiki
ar zinot kad sioje mokykloje treciokai ir sestokai antroje pamainoje?gal galit pasidalinti info apie esamu ketvirtoku mokytojas?maniskis busimas pirmokas,gal kuri mokytoja jam paklius is dabartiniu ketvirtoku mokytoju
aciu butu labai uz nuomones
Atsakyti
4u.gif
kodel sios mokyklos vaikai ir tevelai tokie pasyvus nelabai suprantu pasidalinkim nuomonem bus kai kam aiskiau 4u.gif
geros dienos
Atsakyti
Sveiki,
Man taip pat labai aktualu, kokios yra ketvirtoku mokytojos, nes mano vaikas taip pat eis i pirma klase, tai noretusi, kad butu daugiau dalinamasi info apie sia mokykla, mokytojus, ir t.t. Aciu

Papildyta:
Beja, gal kas gali nuomonemis pasidalinti apie sestoku, penktoku mokytojas?
Atsakyti
Labukas,
beje, gal kas zinote - ar bus Zuikiu mokyklele?
Kazkada skambinausi i mokykla, tai sake, kad birzelio pradzioje skirs pora dieneliu vaikuciu supazindinimui su mokykla...
Buciau labai dekinga uz info... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vinca @ 2008 05 15, 16:12)
sveiki
ar zinot kad sioje mokykloje treciokai ir sestokai antroje pamainoje?


Žinom.
Iš ketvirtokų mokytojų šiek tiek žinau mokytoją P. Jančienę. Gana griežta, reikli, bet teisinga...
Atsakyti
Sveiki.
As zinau kad super gera mokytoja yra Audrone Urbonaite (ji pradiniu klasiu mokytoja, mano vaiko aukletoja buvo) thumbup.gif thumbup.gif . Labai gera, rupestinga, kurybinga. Kaip sakant- tikrai pedagogas is pasaukimo, kokiu db reta.
Atsakyti
Mokytojos Audronės pavardė dabar, regis, Preidienė(pataisykit, jeigu ką). Tai iš tiesų nuostabi pedagogė. Šiais metais ji dirbs su antrokais( taip manau, nes mokė mano dukrą, kuri dabar bus šeštokė). Ji ne tik puikiai moko, bet ir vaikai ją "beprotiškai fantastiškai" myli. O kokius spektakliukus jie rengdavo! Visa mūsų šeima iki šiol kai kuriuos atsimena ir dainuoja juose skambėjusias daineles.
Gera ir dabartinė trečiokų mokytoja Vidmantė Sadauskienė. Nors mano sūnus- gana problemiškas, judrus vaikas, bet mokytojos Vidmantės kantrybės ir profesionalumo dėka- mokosi gerai ir noriai eina į mokyklą.
Ir dar apie mokytojus. Septintokams ir dar kažkuriems vyresniems dėsto nuostabi matematikos mokytoja- L. Džermeikienė. Į matematikos pamoką absoliučiai humanitarinės pakraipos mano dukra drožia kaip į šventę. Mokytoja L. Džermeikienė taip sugeba sudominti dėstomu dalyku ir gerai išaiškinti, kad mergina sugeba gauti ir 8, ir 9.
Dar mano dukroms labai patinka nauja lietuvių kalbos mokytoja- D. Basijokienė.Puiki mokytoja ir auklėtoja, sugebanti ne tik rasti bendrą kalbą su mokiniais, bet ir sudrausminti net labai didelius išdykėlius.
Neabejoju, kad šioje mokykloje yra ir daugiau puikių mokytojų, bet gal informaciją suteiks kitos mamytės. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zvaigzne: 08 birželio 2008 - 08:02
tai o kokios bus gi busimu pirmoku mokytojos?
Atsakyti